logo

Resultaten 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4

Nieuwegein- 08-04-2017
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 95


MPD

40 meter

7,92
1 Eva Buitenkamp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,47
2 Hanne van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,57
3 Elske Dunnink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,59
4 Amen Overduin 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

600 meter

2:29,20
1 Elske Dunnink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:46,13
2 Eva Buitenkamp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:47,29
3 Hanne van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:53,06
4 Amen Overduin 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

2,46
  1 Eva Buitenkamp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,15
  2 Elske Dunnink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,11
  3 Amen Overduin 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,10
  4 Hanne van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

12,79
1 Eva Buitenkamp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,04
2 Amen Overduin 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,43
3 Elske Dunnink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,29
4 Hanne van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

940
1 Eva Buitenkamp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
777
2 Elske Dunnink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
631
3 Amen Overduin 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
612
4 Hanne van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

JPD

40 meter

8,46
1 Sebastian Redel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,89
2 Casper Holterhues 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,04
3 Thijs van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,22
4 Hidde Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,34
5 Nout Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,40
6 Olivier Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

600 meter

2:36,70
1 Casper Holterhues 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:46,08
2 Thijs van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:01,37
3 Sebastian Redel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:04,96
4 Olivier Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:07,45
5 Nout Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:23,04
6 Hidde Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

2,26
  1 Nout Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,23
  2 Hidde Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,22
  3 Casper Holterhues 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,20
  4 Sebastian Redel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,86
  5 Olivier Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,82
  6 Thijs van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

14,35
1 Hidde Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,29
2 Sebastian Redel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,35
3 Thijs van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,72
4 Nout Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,57
5 Casper Holterhues 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,32
6 Olivier Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

673
1 Casper Holterhues 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
653
2 Sebastian Redel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
574
3 Hidde Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
534
4 Thijs van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
458
5 Nout Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
347
6 Olivier Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

MPC

40 meter

7,61
1 Isa Devick 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,85
2 Suze van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,99
3 Ella Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,08
4 Kate van Heusden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,39
5 Floor van Drumpt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,54
6 Suray Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,62
7 Merlin Veldhuis 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,66
8 Roos Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,76
9 Thirza Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,03
10 Nisrine Hamdaoui 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,46
11 Gwen Dassen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

600 meter

2:29,28
1 Suze van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:33,10
2 Isa Devick 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:36,06
3 Roos Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:39,78
4 Thirza Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:39,96
5 Ella Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:40,58
6 Floor van Drumpt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:46,98
7 Kate van Heusden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:59,20
8 Gwen Dassen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:04,85
9 Merlin Veldhuis 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:06,31
10 Nisrine Hamdaoui 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:17,08
11 Suray Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

2,74
  1 Isa Devick 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,62
  2 Suze van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,54
  3 Kate van Heusden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,50
  4 Ella Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,40
  5 Thirza Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,33
  6 Merlin Veldhuis 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,27
  7 Suray Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,25
  8 Floor van Drumpt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,22
  9 Roos Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,18
  10 Gwen Dassen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,15
  11 Nisrine Hamdaoui 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

12,86
1 Merlin Veldhuis 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,03
2 Ella Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,61
3 Suze van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,51
4 Floor van Drumpt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,16
5 Nisrine Hamdaoui 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,71
6 Thirza Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,33
7 Suray Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,25
8 Isa Devick 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,01
9 Roos Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,74
10 Gwen Dassen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,34
11 Kate van Heusden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1022
1 Isa Devick 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1013
2 Suze van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
921
3 Ella Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
790
4 Kate van Heusden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
772
5 Floor van Drumpt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
734
6 Thirza Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
721
7 Roos Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
706
8 Merlin Veldhuis 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
541
9 Suray Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
514
10 Nisrine Hamdaoui 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
468
11 Gwen Dassen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

JPC

40 meter

7,29
1 Henry Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,46
2 Pelle de Raad 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,47
3 Casper Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,67
4 Menno Tolen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,73
5 Daan Beeks 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,79
6 Samuel Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,98
7 Bas van der Schriek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,99
8 Rolan Iking 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,06
9 Twan Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,10
10 Ruben Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,15
11 Maarten Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,39
12 David Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,72
13 Nils Medema 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

600 meter

2:04,99
1 Henry Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:12,83
2 Casper Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:20,69
3 Daan Beeks 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:22,04
4 Twan Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:22,72
5 Pelle de Raad 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:25,39
6 Samuel Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:25,63
7 Rolan Iking 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:35,48
8 Nils Medema 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:37,46
9 Menno Tolen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:46,31
10 Bas van der Schriek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:54,25
11 Maarten Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2:57,55
12 Ruben Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:04,18
13 David Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

3,13
  1 Henry Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,06
  2 Casper Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,84
  3 Ruben Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,82
  4 Daan Beeks 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,75
  5 Pelle de Raad 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,65
  6 Bas van der Schriek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,64
  7 Twan Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,47
  8 Maarten Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,43
  9 Samuel Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,27
  10 Menno Tolen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,20
  11 Rolan Iking 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,10
  12 David Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,87
  13 Nils Medema 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

20,88
1 Daan Beeks 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,57
2 Casper Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,45
3 Samuel Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
16,34
4 Henry Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
14,14
5 Pelle de Raad 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,82
6 Twan Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,04
7 Menno Tolen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,18
8 Bas van der Schriek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,14
9 Maarten Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,47
10 Rolan Iking 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,86
11 David Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,65
12 Ruben Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,81
13 Nils Medema 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1569
1 Henry Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1462
2 Casper Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1346
3 Daan Beeks 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1265
4 Pelle de Raad 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1170
5 Samuel Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1099
6 Twan Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
968
7 Menno Tolen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
905
8 Rolan Iking 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
898
9 Bas van der Schriek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
798
10 Ruben Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
767
11 Maarten Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
616
12 Nils Medema 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
576
13 David Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

MPB

40 meter

7,06
1 Linde Zijlstra 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,34
2 Noortje Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,40
3 Karlijn Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,49
4 Florine Marksch 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,74
5 Karlijn Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,79
6 Esmee Staal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,87
7 Sarah-Jane de Bruijne 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,08
8 Lois Rijnders 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,25
9 Yfke van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,26
10 Noa Schut 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,57
11 Roos Verblauw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,98
12 Clarice van der Zanden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

1000 meter

3:56,89
1 Noortje Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:05,01
2 Florine Marksch 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:07,11
3 Roos Verblauw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:08,85
4 Linde Zijlstra 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:18,94
5 Esmee Staal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:20,72
6 Karlijn Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:30,57
7 Noa Schut 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:32,82
8 Yfke van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:34,00
9 Sarah-Jane de Bruijne 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:40,57
10 Karlijn Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:59,40
11 Lois Rijnders 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5:05,91
12 Clarice van der Zanden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

3,34
  1 Linde Zijlstra 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,01
  2 Noortje Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,00
  3 Karlijn Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,93
  4 Esmee Staal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,83
  5 Karlijn Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,79
  6 Florine Marksch 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,65
  7 Sarah-Jane de Bruijne 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,63
  8 Roos Verblauw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,45
  9 Lois Rijnders 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,37
  10 Clarice van der Zanden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,17
  11 Yfke van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,12
  12 Noa Schut 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

kogelstoten - 2 kg

4,55
1 Lois Rijnders 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,35
2 Linde Zijlstra 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,98
3 Noortje Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,28
4 Noa Schut 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,22
5 Florine Marksch 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,21
6 Esmee Staal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,18
7 Sarah-Jane de Bruijne 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,81
8 Karlijn Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,77
9 Clarice van der Zanden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,69
10 Yfke van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,54
11 Karlijn Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,48
12 Roos Verblauw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp MPB 40m,1000m,Kogel,Ver

1593
1 Linde Zijlstra 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1498
2 Noortje Zwaal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1324
3 Florine Marksch 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1255
4 Karlijn Koop 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1234
5 Esmee Staal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1106
6 Karlijn Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1104
7 Sarah-Jane de Bruijne 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1048
8 Lois Rijnders 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1034
9 Roos Verblauw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
953
10 Noa Schut 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
905
11 Yfke van der Meer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
736
12 Clarice van der Zanden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

JPB

40 meter

6,72
1 David Knuth 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,86
2 Dim Petrusma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,15
3 Niels Karel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,22
4 Stijn Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,40
5 Tim van de Burgwal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,67
6 Joris Lamaker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,69
7 Sijmen van der Harst 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,69
8 Thom Scholte 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,88
9 Mike Kragten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,98
10 Tijn van der Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,11
11 Jurre Schoenmakers 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,19
12 Jeppe Meesters 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,28
13 Teun Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,64
14 Tom Westdijk 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

1000 meter

3:56,20
1 Joris Lamaker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:56,33
2 Niels Karel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:56,51
3 Dim Petrusma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:06,21
4 Tijn van der Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:09,07
5 David Knuth 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:13,87
6 Tim van de Burgwal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:23,78
7 Stijn Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:24,58
8 Mike Kragten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:27,19
9 Sijmen van der Harst 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:27,27
10 Jeppe Meesters 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:34,26
11 Jurre Schoenmakers 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:46,70
12 Thom Scholte 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:52,13
13 Tom Westdijk 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:54,63
14 Teun Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

3,57
  1 Niels Karel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,37
  2 Stijn Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,20
  3 David Knuth 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,19
  4 Tim van de Burgwal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,18
  5 Dim Petrusma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,04
  6 Sijmen van der Harst 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,01
  7 Joris Lamaker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,99
  8 Mike Kragten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,90
  9 Tijn van der Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,90
  10 Jurre Schoenmakers 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,68
  11 Thom Scholte 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,58
  12 Teun Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,53
  13 Jeppe Meesters 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,43
  14 Tom Westdijk 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

kogelstoten - 2 kg

5,78
1 Sijmen van der Harst 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,94
2 Mike Kragten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,91
3 David Knuth 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,70
4 Tim van de Burgwal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,30
5 Teun Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,17
6 Niels Karel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,68
7 Tijn van der Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,68
8 Jurre Schoenmakers 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,64
9 Stijn Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,16
10 Thom Scholte 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,12
11 Jeppe Meesters 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,11
12 Dim Petrusma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,95
13 Joris Lamaker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,42
14 Tom Westdijk 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp JPB 40m,1000m,Kogel,Ver

1682
1 David Knuth 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1666
2 Niels Karel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1567
3 Dim Petrusma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1496
4 Tim van de Burgwal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1448
5 Stijn Kroeze 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1427
6 Sijmen van der Harst 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1353
7 Joris Lamaker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1339
8 Mike Kragten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1290
9 Tijn van der Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1153
10 Jurre Schoenmakers 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1095
11 Thom Scholte 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1045
12 Jeppe Meesters 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1039
13 Teun Heijerman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
804
14 Tom Westdijk 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

MPA

60 meter

9,53
  1 Noralie Schuurman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,75
  2 Elena Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,79
  3 Liva Hofste 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,88
  4 Indy Kortman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,00
  5 Annemijn Beijer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,04
  6 Jelke Steenbeek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,07
  7 Bente Rutten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,10
  8 Danne Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,15
  9 Faisa Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,16
  10 Janne van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,18
  11 Madelief van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,21
  12 Olivia Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,22
  13 Annemijn Kerstholt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,37
  14 Benthe Martens 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,41
  15 Fenna van der Kooij 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,48
  16 Kyana Richards 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,56
  17 Rosa Bus 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,59
  18 Maureen Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,61
  19 Kim van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,63
  20 Anna Braeken-Kristensen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,65
  21 Britt van Westerlaak 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,67
  22 Robin van de Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,72
  23 Marit Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,82
  24 Quinn Uffels 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,95
  25 Imke van der Spoel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,15
  26 Rosa Janse de Jonge 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,45
  27 Ana van der Sande 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,48
  28 Anouk van Dalen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,98
  29 Asanay Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
12,02
  30 Valerie Dorland 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
12,38
  31 Ilse Veenma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

1000 meter

3:49,79
1 Indy Kortman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:51,67
2 Danne Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:52,86
3 Fenna van der Kooij 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:55,76
4 Elena Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:56,45
5 Jelke Steenbeek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:58,34
6 Olivia Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:59,16
7 Noralie Schuurman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:06,88
8 Annemijn Kerstholt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:09,42
9 Imke van der Spoel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:10,81
10 Marit Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:14,83
11 Madelief van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:20,83
12 Liva Hofste 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:22,23
13 Janne van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:22,87
14 Faisa Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:23,32
15 Rosa Bus 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:25,00
16 Anna Braeken-Kristensen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:30,04
17 Robin van de Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:34,66
18 Bente Rutten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:36,18
19 Kim van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:36,51
20 Anouk van Dalen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:41,15
21 Ilse Veenma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:41,75
22 Annemijn Beijer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:49,57
23 Asanay Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:53,33
24 Maureen Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:56,15
25 Valerie Dorland 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5:02,67
26 Ana van der Sande 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

hoogspringen

1,30
1 Elena Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,20
2 Annemijn Kerstholt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,15
3 Liva Hofste 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
4 Indy Kortman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
5 Jelke Steenbeek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
6 Britt van Westerlaak 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
7 Noralie Schuurman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
8 Rosa Bus 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
9 Robin van de Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
10 Maureen Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,00
11 Annemijn Beijer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,00
12 Janne van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,95
13 Ilse Veenma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,95
14 Valerie Dorland 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,95
15 Rosa Janse de Jonge 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,90
16 Anouk van Dalen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

3,61
  1 Bente Rutten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,59
  2 Imke van der Spoel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,57
  3 Danne Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,47
  4 Fenna van der Kooij 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,38
  5 Quinn Uffels 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,36
  6 Kim van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,26
  7 Faisa Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,20
  8 Olivia Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,20
  9 Madelief van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,02
  10 Marit Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,97
  11 Benthe Martens 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,90
  12 Anna Braeken-Kristensen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,77
  13 Asanay Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,59
  14 Ana van der Sande 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

kogelstoten - 2 kg

6,31
1 Liva Hofste 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,07
2 Britt van Westerlaak 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,06
3 Elena Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,87
4 Kyana Richards 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,70
5 Annemijn Kerstholt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,64
6 Jelke Steenbeek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,54
7 Noralie Schuurman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,53
8 Indy Kortman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,51
9 Annemijn Beijer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,37
10 Maureen Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,02
11 Ilse Veenma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,00
12 Rosa Bus 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,95
13 Robin van de Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,86
14 Valerie Dorland 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,35
15 Rosa Janse de Jonge 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,28
16 Janne van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,03
17 Anouk van Dalen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

23,71
1 Benthe Martens 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
19,30
2 Bente Rutten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
19,13
3 Olivia Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
16,32
4 Danne Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
16,12
5 Quinn Uffels 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
15,97
6 Madelief van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
14,31
7 Imke van der Spoel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,53
8 Anna Braeken-Kristensen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,29
9 Kim van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,93
10 Fenna van der Kooij 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,59
11 Ana van der Sande 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,80
12 Asanay Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
8,31
13 Faisa Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,89
14 Marit Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1614
1 Danne Mossink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1532
2 Olivia Louwe Kooijmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1484
3 Bente Rutten 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1430
4 Fenna van der Kooij 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1415
5 Madelief van Leur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1383
6 Imke van der Spoel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1256
7 Faisa Nicolaas 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1202
8 Kim van der Wal 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1154
9 Anna Braeken-Kristensen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1147
10 Marit Elkerbout 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1103
11 Benthe Martens 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1016
12 Quinn Uffels 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
841
13 Asanay Malik 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
839
14 Ana van der Sande 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1925
1 Elena Slagt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1755
2 Indy Kortman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1729
3 Noralie Schuurman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1711
4 Liva Hofste 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1704
5 Annemijn Kerstholt 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1703
6 Jelke Steenbeek 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1439
7 Annemijn Beijer 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1430
8 Rosa Bus 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1403
9 Janne van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1385
10 Robin van de Grijp 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1342
11 Maureen Baartmans 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1210
12 Britt van Westerlaak 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1083
13 Anouk van Dalen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1078
14 Ilse Veenma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1054
15 Valerie Dorland 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
921
16 Rosa Janse de Jonge 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
806
17 Kyana Richards 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

JPA

60 meter

9,16
  1 Timo Laseur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,31
  2 Jelle van der Heijden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,52
  3 Arvin Bronder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,56
  4 Philip Walraven 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,62
  5 Giel Sportel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,67
  6 Guus Boorsma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,69
  7 Benjamin Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
9,83
  8 Rogier Groeneweg 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,09
  9 Jente van Geest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,11
  10 Ard de Jong 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,22
  11 Thom van der Leest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,26
  12 Thijs Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,27
  13 Jasper Bouw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,28
  14 Niels Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,28
  15 Lars Mulder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,41
  16 Stijn Wink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,46
  17 Jesse Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,62
  18 Jarne van de Poll 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,73
  19 Bram Houtveen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
10,96
  20 Lucas Pasker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,05
  21 Jochem Klein 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,37
  22 Siem van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,56
  23 Bart Jansen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
11,71
  24 Huub Olde Dubbelink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
12,02
  25 Joran Pijl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
12,13
  26 Freddy Cole 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

