logo

Resultaten 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4

Amersfoort- 13-05-2017
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 126


MPD

40 meter

7,87
1 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,25
2 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,30
3 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,48
4 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,54
5 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,55
6 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:29,59
1 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:33,81
2 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:41,22
3 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:55,58
4 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:57,88
5 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:59,93
6 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,71
  1 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,41
  2 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  3 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,32
  4 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,22
  5 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,14
  6 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

15,67
1 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,64
2 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,88
3 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,28
4 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,66
5 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,01
6 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

1124
1 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
873
2 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
769
3 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
662
4 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
653
5 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
606
6 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPD

40 meter

8,14
1 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,16
2 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,24
3 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,43
4 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,69
5 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,76
6 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,79
7 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,05
8 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,45
9 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:30,37
1 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:30,54
2 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:34,10
3 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:36,44
4 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:55,68
5 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:00,88
6 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:11,52
7 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:36,24
8 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,60
  1 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,60
  2 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,52
  3 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,47
  4 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,42
  5 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  6 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,37
  7 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,22
  8 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,09
  9 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

12,25
1 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,95
2 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,18
3 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,68
4 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,66
5 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,38
6 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,27
7 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,17
8 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,48
9 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

913
1 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
853
2 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
821
3 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
807
4 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
699
5 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
664
6 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
651
7 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
521
8 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
457
9 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPC

40 meter

7,83
1 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
2 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,01
3 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,39
4 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,45
5 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,53
6 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,55
7 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,56
8 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,81
9 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,43
10 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:27,98
1 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:34,46
2 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:39,62
3 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:43,78
4 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:45,58
5 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:46,08
6 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:51,51
7 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:52,51
8 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:59,43
9 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:00,89
10 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,86
  1 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,72
  2 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,66
  3 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,66
  4 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,59
  5 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,45
  6 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  7 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,32
  8 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,24
  9 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,98
  10 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

10,21
1 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,87
2 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,05
3 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,02
4 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,98
5 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,32
6 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,14
7 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,98
8 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,83
9 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,42
10 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1061
1 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
950
2 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
821
3 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
797
4 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
768
5 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
732
6 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
723
7 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
682
8 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
618
9 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
473
10 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPC

40 meter

6,86
1 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,29
2 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,35
3 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,36
4 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,71
5 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,76
6 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,80
7 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,92
8 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
9 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
10 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,06
11 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,10
12 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,28
13 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:06,51
1 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:12,96
2 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:19,86
3 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:20,29
4 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:20,32
5 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:24,66
6 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:28,54
7 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:28,60
8 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:31,96
9 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:41,04
10 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:50,78
11 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:53,43
12 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,35
  1 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,23
  2 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,15
  3 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,94
  4 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,89
  5 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,88
  6 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,87
  7 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,81
  8 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,80
  9 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,76
  10 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,68
  11 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,65
  12 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,64
  13 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

22,56
1 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,04
2 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,49
3 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,29
4 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,11
5 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,58
6 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,19
7 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,81
8 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,53
9 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,92
10 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,85
11 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,52
12 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,88
13 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1658
1 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1434
2 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1406
3 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1382
4 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1334
5 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1186
6 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1133
7 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1127
8 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
999
9 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
933
10 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
896
11 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
814
12 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
801
13 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPB

40 meter

7,04
1 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,17
2 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,30
3 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,31
4 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,33
5 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,36
6 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,39
7 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,55
8 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,85
9 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,98
10 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,10
11 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,14
12 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,30
13 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,33
14 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,37
15 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,72
16 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:54,53
1 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,28
2 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,60
3 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,94
4 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,42
5 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:09,08
6 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:23,92
7 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:28,77
8 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:40,85
9 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:42,77
10 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:44,67
11 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:46,05
12 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:46,85
13 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:00,60
14 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:03,99
15 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:25,07
16 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,45
  1 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,25
  2 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  3 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  4 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,18
  5 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,18
  6 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,12
  7 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,04
  8 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,04
  9 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,00
  10 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,93
  11 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,73
  12 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,72
  13 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,71
  14 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,53
  15 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,49
  16 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

24,37
1 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,98
2 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
17,63
3 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,86
4 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,47
5 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,43
6 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,16
7 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,13
8 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,96
9 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,70
10 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,95
11 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,85
12 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,95
13 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,85
14 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,37
15 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,21
16 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1642
1 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1620
2 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1516
3 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1439
4 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1382
5 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1318
6 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1315
7 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1260
8 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1180
9 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1144
10 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1042
11 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
969
12 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
947
13 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
927
14 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
813
15 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
714
16 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPB

40 meter

6,84
1 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,96
2 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,02
3 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,02
4 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,08
5 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,53
6 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,53
7 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,64
8 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,71
9 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,72
10 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,75
11 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,21
12 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,32
13 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,35
14 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,75
15 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,79
16 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,80
17 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:42,42
1 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:48,65
2 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:56,40
3 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:58,97
4 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,52
5 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,84
6 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,95
7 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:19,18
8 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:21,37
9 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:24,93
10 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:32,82
11 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:43,11
12 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:43,61
13 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:44,97
14 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:47,39
15 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:13,29
16 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:58,29
17 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,61
  1 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,45
  2 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,44
  3 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,39
  4 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,22
  5 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,07
  6 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,06
  7 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,02
  8 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,00
  9 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,91
  10 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,84
  11 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,65
  12 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,64
  13 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,49
  14 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,41
  15 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,31
  16 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,16
  17 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

23,21
1 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
22,40
2 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
21,60
3 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
20,79
4 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
20,26
5 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,05
6 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
18,02
7 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
17,90
8 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,60
9 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,99
10 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,92
11 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,44
12 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,50
13 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,12
14 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,01
15 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,88
16 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,61
17 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1761
1 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1759
2 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1638
3 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1549
4 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1526
5 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1514
6 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1438
7 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1435
8 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1423
9 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1128
10 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1023
11 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1019
12 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
934
13 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
920
14 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
905
15 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
817
16 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
532
17 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPA

60 meter

9,44
  1 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,63
  2 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,64
  3 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,72
  4 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,78
  5 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,86
  6 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,86
  7 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,87
  8 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,89
  9 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,91
  10 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,98
  11 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,02
  12 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,03
  13 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,16
  14 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,28
  15 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,29
  16 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,39
  17 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,40
  18 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,52
  19 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,61
  20 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,62
  21 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,85
  22 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,86
  23 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,20
  24 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,26
  25 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,59
  26 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,78
  27 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,87
  28 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,93
  29 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,02
  30 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:47,22
1 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:51,75
2 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:51,82
3 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:54,30
4 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,62
5 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:56,67
6 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,88
7 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:06,62
8 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:11,05
9 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:12,64
10 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,39
11 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,62
12 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:17,29
13 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:18,03
14 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:22,35
15 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:22,71
16 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:25,23
17 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:26,47
18 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:26,89
19 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:28,05
20 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:36,20
21 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,37
22 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,55
23 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:39,81
24 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:50,90
25 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:51,43
26 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:05,55
27 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:14,35
28 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

hoogspringen

1,10
1 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
2 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
3 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
4 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
5 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
6 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
7 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
8 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
9 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
10 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
11 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
12 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
13 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

4,02
  1 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,90
  2 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,68
  3 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,66
  4 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,63
  5 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,59
  6 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,58
  7 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,54
  8 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,47
  9 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,37
  10 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,29
  11 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,27
  12 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,11
  13 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,03
  14 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,02
  15 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,98
  16 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,74
  17 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

6,94
1 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,07
2 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,95
3 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,82
4 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,65
5 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,60
6 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
7 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
8 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,48
9 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,41
10 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,40
11 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,24
12 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,20
13 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,20
14 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,08
15 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,06
16 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,02
17 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,81
18 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,76
19 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,61
20 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,44
21 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,31
22 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,26
23 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,09
24 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,96
25 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,86
26 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,78
27 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,72
28 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,57
29 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

1964
1 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1849
2 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1835
3 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1664
4 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1653
5 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1589
6 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1586
7 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1437
8 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1427
9 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1309
10 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1216
11 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1201
12 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1188
13 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1171
14 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1112
15 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1010
16 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
832
17 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1727
1 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1705
2 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1703
3 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1678
4 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1563
5 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1495
6 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1492
7 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1465
8 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1414
9 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1284
10 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1236
11 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
982
12 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
956
13 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPA

60 meter

9,09
  1 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,11
  2 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,30
  3 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,38
  4 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,45
  5 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,61
  6 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,61
  7 Arvin Bronder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,71
  8 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,00
  9 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,09
  10 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,11
  11 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,14
  12 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,21
  13 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,23
  14 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,32
  15 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,34
  16 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,48
  17 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,50
  18 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,58
  19 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,81
  20 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,85
  21 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,04
  22 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,21
  23 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,28
  24 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,43
  25 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,46
  26 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:22,52
1 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:27,53
2 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:34,20
3 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:34,89
4 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:42,65
5 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:46,17
6 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:49,86
7 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,12
8 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,26
9 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,77
10 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,95
11 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:01,03
12 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:01,14
13 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,22
14 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,13
15 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:10,12
16 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:13,43
17 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:15,03
18 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:32,27
19 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,12
20 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:45,06
21 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:49,86
22 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:58,03
23 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

hoogspringen

1,15
1 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
2 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
3 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
4 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
5 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
6 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
7 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
8 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
9 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,85
10 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
11 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
12 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

4,30
  1 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,14
  2 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,90
  3 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,87
  4 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,70
  5 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,64
  6 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,49
  7 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,48
  8 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,38
  9 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,32
  10 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  11 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,88
  12 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,61
  13 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

7,33
1 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,97
2 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,91
3 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,82
4 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,69
5 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,51
6 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,16
7 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,10
8 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,87
9 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,77
10 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,76
11 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,71
12 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,62
13 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
14 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,02
15 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,72
16 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,52
17 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,44
18 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,35
19 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,31
20 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,25
21 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,24
22 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,82
23 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,77
24 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,12
25 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2269
1 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2080
2 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2035
3 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1982
4 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1966
5 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1853
6 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1714
7 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1659
8 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1648
9 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1522
10 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1396
11 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1205
12 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1191
13 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1962
1 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1651
2 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1585
3 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1521
4 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1518
5 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1417
6 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1401
7 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1261
8 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1106
9 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1023
10 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1020
11 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
785
12 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
540
13 Arvin Bronder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort