logo

Resultaten 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3

Amersfoort- 11-05-2019
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 182


MPD

40 meter

7,91
1 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
2 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,60
3 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,67
4 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,67
5 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,77
6 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,86
7 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,32
8 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:33,4h
1 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:45,09
2 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:50,08
3 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:53,77
4 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:54,49
5 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:58,10
6 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:00,79
7 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

2,70
  1 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,56
  2 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,52
  3 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  4 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,28
  5 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,24
  6 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,15
  7 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  8 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

9,09
1 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,91
2 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,50
3 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,65
4 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,29
5 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,28
6 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,48
7 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,04
8 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

986
1 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
747
2 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
690
3 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
689
4 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
570
5 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
534
6 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
525
7 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
523
8 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPD

40 meter

7,64
1 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,88
2 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,27
3 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,30
4 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,59
5 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,90
6 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,75
7 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:24,19
1 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:29,43
2 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:41,18
3 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:52,48
4 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:11,07
5 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:36,31
6 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

2,72
  1 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,68
  2 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  3 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  4 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  5 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,82
  6 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,78
  7 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

17,76
1 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
2 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,99
3 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,22
4 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,05
5 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
6 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,94
7 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1223
1 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1105
2 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
802
3 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
735
4 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
520
5 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
455
6 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
251
7 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPC

40 meter

7,54
1 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,63
2 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,83
3 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,09
4 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,13
5 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,49
6 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,60
7 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,74
8 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,89
9 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:15,51
1 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:25,70
2 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:33,70
3 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:39,43
4 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:41,58
5 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:44,09
6 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,47
7 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:49,16
8 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:52,62
9 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,17
  1 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,97
  2 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,90
  3 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,74
  4 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,73
  5 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  6 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,49
  7 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,31
  8 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,09
  9 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

14,44
1 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,43
2 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,41
3 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,43
4 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,54
5 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,25
6 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,22
7 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,89
8 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,87
9 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1344
1 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1244
2 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1199
3 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
876
4 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
837
5 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
825
6 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
747
7 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
717
8 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
560
9 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

30,21
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
33,28
2 Altis MPC team 2 Altis - MPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPC

40 meter

7,32
1 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,32
2 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
3 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
4 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,89
5 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,16
6 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,26
7 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,42
8 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
9 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,56
10 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:08,07
1 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:24,24
2 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:25,32
3 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:34,47
4 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:38,16
5 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:38,71
6 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:39,46
7 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,08
8 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,32
9 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,10
  1 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,96
  2 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  3 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,84
  4 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,80
  5 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,70
  6 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,57
  7 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,45
  8 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,41
  9 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,37
  10 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

25,27
1 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
25,15
2 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,64
3 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,72
4 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,80
5 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,12
6 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,84
7 Abe Elsenaar 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,78
8 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,21
9 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,22
10 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,87
11 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1614
1 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1423
2 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1273
3 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1161
4 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1161
5 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
979
6 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
944
7 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
832
8 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
773
9 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
768
10 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
205
11 Abe Elsenaar 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

29,34
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
32,95
2 Altis JPC team 3 Altis - JPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPB

40 meter

7,23
1 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,39
2 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,40
3 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,92
4 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,93
5 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,06
6 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,09
7 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,10
8 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,23
9 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
10 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,89
11 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,22
12 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,54
13 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:39,94
1 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:00,10
2 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:13,96
3 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:26,18
4 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:32,35
5 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:35,67
6 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:54,84
7 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:58,03
8 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:07,69
9 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:16,11
10 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:16,82
11 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:25,00
12 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:34,61
13 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,71
  1 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  2 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,10
  3 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,09
  4 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,94
  5 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  6 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  7 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,91
  8 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,89
  9 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  10 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,47
  11 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,14
  12 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  13 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

18,05
1 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,84
2 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,67
3 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,04
4 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,90
5 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,81
6 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,00
7 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,86
8 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,52
9 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,15
10 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,36
11 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,88
12 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,68
13 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1768
1 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1403
2 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1306
3 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1277
4 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1248
5 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1138
6 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1088
7 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1004
8 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
960
9 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
800
10 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
799
11 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
601
12 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
476
13 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

26,63
1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,75
2 Altis MPB team 2 Altis - MPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPB

40 meter

7,10
1 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,31
2 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,35
3 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,45
4 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,46
5 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,59
6 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,70
7 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,76
8 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,78
9 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,87
10 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,97
11 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,07
12 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,12
13 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,17
14 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,38
15 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:44,35
1 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:48,76
2 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:50,79
3 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,96
4 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:13,33
5 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,29
6 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,71
7 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:17,86
8 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,87
9 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:25,94
10 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,50
11 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,59
12 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:46,29
13 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:53,64
14 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:57,20
15 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,51
  1 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,50
  2 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,38
  3 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,26
  4 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,21
  5 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,21
  6 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,11
  7 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,95
  8 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,90
  9 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,88
  10 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,88
  11 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,79
  12 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,77
  13 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  14 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,60
  15 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

22,64
1 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,95
2 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,44
3 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,61
4 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,59
5 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,54
6 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,91
7 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,82
8 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,84
9 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,14
10 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,51
11 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,67
12 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,96
13 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,02
14 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,86
15 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1637
1 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1605
2 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1575
3 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1529
4 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1472
5 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1427
6 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1390
7 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1352
8 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1335
9 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1302
10 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1300
11 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1132
12 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1087
13 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1062
14 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1037
15 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

27,93
1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,08
2 Altis JPB team 3 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,30
3 Altis JPB team 2 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPA

60 meter

9,21
-0.3 m/s 1 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,77
-0.7 m/s 2 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,87
-0.1 m/s 3 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,97
-0.7 m/s 4 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,11
-0.1 m/s 5 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,14
+0.2 m/s 6 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,17
-1.6 m/s 7 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,23
-0.7 m/s 8 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,29
-0.2 m/s 9 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,33
-0.1 m/s 10 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
-0.2 m/s 11 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
-0.7 m/s 12 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,76
+1.0 m/s 13 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,78
+1.8 m/s 14 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,86
+0.2 m/s 15 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,90
-0.1 m/s 16 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,17
-2.8 m/s 17 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,18
+1.0 m/s 18 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,21
-0.3 m/s 19 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,22
+0.2 m/s 20 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,24
-0.7 m/s 21 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,28
-1.6 m/s 22 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,44
+0.2 m/s 23 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,45
+1.8 m/s 24 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,49
-0.1 m/s 25 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,68
+1.0 m/s 26 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,69
-1.6 m/s 27 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,71
+0.0 m/s 28 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,31
-0.2 m/s 29 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:34,35
1 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:41,06
2 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:46,55
3 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:49,04
4 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:50,92
5 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:58,58
6 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,02
7 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,20
8 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:04,48
9 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:05,07
10 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:10,03
11 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,30
12 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,46
13 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:18,74
14 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,45
15 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:20,64
16 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:25,46
17 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:27,23
18 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:29,03
19 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:33,88
20 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:37,52
21 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:42,89
22 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:45,57
23 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:50,45
24 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:51,29
25 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:00,28
26 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:05,98
27 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:22,81
28 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

hoogspringen

1,10
1 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
2 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
3 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,00
4 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
5 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
6 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
7 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
8 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
9 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
10 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
11 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
12 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,91
  1 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,90
  2 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,90
  3 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,82
  4 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,71
  5 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,65
  6 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,57
  7 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  8 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,30
  9 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,24
  10 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,18
  11 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,12
  12 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,10
  13 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,98
  14 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,93
  15 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,69
  16 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,62
  17 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

4,68
1 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,57
2 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,48
3 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,43
4 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,25
5 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,02
6 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,78
7 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,66
8 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,62
9 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,56
10 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,19
11 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,11
12 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

31,44
1 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
23,42
2 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
23,33
3 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,65
4 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,72
5 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,52
6 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,42
7 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,66
8 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,65
9 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,75
10 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,60
11 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,55
12 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,71
13 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,22
14 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,94
15 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,00
16 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,35
17 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1956
1 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1893
2 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1790
3 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1767
4 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1598
5 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1510
6 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1469
7 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1442
8 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1433
9 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1337
10 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1332
11 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1315
12 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1294
13 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1225
14 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1211
15 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
943
16 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
905
17 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1698
1 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1365
2 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1247
3 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1226
4 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1165
5 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1119
6 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1109
7 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1106
8 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1091
9 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1079
10 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1041
11 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
871
12 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 60 meter estafette

36,55
1 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,21
2 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,34
3 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
41,51
4 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
42,03
5 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPA

60 meter

9,18
-0.1 m/s 1 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,31
-0.2 m/s 2 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,43
-0.2 m/s 3 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,46
+0.3 m/s 4 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,57
+1.1 m/s 5 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,69
+0.2 m/s 6 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,71
+0.2 m/s 7 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,80
-1.0 m/s 8 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,96
+0.0 m/s 9 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,13
+0.2 m/s 10 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,25
+0.3 m/s 11 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,42
+1.1 m/s 12 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,47
-2.0 m/s 13 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,53
+1.1 m/s 14 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,55
-1.0 m/s 15 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,56
-1.0 m/s 16 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,56
-0.2 m/s 17 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,71
-0.3 m/s 18 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,79
-0.3 m/s 19 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,86
-1.0 m/s 20 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,88
-0.2 m/s 21 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,90
+0.0 m/s 22 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,95
-0.2 m/s 23 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,00
+0.3 m/s 24 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,04
-0.1 m/s 25 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,08
-2.0 m/s 26 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,11
+0.3 m/s 27 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,11
-0.2 m/s 28 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,20
+0.2 m/s 29 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,25
+0.0 m/s 30 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,28
-0.1 m/s 31 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,23
-2.0 m/s 32 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:17,11
1 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:31,04
2 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:35,89
3 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:36,70
4 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:42,54
5 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:47,55
6 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:48,51
7 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:54,70
8 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,49
9 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,49
10 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,53
11 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:57,02
12 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,35
13 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:05,61
14 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:06,04
15 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:06,17
16 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:08,24
17 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:08,52
18 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:11,26
19 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,26
20 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,95
21 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:14,72
22 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,85
23 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:24,78
24 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:32,12
25 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,26
26 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:40,15
27 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:40,44
28 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:49,50
29 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

hoogspringen

1,15
1 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,15
2 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
3 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
4 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
5 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
6 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
7 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,00
8 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
9 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
10 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
11 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,90
12 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,90
13 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
14 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,80
15 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

4,30
  1 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,02
  2 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,00
  3 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,95
  4 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,68
  5 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,68
  6 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,63
  7 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,45
  8 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,41
  9 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  10 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,30
  11 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,24
  12 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,14
  13 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,13
  14 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,08
  15 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,68
  16 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

7,24
1 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,98
2 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,17
3 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,02
4 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,79
5 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,54
6 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,94
7 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,51
8 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,49
9 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,36
10 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,35
11 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,29
12 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,26
13 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,14
14 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,74
15 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,06
16 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

31,90
1 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
31,69
2 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,89
3 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,46
4 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,20
5 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,07
6 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
26,01
7 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
24,93
8 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,56
9 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,83
10 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,76
11 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,38
12 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,67
13 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,94
14 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,63
15 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,20
16 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

2175
1 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2088
2 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1912
3 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1879
4 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1838
5 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1830
6 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1677
7 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1634
8 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1492
9 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1479
10 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1469
11 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1351
12 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1335
13 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1185
14 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1170
15 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1105
16 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

2163
1 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1757
2 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1701
3 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1672
4 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1465
5 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1464
6 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1350
7 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1341
8 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1274
9 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1230
10 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1227
11 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1225
12 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1180
13 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1103
14 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
923
15 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
758
16 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 60 meter estafette

35,11
1 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
37,03
2 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,85
3 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
40,75
4 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
41,48
5 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
42,16
6 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort