logo

Zoek op onderdeel

Wedstrijden per jaar

2019-10-27 Indoor Recordindoor Enschede
2019-10-26 Outdoor Han's Werp5Kamp Masters Zutphen
2019-10-26 Indoor Indoor Recordwedstrijd Jun ABC Sen Masters Dordrecht
2019-10-16 Outdoor Military World Games Wuhan (CH)
2019-10-12 Indoor Indoor Assendelft voor pupillen en CD junioren Assendelft
2019-10-05 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2019 Amersfoort
2019-10-05 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2019-09-29 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2019-09-27 Outdoor Loopgala 1000m en 10000m Hilversum
2019-09-27 Outdoor WK Atletiek Doha (QA)
2019-09-22 Outdoor Masters Finale [2019] Dordrecht
2019-09-21 Outdoor Klaverblad Nationale CD meerkamp 2019 Zoetermeer
2019-09-20 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2019-09-16 Outdoor Gloria Cup 2019 Antalya (TR)
2019-09-15 Outdoor Junioren B Finale [2019] Zwolle
2019-09-14 Outdoor Finale Pupillencompetitie 2019 regio 02 en 05 Woerden
2019-09-14 Outdoor Kogel-Discus circuit finale Lisse
2019-09-14 Outdoor NSK Teams 2019 Nijmegen
2019-09-08 Outdoor Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2019] Hilversum
2019-09-07 Outdoor Junioren C/D Finale [2019] Vught
2019-09-07 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2019] Deventer
2019-09-05 Outdoor EK Masters 2019 (EMAC) Venetië (IT)
2019-09-01 Outdoor Junioren A NK Teams [2019] Emmeloord
2019-09-01 Outdoor Nationale D-Spelen Amsterdam
2019-09-01 Outdoor Gala del Castelli Bellinzona (CH)
2019-08-31 Outdoor U16 Athletics Interland Netherlands vs Nordrhein-Westfalen Enschede
2019-08-31 Outdoor Gerrit Vos Bokaal Hoorn
2019-08-30 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-08-24 Outdoor 52e Nationale C-Spelen Amsterdam
2019-08-24 Outdoor Keistad Meerkampen 2019 Amersfoort
2019-08-23 Outdoor Haarlemse Avondinstuif Haarlem
2019-08-23 Outdoor Werpdriekamp Goor
2019-08-18 Outdoor Uitsmijter bokaal Grootebroek
2019-08-10 Outdoor Speerwerp wedstrijd Hilversum
2019-08-09 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-08-09 Outdoor Europees Team Kampioenschap First League 2019 Sandnes (N)
2019-08-02 Outdoor Zomeravond instuifwedstrijd #2 Jun AB Senioren Masters Heiloo
2019-07-25 Outdoor ASICS NK ATLETIEK Den Haag
2019-07-20 Outdoor 2e Slinger/gewichtwerp wedstrijd Gouda
2019-07-18 Outdoor Europees Kampioenschap onder 20 Borås (S)
2019-07-14 Outdoor Whazzaa Speerwerpfestival 2019 Utrecht
2019-07-13 Outdoor GOW werpen Hilversum
2019-07-13 Outdoor Invitatie wedstrijd kogel discus Schoonhoven
2019-07-13 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2019-07-13 Outdoor Rotterdam Atletiek 100 jaar jubileum wedstrijd Rotterdam
2019-07-13 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2019-07-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-07-07 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2019-07-06 Outdoor Avantri Meerkampen Schoonhoven
2019-07-06 Outdoor Kermismeerkampen 2019 Best
2019-07-06 Outdoor VAN DER HULST jeugd meerkamp Lisse
2019-07-05 Outdoor Vrijdagavond wedstrijd Amersfoort
2019-07-05 Outdoor Diamond League Lausanne (CH)
2019-06-30 Outdoor Open BK (+PK) Werpvijfkamp Masters Sint-Niklaas (B)
2019-06-28 Outdoor Werpdriekamp AV de Liemers 2019 Zevenaar
2019-06-28 Outdoor ASICS NK Atletiek Junioren 2019 Alphen aan den Rijn
2019-06-23 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2019] Woerden
2019-06-22 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2019] Amersfoort
2019-06-21 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-06-21 Outdoor Werpdriekamp AV’34 2019 Apeldoorn
2019-06-16 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 3 [2019] Breda
2019-06-16 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2019] Zwolle
2019-06-15 Outdoor 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2019-06-15 Outdoor AtletiCAGenève Genève (CH)
2019-06-15 Outdoor Open Nederlandse Kampioenschappen (ONK) Para-Atletiek Nijmegen
2019-06-10 Outdoor T-Meeting 2019 Tilburg
2019-06-10 Outdoor 42. Hohenhorst-Meeting Recklinghausen (D)
2019-06-09 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2019-06-09 Outdoor FBK Games Hengelo (OV)
2019-06-07 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2019-06-07 Outdoor Tartlétos Loopgala 2019 Wageningen
2019-06-02 Outdoor Trackmeeting Junior Utrecht
2019-06-01 Outdoor NK Meerkamp AB-junioren 2019 Amersfoort
2019-05-31 Outdoor Baaninstuif AV Rijssen Rijssen
2019-05-31 Outdoor Werpdriekamp Hanzesport 2019 Zutphen
2019-05-30 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2019-05-30 Outdoor RunX NSK Baan 2019 Groningen
2019-05-28 Outdoor Keistad Baancompetitie 800 m Amersfoort
2019-05-26 Outdoor Nationale A-Games 2019 Soest
2019-05-26 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 2 [2019] Alphen aan den Rijn
2019-05-26 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2019] Ede
2019-05-25 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2019] Almere
2019-05-25 Outdoor Holland Hammer 2019 Amsterdam
2019-05-25 Outdoor Dutch Discus 2019 Amsterdam
2019-05-25 Outdoor IFAM Outdoor Oordegem (B)
2019-05-24 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-05-18 Outdoor City Athletics Veenendaal Veenendaal
2019-05-17 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2019-05-17 Outdoor NK Masters 2019 Gouda
2019-05-15 Outdoor Avondwedstrijd 2 Dronten
2019-05-12 Outdoor Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019] Zoetermeer
2019-05-12 Outdoor Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2019] Apeldoorn
2019-05-11 Outdoor 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2019-05-11 Outdoor Heerenveen Classic Heerenveen
2019-05-10 Outdoor BB Lopers Baan Classic Zwolle
2019-05-10 Outdoor Werp3Kamp Circuit Oost Nederland Gendringen
2019-05-08 Outdoor Avondwedstrijd Kampen
2019-05-07 Outdoor Keistad Baancompetitie 1 mijl Amersfoort
2019-05-04 Outdoor Horror de Ademloze meerkamp 2019 Sneek Sneek
2019-05-03 Outdoor Johan Knaap Games en NSK meerkamp 2019 Enschede
2019-05-03 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-04-28 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2019] Amsterdam
2019-04-28 Outdoor NK Werpvijfkamp Edam
2019-04-22 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2019-04-19 Outdoor Baancircuit XL Noordkop Den Helder
2019-04-17 Outdoor Avondwedstrijd 1 Dronten
2019-04-16 Outdoor Keistad Baancompetitie 5000 m Amersfoort
2019-04-14 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2019] Groningen
2019-04-14 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019] Nijmegen
2019-04-13 Outdoor Pupillen competitie 1ste wedstrijd Nieuwegein
2019-04-12 Outdoor 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd Gouda
2019-04-07 Outdoor Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019] Leiden
2019-04-07 Outdoor Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019] Amersfoort
2019-04-06 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2019] Soest
2019-04-02 Outdoor Keistad Baancompetitie 1500 m Amersfoort
2019-03-31 Outdoor Openingswedstrijd 2019 Alphen aan den Rijn
2019-03-31 Outdoor Voorjaars wedstrijd Heerhugowaard
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd 2019 Amersfoort
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd jun/sen/mas Ede
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Zeewolde
2019-03-23 Outdoor Openingswedstrijd ARV Ilion 2019 Zoetermeer
2019-03-19 Outdoor Keistad Baancompetitie 3000 m Amersfoort
2019-03-17 Indoor Fortius Indoor jun.CBA/sen./mas. Dordrecht
2019-03-10 Outdoor AV PEC 1910 Winterslingeren Zwolle
2019-03-10 Indoor Indoor C/D meerkamp Naaldwijk
2019-03-03 Indoor Decathlon Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2019-03-03 Indoor Phanos Kids Indoor Amsterdam
2019-03-02 Indoor VMI NSK Indoor 2019 Apeldoorn
2019-03-02 Indoor Hallensportfest des B.V. Teutonia 1920 Dortmund (D)
2019-02-17 Outdoor Invitatiewedstrijd werpen Breda
2019-02-16 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2019 Apeldoorn
2019-02-09 Indoor ASICS NK Indoor Junioren 2019 Apeldoorn
2019-02-02 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2019-02-02 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2019-02-02 Indoor Indoor ABSen/masters ARV Ilion Zoetermeer
2019-02-02 Indoor NK Indoor Meerkamp 2019 Apeldoorn
2019-02-01 Indoor NK Indoor Masters 2019 Apeldoorn
2019-01-27 Indoor Int. Indoor Werpwedstrijd voor Junioren, Senioren en Masters Sittard
2019-01-26 Indoor 11e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
2019-01-20 Indoor Senioren/junioren ABCD/Masters indoorwedstrijd Assendelft
2019-01-19 Indoor Indoor Utrecht 3 Utrecht
2019-01-19 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2019-01-19 Indoor Decathlon Nationale CD Indoor 2019 Apeldoorn
2019-01-13 Indoor Indoor C/D meerkamp + 60m horden Naaldwijk
2019-01-13 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2019-01-06 Indoor 4e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra Apeldoorn
2018-12-30 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2018-12-29 Indoor Cedric Van Branteghem Gent (B)
2018-12-27 Outdoor 3e kerstdag werpwedstrijd 2018 (Kerstwerpen) Amsterdam Zuidoost
2018-12-26 Indoor KRCG Open indoormeeting Gent (B)
2018-12-23 Indoor Try Out Games 2018 Apeldoorn
2018-12-22 Indoor Indoor Utrecht 1 Utrecht
2018-12-16 Indoor Indoor C/D meerkamp + 60m horden Naaldwijk
2018-12-15 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
2018-12-15 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
2018-12-08 Indoor Triple Indoor Gala Alkmaar
2018-11-25 Outdoor Uitsmijterbokaal Grootebroek
2018-11-24 Indoor Indoor CD junioren ARV Ilion Zoetermeer
2018-11-24 Indoor Koninklijke Van Der Most Jeugd indoor Heerde
2018-11-10 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2018-10-28 Indoor Recordindoor Enschede
2018-10-27 Indoor Fortius Indoor Recordwedstrijd JCBA/S/M Dordrecht
2018-10-27 Outdoor Werp5Kamp Masters Zutphen
2018-10-14 Outdoor Werpdag Steenwijk
2018-10-13 Outdoor Herfstwerpen Rotterdam
2018-10-06 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2018 Amersfoort
2018-09-29 Outdoor Nationale Estafette Kampioenschappen Amstelveen
2018-09-27 Outdoor Avondinstuif (tweede) Zeewolde
2018-09-23 Outdoor Masters Finale [2018] Breda
2018-09-23 Outdoor FLEX-meeting deel 1 Barendrecht
2018-09-22 Outdoor Zeewolde Atletiek Openingswedstrijd Zeewolde
2018-09-22 Outdoor Klaverblad Nationale C/D meerkamp 2018 Zoetermeer
2018-09-21 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2018-09-16 Outdoor Junioren B Finale [2018] Eindhoven
2018-09-16 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2018-09-16 Outdoor Whazzaa Speerwerpfestival Utrecht
2018-09-15 Outdoor Finale Pupillencompetitie regio 02 en 05 Utrecht
2018-09-09 Outdoor Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2018] Amersfoort
2018-09-08 Outdoor Junioren C/D Finale [2018] Gorinchem
2018-09-08 Outdoor NSK Teams 2018 Utrecht
2018-09-07 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2018-09-04 Outdoor WK Masters Malaga (SP)
2018-09-02 Outdoor Junioren A NK Teams [2018] Lisse
2018-09-02 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2018-09-01 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2018-09-01 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2018] Deventer
2018-09-01 Outdoor Gerrit Vos Bokaal Hoorn
2018-08-31 Outdoor 5e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-08-26 Outdoor Nazomer-instuif Lisse
2018-08-25 Outdoor Baanwedstrijd Papendrecht
2018-08-25 Outdoor 51e Nationale C spelen Amsterdam
2018-08-25 Outdoor Keistad Meerkampen 2018 Amersfoort
2018-08-24 Outdoor Werpdriekamp Goor
2018-08-24 Outdoor 2e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd Gouda
2018-08-18 Outdoor Jeugdmeerkampen Zaandam
2018-08-17 Outdoor 3e Avondinstuif Heiloo
2018-08-03 Outdoor 4e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-07-21 Outdoor GAC onderdeel wedstrijd werpen Hilversum
2018-07-14 Outdoor Zomerwerpen Rotterdam
2018-07-14 Outdoor NSK Baan 2018 Eindhoven
2018-07-13 Outdoor 3e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-07-07 Outdoor 3e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 2 Amersfoort
2018-07-07 Outdoor VAN DER HULST jeugd meerkamp Lisse
2018-07-07 Outdoor Kermismeerkampen 2018 Best
2018-07-07 Outdoor Werpinstuif PH Vught
2018-07-07 Outdoor Europees Kampioenschap onder 18 Győr (HR)
2018-07-06 Outdoor Vrijdagavond wedstrijd Altis Amersfoort
2018-07-04 Outdoor Avondwedstrijd Junioren en Senioren Leiden
2018-07-01 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018] Harderwijk
2018-06-30 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2018] Soest
2018-06-29 Outdoor Sprint Challenge Amersfoort
2018-06-21 Outdoor ASICS NK atletiek 2018 Utrecht
2018-06-17 Outdoor Nationale A-Games 2018 Soest
2018-06-17 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2018-06-15 Outdoor Tartlétos Loopgala en NSK meerkamp Wageningen
2018-06-15 Outdoor ASICS NK Atletiek Junioren Emmeloord
2018-06-12 Outdoor 800 meter Keistad Baancompetitie 2018 Amersfoort
2018-06-10 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2018] Amersfoort
2018-06-10 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2018] Apeldoorn
2018-06-09 Outdoor Clytoneus Instuifwedstrijd VOL Woerden
2018-06-09 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2018-06-09 Outdoor Martinibokaal + NNK CD junioren Groningen
2018-06-09 Outdoor Open Hoeksch Oud Beijerland
2018-06-09 Outdoor Gouden Spike 2018 Leiden
2018-06-09 Outdoor Mémorial J.P. Kops & J.M. Reuter Cessange Luxemburg (LU)
2018-06-09 Outdoor Polsstokwedstrijd Rotterdam Centrum 2018 Rotterdam
2018-06-08 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2018-06-08 Outdoor Next Generation Athletics (NGA) Nijmegen
2018-06-03 Outdoor FBK 600m Kidsrun Hengelo (OV)
2018-06-02 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5, 2e wedstrijd poule 2 Amersfoort
2018-06-02 Outdoor NK Meerkamp AB-junioren Den Haag
2018-06-02 Outdoor Putbos Memorial Leon Buyle Oordegem (B)
2018-06-01 Outdoor NK Masters 2018 Gouda
2018-06-01 Outdoor 2e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-05-27 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2018] Drachten
2018-05-26 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2018] Amsterdam
2018-05-26 Outdoor Werpvijfkamp voor masters Edam
2018-05-26 Outdoor IFAM Outdoor Oordegem (B)
2018-05-25 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2018-05-22 Outdoor Keistad Baancompetitie 2000 m Amersfoort
2018-05-21 Outdoor T-Meeting 2018 Tilburg
2018-05-20 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2018-05-19 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2018] Amersfoort
2018-05-19 Outdoor Ter Specke Bokaal 2018 Lisse
2018-05-18 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2018-05-18 Outdoor BB Lopers Baan Classic Heerde
2018-05-13 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2018] Amsterdam Zuidoost
2018-05-13 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2018] Emmen
2018-05-11 Outdoor 1e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-05-10 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2018-05-10 Outdoor Harry Schulting Games Vught
2018-05-10 Outdoor 1e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd '18 Gouda
2018-05-08 Outdoor Keistad Baancompetitie 1500 m Amersfoort
2018-05-06 Outdoor GAC onderdeelwedstrijd springen Hilversum
2018-04-29 Outdoor NK werpvijfkamp Zutphen
2018-04-26 Outdoor Avondinstuif Wijchen
2018-04-22 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018] Assen
2018-04-21 Outdoor 1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2 Veenendaal
2018-04-21 Outdoor Lentewerpen Rotterdam
2018-04-20 Outdoor Instuifwedstrijd Den Haag
2018-04-15 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2018] Haarlem
2018-04-14 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2018] Harderwijk
2018-04-13 Outdoor Kogelslingerwedstrijd Zwolle
2018-04-08 Outdoor Testwedstrijden Haag Atletiek Den Haag
2018-04-07 Outdoor Openingswedstrijd Veenendaal
2018-04-07 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2018-04-02 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2018-03-31 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Amersfoort
2018-03-31 Outdoor Allereerste Slingerwedstrijd in Gouda Gouda
2018-03-27 Outdoor Keistad Baancompetitie 3000 m Amersfoort
2018-03-17 Indoor Fortius Indoor 2018 Dordrecht
2018-03-11 Indoor Indoor C/D meerkamp Naaldwijk
2018-03-11 Indoor Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2018-03-11 Indoor Hallensportfest Kreis Dortmund Dortmund (D)
2018-03-10 Indoor NSK Indoor 2018 Apeldoorn
2018-03-04 Outdoor Winterslingeren 2018 Zwolle
2018-03-04 Indoor Hallenwettkampf TVE Barop Dortmund (D)
2018-02-18 Indoor Phanos Indoor voor Kids Amsterdam
2018-02-17 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2018 Apeldoorn
2018-02-17 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren Stedendriehoek KidsSprint Apeldoorn
2018-02-11 Indoor Int. Indoor Werpwedstrijd voor Junioren, Senioren en Masters Sittard
2018-02-10 Indoor ASICS NK Indoor Junioren 2018 Apeldoorn
2018-02-03 Indoor Indoor junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2018-02-03 Indoor NK Indoor Meerkamp 2018 Apeldoorn
2018-02-03 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2018-02-02 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
2018-02-02 Indoor NK Indoor Masters 2018 Apeldoorn
2018-01-27 Indoor 10e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
2018-01-20 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2018-01-20 Indoor Jumping Weekend Vught
2018-01-20 Indoor Nationale CD Indoor Apeldoorn
2018-01-20 Indoor Utrecht Indoor 3 Utrecht
2018-01-13 Outdoor Midwinter Kogelslingeren Apeldoorn
2018-01-13 Indoor Phanos Sprint Indoor Amsterdam
2018-01-13 Indoor 17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht) Dordrecht
2018-01-07 Indoor 3e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra Apeldoorn
2018-01-07 Indoor Hallensportfest Dortmunder TG Dortmund (D)
2018-01-06 Indoor Utrecht Indoor 2 Utrecht
2017-12-30 Indoor Phanos Sprint Indoor Amsterdam
2017-12-29 Indoor Solana Atletiek Indoor Dronten 2017 Dronten
2017-12-23 Indoor Utrecht Indoor 1 Utrecht
2017-12-17 Indoor Hallensportfest PTSV Dortmund Dortmund (D)
2017-12-16 Indoor Indoor junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2017-12-16 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
2017-12-16 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
2017-12-09 Indoor Triple Indoor Gala Alkmaar
2017-12-03 Indoor Try out games Apeldoorn
2017-11-11 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2017-10-22 Indoor Recordindoor Enschede
2017-10-07 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2017 Amersfoort
2017-09-30 Outdoor NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp Zutphen
2017-09-24 Outdoor Junioren B Finale [2017] Den Haag
2017-09-23 Outdoor Rock City Thunder Decathlon Amersfoort
2017-09-23 Outdoor Finale Pupillencompetitie 2017 regio 2 & 5 Bussum
2017-09-23 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017 Zoetermeer
2017-09-22 Outdoor Heer&Meester Baancircuit Hoorn
2017-09-17 Outdoor Senioren 1e Naaldwijk
2017-09-17 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2017-09-16 Outdoor Junioren C/D Finale [2017] Groningen
2017-09-15 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2017-09-10 Outdoor Masters Finale [2017] Nijmegen
2017-09-10 Outdoor Junioren A NK Teams [2017] Amersfoort
2017-09-09 Outdoor NSK Teams 2017 Wageningen
2017-09-09 Outdoor FLEX-wedstrijd voor junioren, senioren, masters en wheelers Barendrecht
2017-09-08 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting II Soest
2017-09-03 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2017-09-02 Outdoor C Interland Assen
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2017] Deventer
2017-09-01 Outdoor 5e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-08-27 Outdoor Nazomer-instuif Lisse
