Competitie C/D Junioren Finale A [2021] - AV De Spartaan, Lisse
Ingeschreven atleten van Altis ( 39 )
Abigail Noruwa Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C12:00 12:28 Ver | 14:55 15:12 300mH | 15:45 16:02 150mchronolooguitslagen
Benjamin Post Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C13:05 13:19 800mchronolooguitslagen
Bente Rutten Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C11:25 11:35 4x80m | 16:20 16:48 Kogelchronolooguitslagen
Carlijn Kannegieter Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:40 11:50 4x60m | 12:40 12:57 60mHchronolooguitslagen
Casper Slagt Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D11:20 12:00 Discuschronolooguitslagen
David Knuth Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D13:00 13:45 Hoog | 16:05 16:22 80m | 16:15 16:43 Kogelchronolooguitslagen
Dim Petrusma Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D12:10 12:27 80mH | 12:15 12:45 Ver | 13:55 14:05 1000mchronolooguitslagen
Donna Lokhorst Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:40 11:50 4x60m | 14:30 15:10 Hoog | 15:45 16:15 Verchronolooguitslagen
Elena Slagt Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C12:20 13:00 Discus | 13:25 13:53 Kogel | 15:45 16:35 Hoogchronolooguitslagen
Evita Smeeing Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C11:25 11:35 4x80m | 15:45 16:02 150mchronolooguitslagen
Henry Nicolaas Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D11:15 11:25 4x80m | 13:55 14:05 1000mchronolooguitslagen
Imke van der Spoel Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C13:25 13:39 800m | 14:55 15:12 300mHchronolooguitslagen
Indy Kortman Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C12:45 13:35 Hoog | 14:00 14:28 Ver | 14:55 15:12 300mHchronolooguitslagen
Jade Broer Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:40 11:50 4x60m | 16:30 16:47 60mchronolooguitslagen
Jelke Steenbeek Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C13:25 13:39 800m | 15:20 16:00 Discuschronolooguitslagen
Jesse Cools Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C14:35 14:52 300mHchronolooguitslagen
Jesse Hoogendijk Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C15:20 15:48 Kogelchronolooguitslagen
Kingston Schuld Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C11:00 11:10 4x100m | 15:30 16:20 Hoogchronolooguitslagen
Lars Mulder Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C11:00 11:10 4x100m | 13:10 13:42 Speer | 15:25 15:42 150mchronolooguitslagen
Linde Zijlstra Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D12:40 12:57 60mH | 15:15 15:43 Kogel | 16:30 16:47 60mchronolooguitslagen
Lois Rijnders Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D14:15 14:47 Speerchronolooguitslagen
Madelief van Leur Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C11:25 11:35 4x80m | 13:25 13:39 800mchronolooguitslagen
Menno Tolen Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D11:15 11:25 4x80m | 13:10 13:38 Kogelchronolooguitslagen
Milana Oortjes Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D14:10 14:20 600mchronolooguitslagen
Navajo Nahumury Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C11:00 11:10 4x100m | 14:15 14:45 Ver | 15:25 15:42 150mchronolooguitslagen
Niels Hulsman Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C13:05 13:19 800mchronolooguitslagen
Niels Karel Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D12:10 12:27 80mH | 15:15 15:45 Ver | 16:05 16:22 80mchronolooguitslagen
Nikki Vroemen Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:00 11:32 Speer | 12:40 12:57 60mH | 16:30 16:47 60mchronolooguitslagen
Noawende Kok Altis MC Team 1Altis MC Team 1Meisjes Junior C11:25 11:35 4x80m | 15:45 16:02 150mchronolooguitslagen
Noortje Zwaal Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:40 11:50 4x60m | 13:00 13:28 Ver | 14:10 14:20 600mchronolooguitslagen
Pelle de Raad Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D11:15 11:25 4x80m | 13:55 14:05 1000mchronolooguitslagen
Philip Walraven Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C11:20 12:10 Hoog | 13:15 13:45 Ver | 14:35 14:52 300mHchronolooguitslagen
Rogier Groeneweg Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C12:10 12:38 Kogel | 14:35 14:52 300mH | 16:15 16:47 Speerchronolooguitslagen
Romy Bendanon Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D11:30 12:15 Hoog | 14:10 14:20 600mchronolooguitslagen
Salomé Thevenard Altis MD Team 1Altis MD Team 1Meisjes Junior D12:25 12:53 Kogelchronolooguitslagen
Sijmen van der Harst Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D12:10 12:27 80mH | 14:15 15:00 Hoogchronolooguitslagen
Stijn Kroeze Altis JD Team 1Altis JD Team 1Jongens Junior D11:15 11:25 4x80m | 14:15 14:55 Discus | 16:05 16:22 80mchronolooguitslagen
Sven Karel Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C11:00 11:10 4x100m | 15:25 15:42 150mchronolooguitslagen
Thom van der Leest Altis JC Team 1Altis JC Team 1Jongens Junior C13:05 13:19 800mchronolooguitslagen