logo

Resultaten 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3

Soest- 15-06-2019
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 240


MPD

40 meter

8,29
1 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,49
2 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,56
3 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,65
4 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,79
5 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,93
6 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,13
7 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:36,81
1 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:47,86
2 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:49,21
3 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:50,60
4 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:52,93
5 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:02,41
6 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,63
  1 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,47
  2 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,36
  3 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,22
  4 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,17
  5 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,15
  6 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,84
  7 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

8,86
1 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,42
2 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,38
3 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,84
4 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,16
5 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,89
6 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,82
7 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

770
1 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
766
2 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
763
3 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
578
4 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
531
5 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
514
6 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
495
7 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPD

40 meter

8,34
1 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,44
2 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,99
3 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,38
4 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,42
5 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:31,59
1 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:44,52
2 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:48,12
3 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:19,00
4 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:20,40
5 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,98
  1 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,59
  2 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,54
  3 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,86
  4 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,52
  5 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

19,78
1 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,50
2 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,19
3 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,59
4 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,04
5 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1029
1 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
892
2 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
822
3 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
332
4 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
313
5 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPC

40 meter

7,57
1 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,75
2 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,05
3 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,20
4 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,31
5 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,55
6 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,88
7 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:18,74
1 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:29,91
2 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:30,88
3 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:32,02
4 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:40,76
5 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:42,43
6 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:42,52
7 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

3,08
  1 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,91
  2 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,75
  3 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,55
  4 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,52
  5 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,26
  6 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,10
  7 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

17,85
1 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,83
2 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,96
3 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,68
4 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,81
5 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,55
6 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,10
7 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1400
1 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1167
2 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
935
3 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
924
4 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
910
5 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
723
6 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
577
7 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

30,48
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPC

40 meter

7,20
1 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,45
2 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,72
3 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,84
4 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,85
5 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,03
6 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,07
7 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,19
8 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,21
9 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,28
10 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,28
11 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,32
12 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:08,96
1 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:21,83
2 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:24,01
3 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:27,04
4 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:27,44
5 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:29,80
6 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:30,32
7 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:31,98
8 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:32,96
9 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:33,75
10 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:37,83
11 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:56,27
12 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,89
  1 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,88
  2 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  3 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,83
  4 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,82
  5 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,80
  6 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,68
  7 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,63
  8 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,54
  9 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,51
  10 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,45
  11 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,43
  12 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

23,70
1 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
22,86
2 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,76
3 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,11
4 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,95
5 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,26
6 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,73
7 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,89
8 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,41
9 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,63
10 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,82
11 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
12 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1553
1 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1304
2 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1280
3 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1265
4 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1206
5 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1190
6 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1132
7 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1126
8 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1000
9 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
939
10 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
923
11 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
912
12 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

29,28
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
30,98
2 Altis JPC team 2 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
31,82
3 Altis JPC team 3 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPB

40 meter

7,08
1 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,08
2 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,26
3 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,51
4 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,79
5 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,81
6 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,88
7 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,93
8 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,00
9 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,34
10 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,17
11 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,21
12 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:51,87
1 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,80
2 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,26
3 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:16,15
4 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:17,62
5 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:26,04
6 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:39,16
7 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:48,88
8 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:53,03
9 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:06,58
10 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:07,67
11 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:15,23
12 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

hoogspringen

1,05
1 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
2 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
3 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
4 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
5 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
6 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
7 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
8 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
9 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
10 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
11 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,75
12 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

18,56
1 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,49
2 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
17,52
3 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
17,20
4 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,30
5 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,18
6 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,85
7 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,73
8 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,17
9 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,06
10 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,65
11 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,31
12 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1576
1 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1443
2 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1437
3 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1383
4 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1331
5 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1272
6 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1226
7 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1138
8 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1109
9 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
820
10 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
710
11 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
701
12 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

26,54
1 Altis MPB team 1 Altis - MPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
29,54
2 Altis MPB team 2 Altis - MPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPB

40 meter

6,96
1 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,21
2 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,35
3 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,35
4 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,37
5 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,51
6 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,53
7 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,55
8 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,78
9 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,88
10 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,08
11 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:47,02
1 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:47,07
2 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:51,95
3 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:09,06
4 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:09,14
5 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,72
6 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:16,29
7 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:28,03
8 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:43,09
9 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:14,87
10 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:21,97
11 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

hoogspringen

1,05
1 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
2 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
3 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
4 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
5 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
6 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
7 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
8 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
9 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
10 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
11 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

23,87
1 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,12
2 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,11
3 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,42
4 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,34
5 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,29
6 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,47
7 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,07
8 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,91
9 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
15,13
10 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,41
11 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1656
1 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1631
2 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1561
3 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1474
4 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1453
5 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1442
6 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1345
7 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1287
8 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1191
9 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1146
10 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1030
11 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

26,99
1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
28,81
2 Altis JPB team 2 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
29,09
3 Altis JPB team 3 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPA

60 meter

9,25
  1 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,65
  2 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,66
  3 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  4 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
  5 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,88
  6 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,89
  7 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,95
  8 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,98
  9 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,00
  10 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,03
  11 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,19
  12 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,35
  13 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,44
  14 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,61
  15 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,69
  16 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,75
  17 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,77
  18 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,78
  19 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,80
  20 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,80
  21 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,89
  22 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,92
  23 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,96
  24 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,06
  25 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,17
  26 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,37
  27 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,03
  28 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:35,65
1 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:39,07
2 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:42,27
3 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:42,52
4 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:43,20
5 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:52,66
6 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:56,75
7 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:57,09
8 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:01,51
9 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:02,16
10 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,09
11 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,15
12 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,67
13 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,96
14 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:19,30
15 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:21,43
16 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:21,94
17 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:22,66
18 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:33,61
19 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:34,68
20 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:34,78
21 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:44,29
22 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:52,41
23 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:54,09
24 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

3,96
  1 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,78
  2 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,75
  3 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,72
  4 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,72
  5 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,64
  6 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,61
  7 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,50
  8 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,48
  9 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,34
  10 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
  11 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,30
  12 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,27
  13 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,26
  14 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,24
  15 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,23
  16 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,22
  17 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,11
  18 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,09
  19 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,91
  20 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,90
  21 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,87
  22 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  23 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  24 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,69
  25 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,61
  26 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,49
  27 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

kogelstoten - 2 kg

6,86
1 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,67
2 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,64
3 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,47
4 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,45
5 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,24
6 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,13
7 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,04
8 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,79
9 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,75
10 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,65
11 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,49
12 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,38
13 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,33
14 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,33
15 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,86
16 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,73
17 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,62
18 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

20,06
1 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,06
2 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
19,45
3 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,01
4 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,94
5 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,88
6 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,30
7 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,59
8 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,58
9 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,04
10 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1694
1 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1612
2 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1407
3 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1361
4 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1284
5 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1222
6 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1100
7 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1007
8 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
961
9 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
896
10 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2096
1 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1997
2 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1927
3 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1732
4 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1714
5 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1673
6 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1568
7 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1558
8 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1531
9 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1472
10 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1447
11 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1433
12 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1332
13 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1330
14 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1295
15 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1023
16 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
729
17 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
670
18 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 60 meter estafette

35,75
1 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
37,85
2 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
38,68
3 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
40,61
4 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
41,27
5 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
44,59
6 Altis MPA2 team 4 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPA

60 meter

9,08
  1 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,17
  2 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,25
  3 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,67
  4 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  5 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  6 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
  7 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,78
  8 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,04
  9 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,25
  10 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,32
  11 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,33
  12 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,40
  13 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,50
  14 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,52
  15 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,52
  16 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,70
  17 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,72
  18 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,75
  19 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,83
  20 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,83
  21 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,89
  22 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,94
  23 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,10
  24 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,29
  25 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,48
  26 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,79
  27 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:20,07
1 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:28,76
2 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:35,97
3 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:37,65
4 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:45,48
5 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:46,44
6 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:52,88
7 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:54,93
8 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:54,97
9 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:57,29
10 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:00,41
11 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:01,03
12 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:02,93
13 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,58
14 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,73
15 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:10,40
16 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,74
17 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,66
18 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,90
19 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,97
20 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:17,05
21 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:27,95
22 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:31,36
23 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:31,98
24 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:41,42
25 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:43,01
26 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

4,24
  1 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,20
  2 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,00
  3 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,75
  4 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,69
  5 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,68
  6 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,62
  7 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,61
  8 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,59
  9 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,38
  10 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,36
  11 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,34
  12 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
  13 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,31
  14 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,30
  15 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,22
  16 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,21
  17 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,17
  18 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,16
  19 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,14
  20 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,08
  21 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,97
  22 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,95
  23 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,76
  24 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,70
  25 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,59
  26 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,45
  27 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

kogelstoten - 2 kg

7,40
1 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,93
2 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,84
3 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,39
4 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,25
5 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,24
6 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,01
7 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,63
8 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,31
9 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,26
10 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,98
11 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,96
12 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,67
13 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
14 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

35,54
1 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
32,20
2 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
24,87
3 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
23,26
4 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
22,18
5 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,60
6 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,27
7 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
19,52
8 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,80
9 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
15,66
10 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,79
11 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,27
12 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,06
13 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

2325
1 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1793
2 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1747
3 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1745
4 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1595
5 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1392
6 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1317
7 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1228
8 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1188
9 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1154
10 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1147
11 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1003
12 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
869
13 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2212
1 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2129
2 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1840
3 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1778
4 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1742
5 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1729
6 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1652
7 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1618
8 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1584
9 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1560
10 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1514
11 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1498
12 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1410
13 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1222
14 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 60 meter estafette

35,26
1 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
36,74
2 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
37,94
3 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
41,26
4 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
42,07
5 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
42,46
6 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest