3e pupillencompetitie regio 2&5 poule - Zeewolde
Ingeschreven atleten van Altis ( 111 )
Aileen SminkU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Axel WoeldersU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Benne van WinkelenU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Bregje van GorkumU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Casper van SonU10 Mannen11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Casper van TeeffelenU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Daniëlle WybengaU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Daphne PonsteinU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Darya BaghbanU11 Vrouwen13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Divine OkoloU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Douwe MichelU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Duuk JanssenU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Duuk van GeestU10 Mannen11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Eline WesterveldU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Elinor AkacharU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Elise van SoelenU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Elouise FabbroU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Elske HeijermanU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Esmee SmitU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Evelijn HerlaarU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Evi DoornenbalU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Evi HazewinkelU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Evi de KreijU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Evi van BarneveldU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Fabian ten FeldU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Feline DopU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Felix RemmeltsU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Fem JanssenU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Femke van der GootU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Feya ter MaatU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Fiene Van den TweelU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Fleur GoedhartU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Floor VisscherU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Guus van den HoedU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Harmen MullerU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Hugo de HaasU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Ilja WoeldersU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Ilya MaltusovU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Isa van den HeuvelU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Isolde de WijsU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Jasper TrimpU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Jayden BosmaU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Jenna AkacharU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Jibbe ter MaatU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Jinte VeenemaU11 Vrouwen13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Jip BramerU9 Vrouwen10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Jip van LeurU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Johan de HaasU10 Mannen11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Joris SybesmaU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Joris van der MeerU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Julan VeenemaU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Julian FledderusU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Julian PasopU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Kai HanegraafU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Kobus VerhageU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Koenraad ScholtzU11 Mannen14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Kris MansU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Lars MeijerU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Laura van MaanenU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Liam HuismanU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Liz van den HeuvelU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Lois van LaarU10 Vrouwen10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Lorin RüzgarU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Lotta van der HorstU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Louise BraunsU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Loïs DijkmanU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Lucas BoonmanU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Lucas TitaleptaU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Luuk MulderU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Maas van LeurU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Machteld de WijsU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Malou PlatU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Marijn KerkhofU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Marthe van OpstalU10 Vrouwen10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Maud van BarneveldU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Maurits RiesenkampU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Max KraanU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Merle van VeenU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Milou van den TweelU9 Vrouwen10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Mohammed DialloU10 Mannen10:30 4x40m | 11:20 Vortex | 12:05 40m | 12:45 Hoog | 14:10 1000mchronolooguitslagen
Neave KindU9 Vrouwen10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Nella MuskeeU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Niene FaberU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Noor HoogervorstU10 Vrouwen10:00 4x40m | 10:20 Hoog | 11:50 40m | 12:25 Vortex | 13:50 1000mchronolooguitslagen
Norah DorstU9 Vrouwen10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Pepijn van HeiningenU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Pepijn van der MeerU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Pim GadellaaU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Remi HutterU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Rinske BrattingaU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Saar EpemaU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Saar te RondeU11 Vrouwen13:20 4x60m | 13:45 Vortex | 14:45 60m | 15:05 Ver | 16:00 1000mchronolooguitslagen
Sam SchullerU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Sam den BoefU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Senna van LoenenU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Seth HeblyU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Siem MeijersU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Stijn ZwaagU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Sylvester KooijU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Tess SiezengaU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Teun HofmanU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Thomas BastU9 Mannen10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Thorsten de WijsU8 Mannen10:00 Vortex | 10:55 40m | 11:25 Ver | 12:30 600mchronolooguitslagen
Tom DanesU9 Mannen10:10 4x40m | 10:30 Vortex | 11:10 40m | 11:45 Ver | 12:35 600mchronolooguitslagen
Tom SiemerinkU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Vince BeurskensU11 Mannen13:30 4x60m | 14:05 Vortex | 14:55 60m | 15:35 Ver | 16:10 1000mchronolooguitslagen
Wies KraanU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen
Yfke MeerveldU12 Vrouwen13:40 4x60m | 14:15 Kogel | 15:05 60m | 15:45 Ver | 16:20 1000mchronolooguitslagen
Yfke van OmmenU8 Vrouwen10:00 Vortex | 10:45 40m | 11:10 Ver | 12:25 600mchronolooguitslagen
Youri SiezengaU12 Mannen13:10 4x60m | 13:30 Ver | 14:30 60m | 15:05 Kogel | 15:50 1000mchronolooguitslagen
Zoï van SlootenU9 Vrouwen10:20 4x40m | 10:40 Vortex | 11:25 40m | 12:00 Ver | 12:45 600mchronolooguitslagen