1000 meter

3:27,41
1 Benjamin Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:36,94
2 Jelle van der Heijden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:41,99
3 Thom van der Leest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:42,65
4 Timo Laseur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:45,35
5 Niels Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:45,87
6 Philip Walraven 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:49,71
7 Guus Boorsma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:54,02
8 Thijs Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:57,31
9 Jarne van de Poll 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3:58,04
10 Giel Sportel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:00,29
11 Ard de Jong 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:00,86
12 Arvin Bronder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:08,75
13 Jente van Geest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:12,05
14 Lars Mulder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:12,44
15 Jochem Klein 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:17,93
16 Bram Houtveen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:19,85
17 Jasper Bouw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:21,21
18 Siem van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:23,27
19 Jesse Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:27,31
20 Lucas Pasker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:30,24
21 Sem van der Graaf 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:34,16
22 Stijn Wink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:39,54
23 Bart Jansen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:40,24
24 Freddy Cole 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:40,99
25 Joran Pijl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4:51,38
26 Huub Olde Dubbelink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

hoogspringen

1,20
1 Timo Laseur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,15
2 Ard de Jong 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
3 Thom van der Leest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
4 Giel Sportel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
5 Niels Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,10
6 Jarne van de Poll 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
7 Benjamin Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
8 Philip Walraven 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
9 Lucas Pasker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1,05
10 Rogier Groeneweg 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,95
11 Lars Mulder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,90
12 Huub Olde Dubbelink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
0,85
13 Joran Pijl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

verspringen

3,72
  1 Arvin Bronder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,68
  2 Jelle van der Heijden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,63
  3 Jente van Geest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,37
  4 Jasper Bouw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,30
  5 Guus Boorsma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,29
  6 Bram Houtveen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,18
  7 Jesse Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,18
  8 Stijn Wink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,18
  9 Sem van der Graaf 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
3,04
  10 Thijs Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,98
  11 Bart Jansen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,95
  12 Jochem Klein 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,78
  13 Siem van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2,20
  14 Freddy Cole 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

kogelstoten - 2 kg

7,99
1 Lucas Pasker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
7,25
2 Thom van der Leest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,62
3 Lars Mulder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,59
4 Philip Walraven 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,20
5 Ard de Jong 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,14
6 Benjamin Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,10
7 Rogier Groeneweg 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,63
8 Jarne van de Poll 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,25
9 Timo Laseur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
5,13
10 Giel Sportel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,31
11 Joran Pijl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,23
12 Huub Olde Dubbelink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
4,20
13 Niels Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

vortexwerpen

26,86
1 Jesse Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
24,30
2 Jelle van der Heijden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
20,99
3 Sem van der Graaf 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
20,43
4 Stijn Wink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
19,37
5 Arvin Bronder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,66
6 Jente van Geest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,42
7 Jasper Bouw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,38
8 Guus Boorsma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
17,13
9 Bram Houtveen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
15,45
10 Siem van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
13,74
11 Jochem Klein 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
13,41
12 Bart Jansen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
12,72
13 Thijs Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
6,62
14 Freddy Cole 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1958
1 Jelle van der Heijden 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1737
2 Arvin Bronder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1653
3 Guus Boorsma 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1565
4 Jente van Geest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1484
5 Jesse Cools 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1437
6 Jasper Bouw 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1412
7 Thijs Kempe 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1366
8 Stijn Wink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1359
9 Bram Houtveen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1219
10 Jochem Klein 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1137
11 Siem van Tuyl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1052
12 Bart Jansen 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
971
13 Sem van der Graaf 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
693
14 Freddy Cole 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1971
1 Timo Laseur 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1917
2 Benjamin Post 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1857
3 Philip Walraven 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1849
4 Thom van der Leest 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1744
5 Ard de Jong 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1729
6 Giel Sportel 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1626
7 Niels Hulsman 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1615
8 Jarne van de Poll 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1545
9 Lars Mulder 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1540
10 Lucas Pasker 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1296
11 Rogier Groeneweg 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
1021
12 Huub Olde Dubbelink 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
991
13 Joran Pijl 08-04-2017 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein