Decathlon Nationale CD Indoor 2020 - Omnisport, Apeldoorn
Ingeschreven atleten van Altis ( 33 )
Abigail NoruwaMeisjes Junior C110:30 10:50 60mH | 11:25 11:45 60mchronolooguitslagen
Anissa ToumiMeisjes Junior C210:55 11:40 Kogel | 11:50 12:50 Verchronolooguitslagen
Arvin BronderJongens Junior D213:05 13:40 60m | 4x50mchronolooguitslagen
Bente RuttenMeisjes Junior D210:00 10:45 Kogel | 12:25 13:25 Ver | 4x50mchronolooguitslagen
David KnuthJongens Junior D112:35 13:05 60mchronolooguitslagen
Elena SlagtMeisjes Junior C111:40 12:40 Ver | 13:10 14:05 Kogel | 16:25 17:55 Hoogchronolooguitslagen
Guus BoorsmaJongens Junior D211:00 11:20 60mH | 13:05 13:40 60m | 4x50mchronolooguitslagen
Imke van der SpoelMeisjes Junior D210:15 10:40 60mH | 12:15 13:35 Hoog | 4x50m | 13:35 14:35 Verchronolooguitslagen
Indy KortmanMeisjes Junior C110:30 10:50 60mH | 13:50 14:50 Ver | 16:25 17:55 Hoogchronolooguitslagen
Isa van SintemaartensdijkMeisjes Junior C210:55 11:40 Kogel | 11:45 12:15 60m | 14:35 15:25 Verchronolooguitslagen
Jelke SteenbeekMeisjes Junior C116:25 16:50 800mchronolooguitslagen
Jelle van der HeijdenJongens Junior D211:00 11:20 60mH | 13:05 13:40 60m | 4x50mchronolooguitslagen
Joris IJzingaJongens Junior C210:15 10:30 60mH | 10:55 11:45 Verchronolooguitslagen
Kingston SchuldJongens Junior D2 4x50mchronolooguitslagen
Kyana RichardsMeisjes Junior C113:10 14:05 Kogelchronolooguitslagen
Lars MulderJongens Junior C112:15 12:35 60mchronolooguitslagen
Linde ZijlstraMeisjes Junior D111:30 12:05 60mchronolooguitslagen
Liva HofsteMeisjes Junior C111:25 11:45 60mchronolooguitslagen
Lotte StamMeisjes Junior C211:45 12:15 60m | 11:50 12:50 Verchronolooguitslagen
Maartje RinsemaMeisjes Junior C216:50 17:10 800mchronolooguitslagen
Madelief van LeurMeisjes Junior D210:15 10:40 60mH | 12:05 12:35 60m | 4x50mchronolooguitslagen
Marijn van der HarstJongens Junior C210:15 10:30 60mH | 13:00 14:30 Hoog | 15:50 18:50 Polshoogchronolooguitslagen
Morris AlJongens Junior C210:55 11:45 Ver | 12:35 12:55 60mchronolooguitslagen
Navajo NahumuryJongens Junior D211:10 12:10 Ver | 12:30 13:15 Kogelchronolooguitslagen
Niels HulsmanJongens Junior C117:10 17:35 800mchronolooguitslagen
Niels KarelJongens Junior D111:10 12:10 Ver | 12:35 13:05 60m | 4x50m | 15:05 15:50 Kogelchronolooguitslagen
Nikki VroemenMeisjes Junior D110:00 10:15 60mH | 11:30 12:05 60m | 4x50m | 16:50 18:30 Hoogchronolooguitslagen
Noor Uyt den BogaardMeisjes Junior C210:55 11:40 Kogel | 11:45 12:15 60m | 15:25 16:15 Verchronolooguitslagen
Noralie SchuurmanMeisjes Junior C111:25 11:45 60mchronolooguitslagen
Philip WalravenJongens Junior C110:00 10:15 60mHchronolooguitslagen
Rogier GroenewegJongens Junior C110:00 10:15 60mH | 12:15 12:35 60m | 15:20 15:50 Kogelchronolooguitslagen
Senna VroemenMeisjes Junior C210:50 11:20 60mH | 11:45 12:15 60m | 13:20 13:50 300mchronolooguitslagen
Tobias FavierJongens Junior C210:55 11:45 Ver | 12:35 12:55 60mchronolooguitslagen