2017-08-26 Outdoor Baanwedstrijd voor alle categorieën Papendrecht
2017-08-26 Outdoor Keistad Meerkampen Amersfoort
2017-08-26 Outdoor 50e Nationale C spelen Amsterdam
2017-08-25 Outdoor 2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif Gouda
2017-08-20 Outdoor C/D Instuif Naaldwijk
2017-08-18 Outdoor 3e Zomeravondinstuif Heiloo
2017-08-11 Outdoor 4e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-07-21 Outdoor 1e Zomeravondinstuif Heiloo
2017-07-15 Outdoor Zomerwerpen Rotterdam
2017-07-13 Outdoor ASICS NK senioren 2017 Utrecht
2017-07-09 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2017-07-09 Outdoor Klaverblad Arena Games Hilversum
2017-07-08 Outdoor Meerkamp ABCD junioren Lisse
2017-07-07 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2017-07-01 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2017-07-01 Outdoor Kermismeerkampen 2017 Best
2017-07-01 Outdoor Zap 2017 Amersfoort
2017-06-30 Outdoor NK Junioren 2017 Vught
2017-06-25 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2017] Lisse
2017-06-25 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2017] Zeist
2017-06-23 Outdoor Werp3Kamp Circuit Oost Nederland Zutphen
2017-06-23 Outdoor 3e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-06-22 Outdoor Werpavond Slingeren en Discuswerpen Zwolle
2017-06-18 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2017] Den Haag
2017-06-18 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2017] Harderwijk
2017-06-17 Outdoor Hellas Utrecht Pupillencompetitie # 3 (regio 2&5) Utrecht
2017-06-17 Outdoor Gouden Spike Leiden
2017-06-16 Outdoor Tartletos Loopgala en NSK Meerkamp Wageningen
2017-06-16 Outdoor Soester Loopgala Soest
2017-06-11 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2017] Leiden
2017-06-10 Outdoor Polsstokwedstrijd Rotterdam 2017 Rotterdam
2017-06-10 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017] Amersfoort
2017-06-10 Outdoor NSK Baan 2017 Enschede
2017-06-09 Outdoor NK Masters 2017 Gouda
2017-06-05 Outdoor T-Meeting 2017 Tilburg
2017-06-04 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2017-06-02 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks Amsterdam Zuidoost
2017-06-02 Outdoor 2e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-05-28 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2017] Drachten
2017-05-28 Outdoor Nationale A-Games 2017 Soest
2017-05-28 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2017] Zoetermeer
2017-05-27 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2017] Amersfoort
2017-05-26 Outdoor Baaninstuif AV Rijssen Rijssen
2017-05-25 Outdoor Harry Schulting Games 2017 Vught
2017-05-25 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2017-05-25 Outdoor 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif Gouda
2017-05-23 Outdoor 800 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-05-21 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017] Utrecht
2017-05-19 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting I Soest
2017-05-19 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2017-05-13 Outdoor Ter Specke Bokaal Lisse
2017-05-13 Outdoor 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2017-05-13 Outdoor NK Meerkamp junioren AB en GOK junioren CD Emmeloord
2017-05-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2017-05-09 Outdoor 1000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-05-07 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2017] Hengelo
2017-05-07 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2017] Haarlem
2017-05-06 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2017] Veenendaal
2017-04-30 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2017] Hoorn
2017-04-30 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2017] Alphen aan den Rijn
2017-04-23 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2017-04-22 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2017-04-19 Outdoor 2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle Zwolle
2017-04-17 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2017-04-11 Outdoor 5000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-04-09 Outdoor Blokmeerkamp Huizen
2017-04-08 Outdoor 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2017-04-08 Outdoor Openingswedstrijd Veenendaal
2017-04-06 Outdoor Kogelslingerwedstrijd Zwolle
2017-04-01 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Amersfoort
2017-03-28 Outdoor 1500 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-03-14 Outdoor 3000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-03-12 Indoor Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2017-03-12 Indoor Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden Naaldwijk
2017-03-11 Outdoor Finale Crosscompetitie Amsterdam
2017-03-11 Indoor NSK Indoor 2017 Apeldoorn
2017-03-05 Outdoor WINTERSLINGERWEDSTRIJD Zwolle
2017-02-18 Indoor Phanos Indoor voor pupillen en CD junioren Amsterdam
2017-02-18 Indoor NK Indoor Junioren 2017 Apeldoorn
2017-02-12 Indoor Hallensportfest des LC Rapid Dortmund Dortmund (D)
2017-02-11 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2017 Apeldoorn
2017-02-03 Indoor NK Indoor Masters 2017 Apeldoorn
2017-01-29 Indoor Internationale Indoor Werpwedstrijd voor Senioren en Masters Sittard
2017-01-28 Indoor 9e PEC 1910 Indoor Zwolle
2017-01-28 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2017-01-27 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
2017-01-21 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2017-01-21 Indoor Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden Apeldoorn
2017-01-20 Indoor Vrijdagavondindoor 3 Utrecht
2017-01-15 Indoor 2e Indoor Track Special TeamSotra Apeldoorn
2017-01-14 Indoor 16e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht) Dordrecht
2017-01-08 Indoor Indoor losse onderdelen voor JunB, JunA, Senioren en Masters Naaldwijk
2017-01-08 Indoor Hallensportfest Dortmund (D)
2017-01-06 Indoor Vrijdagavondindoor 2 Utrecht
2016-12-27 Indoor Try Out Games Apeldoorn
2016-12-23 Indoor Vrijdagavond indoor 1 Utrecht
2016-12-17 Indoor Hellas Utrecht Utrecht
2016-12-11 Indoor Sprint/horde indoor Amsterdam
2016-12-10 Indoor Triple IT Indoor Gala Alkmaar
2016-11-26 Indoor Indoor Junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2016-11-12 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2016-10-09 Outdoor SPRINT Breda | Werpfestival 2016 Breda
2016-10-01 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2016 Amersfoort
2016-09-23 Outdoor Baancircuit Heer en Meester Alkmaar
2016-09-22 Outdoor Baaninstuif Hengelo
2016-09-18 Outdoor Senioren 1e Hengelo
2016-09-17 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp Zoetermeer
2016-09-17 Outdoor Pupillenfinale regio 2&5 Hilversum
2016-09-16 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2016-09-10 Outdoor Junioren C/D Finale [2016] Alphen aan den Rijn
2016-09-04 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2016-09-03 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2016] Deventer
2016-09-02 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2016-08-27 Outdoor Keistad Meerkampen Amersfoort
2016-08-27 Outdoor 49e Nationale C-spelen Amsterdam
2016-08-25 Outdoor Avondwedstrijd Junioren en Senioren Leiden
2016-08-21 Outdoor C/D Instuif Naaldwijk
2016-08-21 Outdoor Polsstokwedstrijd Den Haag
2016-08-21 Outdoor Nazomer instuif Lisse
2016-08-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2016-07-23 Outdoor Internationale werp 5-kamp Hilversum
2016-07-22 Outdoor Wageningen Track Meeting 2 Wageningen
2016-07-16 Outdoor Instuif wedstrijd Bergen op Zoom
2016-07-15 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-07-09 Outdoor Meerkamp CD junioren Delft
2016-07-02 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2016-07-01 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting Soest
2016-06-29 Outdoor 4e wedstrijd DSM Baancircuit Zwolle
2016-06-26 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2016] Alphen aan den Rijn
2016-06-26 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2016] Haarlem
2016-06-25 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016] Huizen
2016-06-24 Outdoor Runnersworld Track Meetings Utrecht Utrecht
2016-06-21 Outdoor Coopertest, 1000m, 2000m, 5000m en uurloop Epe
2016-06-18 Outdoor ABCD meerkamp Lisse Lisse
2016-06-18 Outdoor 3e Pupillencompetitiewedstrijd Bussum
2016-06-17 Outdoor Loopgala Soest Soest
2016-06-12 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2016] Alphen aan den Rijn
2016-06-11 Outdoor Polevaulting Rotterdam Rotterdam
2016-06-11 Outdoor Martinibokaal Groningen
2016-06-10 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks Amsterdam Zuidoost
2016-06-10 Outdoor 2e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif Gouda
2016-06-05 Outdoor Nationale A-Games 2016 Soest
2016-05-31 Outdoor 800 meter Amersfoortse Baancompetitie Amersfoort
2016-05-29 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2016] Utrecht
2016-05-29 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2016] Lisse
2016-05-27 Outdoor Pijnenburg Techmeeting Soest
2016-05-27 Outdoor Avond baanwedstrijd Den Haag
2016-05-27 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2016-05-22 Outdoor 6e Hurdles/Sprint Special Hortas/Sotra Epe
2016-05-21 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2016] Amersfoort
2016-05-21 Outdoor NSK Baan 2016 Wageningen
2016-05-20 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-05-16 Outdoor T-Meeting 2016 Tilburg
2016-05-14 Outdoor Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV'36 Alphen aan den Rijn
2016-05-14 Outdoor Kogelslinger wedstrijd Hilversum
2016-05-13 Outdoor Tartlétos Loopgala / NSK Meerkamp Wageningen
2016-05-08 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2016] Zoetermeer
2016-05-05 Outdoor 1e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif Gouda
2016-05-05 Outdoor Harry Schulting Games Vught Vught
2016-04-30 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2016-04-30 Outdoor Horde wedstrijd Hilversum
2016-04-30 Outdoor NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp Zutphen
2016-04-29 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-04-24 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2016] Woerden
2016-04-24 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2016] Gouda
2016-04-23 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2016] Hilversum
2016-04-16 Outdoor 1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 4 Utrecht
2016-04-16 Outdoor Throwy Animal Games Groningen
2016-04-09 Outdoor Instuif senioren en AB-Junioren Amersfoort
2016-03-28 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2016-03-20 Outdoor Werpwedstrijd Hilversum
2016-03-06 Outdoor Winterslingeren Zwolle
2016-03-06 Indoor Nationale Pupillen Indoor Stedenwedstrijd Apeldoorn
2016-03-06 Indoor Hallensportfest der Dortmunder TG Dortmund (D)
2016-03-05 Indoor NSK Indoor 2016 Apeldoorn
2016-02-20 Indoor Indoor Werpwedstrijd Sittard
2016-02-13 Indoor NK indoor masters en NK Meerkamp Apeldoorn
2016-02-13 Indoor PH Jumping Weekend Vught
2016-02-13 Outdoor Winterwerpwedstrijd Eindhoven
2016-02-13 Indoor Indoor Junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2016-02-06 Indoor Indoor Amsterdam Amsterdam
2016-02-06 Indoor Indoorwedstrijd Sotra/AV34 Apeldoorn
2016-01-30 Indoor 8ste AV PEC 1910 INDOOR OMNISPORT Zwolle
2016-01-23 Indoor Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden Apeldoorn
2016-01-15 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 3 Utrecht
2016-01-03 Indoor Hallensportfest BV Teutonia Lanstrop Dortmund (D)
2016-01-02 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 2 Utrecht
2015-12-20 Indoor Try-out Games Apeldoorn
2015-12-18 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 1 Utrecht
2015-12-13 Indoor Phanos Indoor voor 60m/60mh Amsterdam
2015-12-12 Indoor Triple IT Indoor Gala Alkmaar
2015-11-21 Indoor Phanos indoor voor CD-junioren Amsterdam
2015-10-03 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2015 Amersfoort
2015-09-19 Outdoor Nationale CD Meerkamp Zoetermeer
2015-09-19 Outdoor Finale pupillencompetitie regio 2 en 5 Woerden
2015-09-18 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-09-13 Outdoor Senioren 2e Uden
2015-09-12 Outdoor 4e Gooi&Eemlandinstuif Soest
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Junioren (spring/sprint 3-kamp) [2015] Deventer
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Pupillen [2015] Deventer
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Junioren (werp 3-kamp) [2015] Deventer
2015-08-14 Outdoor 5e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-07-17 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-07-10 Outdoor 4e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-06-27 Outdoor Meerkamp CD junioren Delft
2015-06-20 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2015] Amersfoort
2015-06-19 Outdoor 3e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-06-14 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 [2015] Santpoort-Noord
2015-06-07 Outdoor Nationale A-games Soest
2015-06-07 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2015] Huizen
2015-06-07 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2015] Harderwijk
2015-05-30 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2015] Beverwijk
2015-05-29 Outdoor 2e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-05-22 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-05-17 Outdoor Gooi & Eemlandcircuit Huizen
2015-05-14 Outdoor Hemelvaartwedstrijd pupillen en CD Den Haag
2015-05-10 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2015] Huizen
2015-05-08 Outdoor 1e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-05-03 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2015] Santpoort-Noord
2015-05-03 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2015] Emmeloord
2015-04-26 Outdoor Gooi-en Eemland circuit Hilversum Hilversum
2015-04-19 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2015] Drachten
2015-04-19 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2015] Beverwijk
2015-04-18 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2015] Amstelveen Zuid
2015-04-11 Outdoor Gooi en Eemland Instuif Amersfoort
2015-04-06 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2015-01-18 Indoor Hallensportfest der DJK SuS Brambauer Dortmund (D)
2015-01-04 Indoor Hallensportfest BV Teutonia Lanstrop Dortmund (D)
2014-12-21 Indoor Hallensportfest Dortmund (D)
2014-12-07 Indoor Phanos CD-indoor Amsterdam
2014-10-12 Outdoor WERPFESTIVAL 2014 Breda Breda
2014-09-20 Outdoor 5e Gooi en Eemlandinstuif Soest
2014-07-18 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2014-07-11 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-06-29 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2014] Beverwijk
2014-06-29 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2014] Enschede
2014-06-21 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 3 [2014] Amersfoort
2014-06-20 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-06-15 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 [2014] Beverwijk
2014-05-30 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-05-25 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2014] Huizen
2014-05-25 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2014] Drachten
2014-05-24 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2014] Amersfoort
2014-05-23 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2014-05-16 Outdoor Gooi & Eemlandcircuit Huizen
2014-05-11 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2014] Heiloo
2014-05-10 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 1 [2014] Veenendaal
2014-05-09 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-05-04 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2014] Grootebroek
2014-05-04 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2014] Santpoort-Noord
2014-04-27 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Hilversum
2014-04-19 Outdoor Open CD wedstrijd SPRINT Breda Breda
2014-04-12 Outdoor 1e instuif Gooi en Eemlandcircuit Amersfoort
2013-09-21 Outdoor 5e Gooi en Eemland instuif Soest
2013-09-20 Outdoor Wageningen Track Meeting-3 Wageningen
2013-09-08 Outdoor 4e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2013-07-19 Outdoor Wageningen Track Meeting-2 Wageningen
2013-05-31 Outdoor Gooi- & Eemlandcircuit Huizen
2013-05-20 Outdoor T-meeting Tilburg
2013-05-16 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Hilversum
2013-04-27 Outdoor 1e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2012-09-21 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2012-09-15 Outdoor 6e Gooi & Eemlandinstuif Lelystad
2012-09-01 Outdoor 5e Gooi en Eemlandwedstrijd Soest
2012-08-31 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-08-10 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-07-20 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2012-07-13 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-06-15 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-06-14 Outdoor 4e Gooi en Eemland instuif Hilversum
2012-06-01 Outdoor Gooi en Eemlandcircuit Huizen
2012-05-28 Outdoor T-meeting Tilburg
2012-05-25 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-05-11 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2012-05-04 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-09-07 Outdoor 5e Gooi & Eemlandinstuif Soest
2011-09-02 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-08-12 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-07-22 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2011-07-15 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-06-24 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-06-23 Outdoor 4e Gooi & Eemlandinstuif Lelystad
2011-06-13 Outdoor Runnersworld Tilburg T-Meeting Tilburg
2011-05-27 Outdoor 3e Gooi & Eemlandinstuif Huizen
2011-05-27 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-05-20 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2011-05-11 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2011-05-06 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2010-09-17 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2010-08-27 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-08-13 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2010-07-30 Outdoor Trackmeeting Utrecht
2010-07-09 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-06-18 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-05-28 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-05-21 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2010-05-13 Outdoor 1e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif Gouda
2010-05-07 Outdoor Trackmeetings Utrecht

Zoek Meerkamp

Contact

Deze website is speciaal gemaakt voor Altis atleten waarbij zoveel mogelijk prestaties van verschillende resultaatpagina's zijn gecombineerd. Voor vragen en/of opmerkingen stuur een email naar

Kalender

Kalender
(bijgewerkt tot: 13-11-2019 05:30:18 )
zondag 17 november 2019
Indoor pupillenmeerkamp AV Olympus `70, Naaldwijk uitslag atleten
zaterdag 23 november 2019
Koninklijke van der Most jeugd indoor AV De Gemzen, Heerde uitslag atleten
zondag 24 november 2019
Indoor Assendelft voor CD junioren + Sprint- en/of Horden tweekampen jun. AB en senioren AV Lycurgus, Assendelft uitslag atleten
zaterdag 14 december 2019
Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Sporthal Galgenwaard, Utrecht uitslag atleten
vrijdag 27 december 2019
Kerstwerpen 2019 (3e kerstdag werpwedstrijd) AV Feniks, Amsterdam uitslag atleten
maandag 30 december 2019
11e Solana Atletiek Indoor Dronten 2019 AV Flevo Delta, Dronten uitslag atleten
zaterdag 04 januari 2020
10e Indoor Assendelft Officiële Meerkampen Sen.Jun AB AV Lycurgus, Assendelft uitslag atleten
zondag 05 januari 2020
10e Indoor Assendelft Officiële Meerkampen Sen.Jun AB AV Lycurgus, Assendelft uitslag atleten