logo

Wedstrijden per jaar

2020-10-13 Outdoor Keistad Baancompetitie 800 meter Amersfoort
2020-10-10 Outdoor Altis CK 2020 junioren AB, senioren en recreanten Amersfoort
2020-10-10 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2020-10-09 Outdoor Blijdorp 10.000m Rotterdam
2020-10-04 Outdoor Ontzettende wedstrijd Leiden
2020-10-03 Outdoor Altis CK 2020 pupillen, junioren CD en Specials Amersfoort
2020-10-03 Outdoor CK pupillen Hilversum
2020-09-29 Outdoor Keistad Baancompetitie 1500 meter Amersfoort
2020-09-27 Outdoor 9e Spectades Games Vierpolders
2020-09-27 Outdoor Blokmeerkampen + Mila Kerkrade
2020-09-27 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2020-09-26 Outdoor Junioren/Pupillen (Medaille)wedstrijd Hengelo
2020-09-20 Outdoor Open Nederlandse Kampioenschap Para-Atletiek 2020 Tilburg
2020-09-20 Outdoor Twinson Energie Flex Meeting Barendrecht
2020-09-19 Outdoor Athletics Champs Hengelo
2020-09-19 Outdoor Na-zomer instuif Grootebroek
2020-09-19 Outdoor NSK Baan Nijmegen
2020-09-18 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2020-09-17 Outdoor Diamond League Rome (IT)
2020-09-17 Outdoor MILA avond 800m en 10.000m Hilversum
2020-09-16 Outdoor Avondwedstrijd (discus,kogel,psh,800m) Dronten
2020-09-15 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
2020-09-15 Outdoor Galà dei Castelli Bellinzona (ZW)
2020-09-13 Outdoor JT Throwing Event Arnhem
2020-09-13 Outdoor 6de Grote Prijs Michaël Bultheel Izegem (BE)
2020-09-12 Outdoor ASICS NK Atletiek U20 & U18 Amersfoort
2020-09-12 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2020 Zoetermeer
2020-09-08 Outdoor 59th Ostrava Golden Spike Ostrava (CZ)
2020-09-06 Outdoor Masterwedstrijd Altis Amersfoort
2020-09-05 Outdoor Instuif 100m, 200, 800m + werpen Heerhugowaard
2020-09-05 Outdoor Jeugdwedstrijd Altis Amersfoort
2020-09-05 Outdoor NK meerkamp 2020 Emmeloord
2020-08-29 Outdoor Werpvijfkamp Rotterdam
2020-08-29 Outdoor ASICS NK Atletiek Senioren Utrecht
2020-08-28 Outdoor Werpdriekamp AV '34 Apeldoorn 2020 Apeldoorn
2020-08-28 Outdoor Zomeravondwedstrijd AV Gouda Gouda
2020-08-23 Outdoor Diamond League Stockholm (ZW)
2020-08-23 Outdoor Sprint/MiLa-wedstrijd met HSS Alkmaar
2020-08-22 Outdoor AtH Trackmeeting Eindhoven Helmond
2020-08-22 Outdoor Westfries Atletiek Gala Grootebroek
2020-08-21 Outdoor Kogel-Discus wedstrijd 2 Lisse
2020-08-20 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Hilversum
2020-08-19 Outdoor Gyulai Istvan Memorial Székesfehérvár (HR)
2020-08-16 Outdoor JT Throwing Event Arnhem
2020-08-15 Outdoor Next Generation Athletics ism Nijmegen Atletiek Nijmegen
2020-08-15 Outdoor Throwing Tournament Amsterdam Amsterdam
2020-08-15 Outdoor Twinson Energie Steeple Meeting Barendrecht
2020-08-14 Outdoor Diamond League Monaco (MC)
2020-08-14 Outdoor Werpdriekamp AV Daventria 2020 Deventer
2020-08-09 Outdoor Open Haarlemse Zondagwedstrijd Haarlem
2020-08-09 Outdoor Werp 5 kamp Hilversum
2020-08-08 Outdoor Limietenwedstrijd SPRINT Breda Breda
2020-08-07 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 3 Utrecht
2020-08-04 Outdoor Avondwedstrijd Werpen Bergen op Zoom
2020-08-02 Outdoor Zuiderpark Springen Den Haag
2020-08-01 Outdoor Climax Summer Games Ede
2020-07-26 Outdoor Atledo Track Running Dongen
2020-07-26 Outdoor Trainingswedstrijd ABjun en Sen Leiden Atletiek Leiden
2020-07-25 Outdoor Heerenveen Classic 2020 Heerenveen
2020-07-24 Outdoor Kogel-Discus wedstrijd 1 Leiden
2020-07-24 Outdoor Citius Champs Bern (CH)
2020-07-24 Outdoor Zomeravond testwedstrijd AV Gouda Gouda
2020-07-23 Outdoor 800 en 1500m Hilversum
2020-07-18 Outdoor Juniorenwedstrijd Altis Amersfoort
2020-07-18 Outdoor Kogelslingeren AV'47 Boskoop
2020-07-18 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
2020-07-18 Outdoor Test wedstrijd Papendal Arnhem
2020-07-18 Outdoor SuperSub Meerkamp en meer Alphen aan den Rijn
2020-07-11 Outdoor Hurdles/sprint Startup Epe
2020-07-11 Outdoor Zomerwerpen Rotterdam
2020-07-11 Outdoor Onderlinge Pupillen wedstrijd Amersfoort
2020-07-10 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2020-07-05 Outdoor GTW Polshoog en speer wedstrijd Hilversum
2020-07-05 Outdoor Werpwedstrijd Amersfoort
2020-07-04 Outdoor Test wedstrijd Papendal Arnhem
2020-06-27 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
2020-06-13 Outdoor KP jednotlivců Kladno (CZ)
2020-06-06 Outdoor Libeňská veteraniáda Praag (CZ)
2020-03-08 Indoor Decathlon Nationale Pupillen Indoor 2020 Apeldoorn
2020-03-01 Indoor Indoor Assendelft voor pupillen en Sprint voor CD junioren Assendelft
2020-03-01 Indoor Hallensportfest der DJK SuS Brambauer Dortmund (D)
2020-02-29 Indoor NSK Indoor 2020 Apeldoorn
2020-02-22 Indoor AA Drink NK Indoor Masters 2020 Apeldoorn
2020-02-22 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2020 Apeldoorn
2020-02-22 Indoor Stedendriehoek SprintChallenge Apeldoorn
2020-02-15 Indoor ASICS NK Indoor U20 & U18 Apeldoorn
2020-02-09 Indoor Meeting Metz Moselle Athlelor Metz (F)
2020-02-08 Indoor NK Indoor Meerkamp 2020 Apeldoorn
2020-02-08 Indoor NK Indoor Masters 2020 Apeldoorn
2020-02-08 Outdoor Winterwerpwedstrijd 2020 Eindhoven
2020-02-01 Indoor 12e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
2020-02-01 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2020-01-26 Indoor Indoor Pupillen en Junioren B/C/D Den Bosch
2020-01-25 Indoor Decathlon Nationale CD Indoor 2020 Apeldoorn
2020-01-19 Indoor Indoor Assendelft voor senioren/junioren AB en Sprint/horden voor CD junioren Assendelft
2020-01-18 Indoor Indoor Utrecht 3 Utrecht
2020-01-12 Indoor Sprint/Horde indoor senioren en junioren ABCD Amsterdam
2020-01-04 Indoor Indoor Utrecht 2 Utrecht
2020-01-04 Indoor Officiële Indoor Meerkampen Sen.Jun AB en 4 Kampen Jun. CD Assendelft
2019-12-30 Indoor 11e Solana Atletiek Indoor Dronten 2019 Dronten
2019-12-29 Indoor Sprint/Horden indoor senioren en junioren ABCD Amsterdam
2019-12-27 Outdoor Kerstwerpen 2019 (3e kerstdag werpwedstrijd) Amsterdam
2019-12-21 Indoor Indoor Utrecht 1 Utrecht
2019-12-15 Indoor 5e ITS Indoor TrackMeeting Team Sotra Apeldoorn
2019-12-14 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
2019-12-14 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
2019-11-24 Indoor Indoor Assendelft jun. CD + Sprint- en/of Horden tweekampen jun. AB en senioren Assendelft
2019-11-23 Indoor Koninklijke van der Most jeugd indoor Heerde
2019-11-17 Indoor Indoor pupillenmeerkamp Naaldwijk
2019-10-27 Indoor Recordindoor Enschede
2019-10-26 Outdoor Han's Werp5Kamp Masters Zutphen
2019-10-26 Indoor Indoor Recordwedstrijd Jun ABC Sen Masters Dordrecht
2019-10-16 Outdoor Military World Games Wuhan (CH)
2019-10-12 Indoor Indoor Assendelft voor pupillen en CD junioren Assendelft
2019-10-05 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2019 Amersfoort
2019-10-05 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2019-09-29 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2019-09-27 Outdoor Loopgala 1000m en 10000m Hilversum
2019-09-27 Outdoor WK Atletiek Doha (QA)
2019-09-22 Outdoor Masters Finale [2019] Dordrecht
2019-09-21 Outdoor Klaverblad Nationale CD meerkamp 2019 Zoetermeer
2019-09-20 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2019-09-16 Outdoor Gloria Cup 2019 Antalya (TR)
2019-09-15 Outdoor Junioren B Finale [2019] Zwolle
2019-09-14 Outdoor Finale Pupillencompetitie 2019 regio 02 en 05 Woerden
2019-09-14 Outdoor Kogel-Discus circuit finale Lisse
2019-09-14 Outdoor NSK Teams 2019 Nijmegen
2019-09-08 Outdoor Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2019] Hilversum
2019-09-07 Outdoor Junioren C/D Finale [2019] Vught
2019-09-07 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2019] Deventer
2019-09-05 Outdoor EK Masters 2019 (EMAC) Venetië (IT)
2019-09-01 Outdoor Junioren A NK Teams [2019] Emmeloord
2019-09-01 Outdoor Nationale D-Spelen Amsterdam
2019-09-01 Outdoor Gala del Castelli Bellinzona (CH)
2019-08-31 Outdoor U16 Athletics Interland Netherlands vs Nordrhein-Westfalen Enschede
2019-08-31 Outdoor Gerrit Vos Bokaal Hoorn
2019-08-30 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-08-24 Outdoor 52e Nationale C-Spelen Amsterdam
2019-08-24 Outdoor Keistad Meerkampen 2019 Amersfoort
2019-08-23 Outdoor Haarlemse Avondinstuif Haarlem
2019-08-23 Outdoor Werpdriekamp Goor
2019-08-18 Outdoor Uitsmijter bokaal Grootebroek
2019-08-10 Outdoor Speerwerp wedstrijd Hilversum
2019-08-09 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-08-09 Outdoor Europees Team Kampioenschap First League 2019 Sandnes (N)
2019-08-02 Outdoor Zomeravond instuifwedstrijd #2 Jun AB Senioren Masters Heiloo
2019-07-25 Outdoor ASICS NK ATLETIEK Den Haag
2019-07-20 Outdoor 2e Slinger/gewichtwerp wedstrijd Gouda
2019-07-18 Outdoor Europees Kampioenschap onder 20 Borås (S)
2019-07-14 Outdoor Whazzaa Speerwerpfestival 2019 Utrecht
2019-07-13 Outdoor GOW werpen Hilversum
2019-07-13 Outdoor Invitatie wedstrijd kogel discus Schoonhoven
2019-07-13 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2019-07-13 Outdoor Rotterdam Atletiek 100 jaar jubileum wedstrijd Rotterdam
2019-07-13 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2019-07-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-07-07 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2019-07-06 Outdoor Avantri Meerkampen Schoonhoven
2019-07-06 Outdoor Kermismeerkampen 2019 Best
2019-07-06 Outdoor VAN DER HULST jeugd meerkamp Lisse
2019-07-05 Outdoor Vrijdagavond wedstrijd Amersfoort
2019-07-05 Outdoor Diamond League Lausanne (CH)
2019-06-30 Outdoor Open BK (+PK) Werpvijfkamp Masters Sint-Niklaas (B)
2019-06-28 Outdoor Werpdriekamp AV de Liemers 2019 Zevenaar
2019-06-28 Outdoor ASICS NK Atletiek Junioren 2019 Alphen aan den Rijn
2019-06-23 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2019] Woerden
2019-06-22 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2019] Amersfoort
2019-06-21 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-06-21 Outdoor Werpdriekamp AV’34 2019 Apeldoorn
2019-06-16 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 3 [2019] Breda
2019-06-16 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2019] Zwolle
2019-06-15 Outdoor 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2019-06-15 Outdoor AtletiCAGenève Genève (CH)
2019-06-15 Outdoor Open Nederlandse Kampioenschappen (ONK) Para-Atletiek Nijmegen
2019-06-10 Outdoor T-Meeting 2019 Tilburg
2019-06-10 Outdoor 42. Hohenhorst-Meeting Recklinghausen (D)
2019-06-09 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2019-06-09 Outdoor FBK Games Hengelo (OV)
2019-06-07 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2019-06-07 Outdoor Tartlétos Loopgala 2019 Wageningen
2019-06-02 Outdoor Trackmeeting Junior Utrecht
2019-06-01 Outdoor NK Meerkamp AB-junioren 2019 Amersfoort
2019-05-31 Outdoor Baaninstuif AV Rijssen Rijssen
2019-05-31 Outdoor Werpdriekamp Hanzesport 2019 Zutphen
2019-05-30 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2019-05-30 Outdoor RunX NSK Baan 2019 Groningen
2019-05-28 Outdoor Keistad Baancompetitie 800 m Amersfoort
2019-05-26 Outdoor Nationale A-Games 2019 Soest
2019-05-26 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 2 [2019] Alphen aan den Rijn
2019-05-26 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2019] Ede
2019-05-25 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2019] Almere
2019-05-25 Outdoor Holland Hammer 2019 Amsterdam
2019-05-25 Outdoor Dutch Discus 2019 Amsterdam
2019-05-25 Outdoor IFAM Outdoor Oordegem (B)
2019-05-24 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-05-18 Outdoor City Athletics Veenendaal Veenendaal
2019-05-17 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2019-05-17 Outdoor NK Masters 2019 Gouda
2019-05-15 Outdoor Avondwedstrijd 2 Dronten
2019-05-12 Outdoor Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019] Zoetermeer
2019-05-12 Outdoor Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2019] Apeldoorn
2019-05-11 Outdoor 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2019-05-11 Outdoor Heerenveen Classic Heerenveen
2019-05-10 Outdoor BB Lopers Baan Classic Zwolle
2019-05-10 Outdoor Werp3Kamp Circuit Oost Nederland Gendringen
2019-05-08 Outdoor Avondwedstrijd Kampen
2019-05-07 Outdoor Keistad Baancompetitie 1 mijl Amersfoort
2019-05-04 Outdoor Horror de Ademloze meerkamp 2019 Sneek Sneek
2019-05-03 Outdoor Johan Knaap Games en NSK meerkamp 2019 Enschede
2019-05-03 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2019-04-28 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2019] Amsterdam
2019-04-28 Outdoor NK Werpvijfkamp Edam
2019-04-22 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2019-04-19 Outdoor Baancircuit XL Noordkop Den Helder
2019-04-17 Outdoor Avondwedstrijd 1 Dronten
2019-04-16 Outdoor Keistad Baancompetitie 5000 m Amersfoort
2019-04-14 Outdoor Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2019] Groningen
2019-04-14 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019] Nijmegen
2019-04-13 Outdoor Pupillen competitie 1ste wedstrijd Nieuwegein
2019-04-12 Outdoor 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd Gouda
2019-04-07 Outdoor Junioren A Poule 32 Wedstrijd 1 [2019] Leiden
2019-04-07 Outdoor Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2019] Amersfoort
2019-04-06 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2019] Soest
2019-04-02 Outdoor Keistad Baancompetitie 1500 m Amersfoort
2019-03-31 Outdoor Openingswedstrijd 2019 Alphen aan den Rijn
2019-03-31 Outdoor Voorjaars wedstrijd Heerhugowaard
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd 2019 Amersfoort
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd jun/sen/mas Ede
2019-03-30 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Zeewolde
2019-03-23 Outdoor Openingswedstrijd ARV Ilion 2019 Zoetermeer
2019-03-19 Outdoor Keistad Baancompetitie 3000 m Amersfoort
2019-03-17 Indoor Fortius Indoor jun.CBA/sen./mas. Dordrecht
2019-03-10 Outdoor AV PEC 1910 Winterslingeren Zwolle
2019-03-10 Indoor Indoor C/D meerkamp Naaldwijk
2019-03-03 Indoor Decathlon Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2019-03-03 Indoor Phanos Kids Indoor Amsterdam
2019-03-02 Indoor VMI NSK Indoor 2019 Apeldoorn
2019-03-02 Indoor Hallensportfest des B.V. Teutonia 1920 Dortmund (D)
2019-02-17 Outdoor Invitatiewedstrijd werpen Breda
2019-02-16 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2019 Apeldoorn
2019-02-09 Indoor ASICS NK Indoor Junioren 2019 Apeldoorn
2019-02-02 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2019-02-02 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2019-02-02 Indoor Indoor ABSen/masters ARV Ilion Zoetermeer
2019-02-02 Indoor NK Indoor Meerkamp 2019 Apeldoorn
2019-02-01 Indoor NK Indoor Masters 2019 Apeldoorn
2019-01-27 Indoor Int. Indoor Werpwedstrijd voor Junioren, Senioren en Masters Sittard
2019-01-26 Indoor 11e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
2019-01-20 Indoor Senioren/junioren ABCD/Masters indoorwedstrijd Assendelft
2019-01-19 Indoor Indoor Utrecht 3 Utrecht
2019-01-19 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2019-01-19 Indoor Decathlon Nationale CD Indoor 2019 Apeldoorn
2019-01-13 Indoor Indoor C/D meerkamp + 60m horden Naaldwijk
2019-01-13 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2019-01-06 Indoor 4e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra Apeldoorn
2018-12-30 Indoor Phanos sprint/horde indoor Amsterdam
2018-12-29 Indoor Cedric Van Branteghem Gent (B)
2018-12-27 Outdoor 3e kerstdag werpwedstrijd 2018 (Kerstwerpen) Amsterdam Zuidoost
2018-12-26 Indoor KRCG Open indoormeeting Gent (B)
2018-12-23 Indoor Try Out Games 2018 Apeldoorn
2018-12-22 Indoor Indoor Utrecht 1 Utrecht
2018-12-16 Indoor Indoor C/D meerkamp + 60m horden Naaldwijk
2018-12-15 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
2018-12-15 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
2018-12-08 Indoor Triple Indoor Gala Alkmaar
2018-11-25 Outdoor Uitsmijterbokaal Grootebroek
2018-11-24 Indoor Indoor CD junioren ARV Ilion Zoetermeer
2018-11-24 Indoor Koninklijke Van Der Most Jeugd indoor Heerde
2018-11-10 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2018-10-28 Indoor Recordindoor Enschede
2018-10-27 Indoor Fortius Indoor Recordwedstrijd JCBA/S/M Dordrecht
2018-10-27 Outdoor Werp5Kamp Masters Zutphen
2018-10-14 Outdoor Werpdag Steenwijk
2018-10-13 Outdoor Herfstwerpen Rotterdam
2018-10-06 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2018 Amersfoort
2018-09-29 Outdoor Nationale Estafette Kampioenschappen Amstelveen
2018-09-27 Outdoor Avondinstuif (tweede) Zeewolde
2018-09-23 Outdoor Masters Finale [2018] Breda
2018-09-23 Outdoor FLEX-meeting deel 1 Barendrecht
2018-09-22 Outdoor Zeewolde Atletiek Openingswedstrijd Zeewolde
2018-09-22 Outdoor Klaverblad Nationale C/D meerkamp 2018 Zoetermeer
2018-09-21 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2018-09-16 Outdoor Junioren B Finale [2018] Eindhoven
2018-09-16 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2018-09-16 Outdoor Whazzaa Speerwerpfestival Utrecht
2018-09-15 Outdoor Finale Pupillencompetitie regio 02 en 05 Utrecht
2018-09-09 Outdoor Senioren 1e - 2e Divisie Promotie/Degradatie [2018] Amersfoort
2018-09-08 Outdoor Junioren C/D Finale [2018] Gorinchem
2018-09-08 Outdoor NSK Teams 2018 Utrecht
2018-09-07 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2018-09-04 Outdoor WK Masters Malaga (SP)
2018-09-02 Outdoor Junioren A NK Teams [2018] Lisse
2018-09-02 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2018-09-01 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2018-09-01 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2018] Deventer
2018-09-01 Outdoor Gerrit Vos Bokaal Hoorn
2018-08-31 Outdoor 5e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-08-26 Outdoor Nazomer-instuif Lisse
2018-08-25 Outdoor Baanwedstrijd Papendrecht
2018-08-25 Outdoor 51e Nationale C spelen Amsterdam
2018-08-25 Outdoor Keistad Meerkampen 2018 Amersfoort
2018-08-24 Outdoor Werpdriekamp Goor
2018-08-24 Outdoor 2e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd Gouda
2018-08-18 Outdoor Jeugdmeerkampen Zaandam
2018-08-17 Outdoor 3e Avondinstuif Heiloo
2018-08-03 Outdoor 4e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-07-21 Outdoor GAC onderdeel wedstrijd werpen Hilversum
2018-07-14 Outdoor Zomerwerpen Rotterdam
2018-07-14 Outdoor NSK Baan 2018 Eindhoven
2018-07-13 Outdoor 3e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-07-07 Outdoor 3e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 2 Amersfoort
2018-07-07 Outdoor VAN DER HULST jeugd meerkamp Lisse
2018-07-07 Outdoor Kermismeerkampen 2018 Best
2018-07-07 Outdoor Werpinstuif PH Vught
2018-07-07 Outdoor Europees Kampioenschap onder 18 Győr (HR)
2018-07-06 Outdoor Vrijdagavond wedstrijd Altis Amersfoort
2018-07-04 Outdoor Avondwedstrijd Junioren en Senioren Leiden
2018-07-01 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018] Harderwijk
2018-06-30 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2018] Soest
2018-06-29 Outdoor Sprint Challenge Amersfoort
2018-06-21 Outdoor ASICS NK atletiek 2018 Utrecht
2018-06-17 Outdoor Nationale A-Games 2018 Soest
2018-06-17 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2018-06-15 Outdoor Tartlétos Loopgala en NSK meerkamp Wageningen
2018-06-15 Outdoor ASICS NK Atletiek Junioren Emmeloord
2018-06-12 Outdoor 800 meter Keistad Baancompetitie 2018 Amersfoort
2018-06-10 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2018] Amersfoort
2018-06-10 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2018] Apeldoorn
2018-06-09 Outdoor Clytoneus Instuifwedstrijd VOL Woerden
2018-06-09 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2018-06-09 Outdoor Martinibokaal + NNK CD junioren Groningen
2018-06-09 Outdoor Open Hoeksch Oud Beijerland
2018-06-09 Outdoor Gouden Spike 2018 Leiden
2018-06-09 Outdoor Mémorial J.P. Kops & J.M. Reuter Cessange Luxemburg (LU)
2018-06-09 Outdoor Polsstokwedstrijd Rotterdam Centrum 2018 Rotterdam
2018-06-08 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2018-06-08 Outdoor Next Generation Athletics (NGA) Nijmegen
2018-06-03 Outdoor FBK 600m Kidsrun Hengelo (OV)
2018-06-02 Outdoor Pupillencompetitie regio 2&5, 2e wedstrijd poule 2 Amersfoort
2018-06-02 Outdoor NK Meerkamp AB-junioren Den Haag
2018-06-02 Outdoor Putbos Memorial Leon Buyle Oordegem (B)
2018-06-01 Outdoor NK Masters 2018 Gouda
2018-06-01 Outdoor 2e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-05-27 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2018] Drachten
2018-05-26 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2018] Amsterdam
2018-05-26 Outdoor Werpvijfkamp voor masters Edam
2018-05-26 Outdoor IFAM Outdoor Oordegem (B)
2018-05-25 Outdoor Soester Avondwedstrijd Soest
2018-05-22 Outdoor Keistad Baancompetitie 2000 m Amersfoort
2018-05-21 Outdoor T-Meeting 2018 Tilburg
2018-05-20 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2018-05-19 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2018] Amersfoort
2018-05-19 Outdoor Ter Specke Bokaal 2018 Lisse
2018-05-18 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2018-05-18 Outdoor BB Lopers Baan Classic Heerde
2018-05-13 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2018] Amsterdam Zuidoost
2018-05-13 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2018] Emmen
2018-05-11 Outdoor 1e Trackmeeting 2018 Utrecht
2018-05-10 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2018-05-10 Outdoor Harry Schulting Games Vught
2018-05-10 Outdoor 1e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd '18 Gouda
2018-05-08 Outdoor Keistad Baancompetitie 1500 m Amersfoort
2018-05-06 Outdoor GAC onderdeelwedstrijd springen Hilversum
2018-04-29 Outdoor NK werpvijfkamp Zutphen
2018-04-26 Outdoor Avondinstuif Wijchen
2018-04-22 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2018] Assen
2018-04-21 Outdoor 1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 2 Veenendaal
2018-04-21 Outdoor Lentewerpen Rotterdam
2018-04-20 Outdoor Instuifwedstrijd Den Haag
2018-04-15 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2018] Haarlem
2018-04-14 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2018] Harderwijk
2018-04-13 Outdoor Kogelslingerwedstrijd Zwolle
2018-04-08 Outdoor Testwedstrijden Haag Atletiek Den Haag
2018-04-07 Outdoor Openingswedstrijd Veenendaal
2018-04-07 Outdoor Kogelslingeren Boskoop
2018-04-02 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2018-03-31 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Amersfoort
2018-03-31 Outdoor Allereerste Slingerwedstrijd in Gouda Gouda
2018-03-27 Outdoor Keistad Baancompetitie 3000 m Amersfoort
2018-03-17 Indoor Fortius Indoor 2018 Dordrecht
2018-03-11 Indoor Indoor C/D meerkamp Naaldwijk
2018-03-11 Indoor Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2018-03-11 Indoor Hallensportfest Kreis Dortmund Dortmund (D)
2018-03-10 Indoor NSK Indoor 2018 Apeldoorn
2018-03-04 Outdoor Winterslingeren 2018 Zwolle
2018-03-04 Indoor Hallenwettkampf TVE Barop Dortmund (D)
2018-02-18 Indoor Phanos Indoor voor Kids Amsterdam
2018-02-17 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2018 Apeldoorn
2018-02-17 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren Stedendriehoek KidsSprint Apeldoorn
2018-02-11 Indoor Int. Indoor Werpwedstrijd voor Junioren, Senioren en Masters Sittard
2018-02-10 Indoor ASICS NK Indoor Junioren 2018 Apeldoorn
2018-02-03 Indoor Indoor junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2018-02-03 Indoor NK Indoor Meerkamp 2018 Apeldoorn
2018-02-03 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2018-02-02 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
2018-02-02 Indoor NK Indoor Masters 2018 Apeldoorn
2018-01-27 Indoor 10e AV PEC 1910 Indoor Apeldoorn
2018-01-20 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2018-01-20 Indoor Jumping Weekend Vught
2018-01-20 Indoor Nationale CD Indoor Apeldoorn
2018-01-20 Indoor Utrecht Indoor 3 Utrecht
2018-01-13 Outdoor Midwinter Kogelslingeren Apeldoorn
2018-01-13 Indoor Phanos Sprint Indoor Amsterdam
2018-01-13 Indoor 17e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht) Dordrecht
2018-01-07 Indoor 3e ITS Isokin Indoor Track Meeting Team Sotra Apeldoorn
2018-01-07 Indoor Hallensportfest Dortmunder TG Dortmund (D)
2018-01-06 Indoor Utrecht Indoor 2 Utrecht
2017-12-30 Indoor Phanos Sprint Indoor Amsterdam
2017-12-29 Indoor Solana Atletiek Indoor Dronten 2017 Dronten
2017-12-23 Indoor Utrecht Indoor 1 Utrecht
2017-12-17 Indoor Hallensportfest PTSV Dortmund Dortmund (D)
2017-12-16 Indoor Indoor junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2017-12-16 Indoor Hellas Utrecht Kerstboommeerkamp Utrecht
2017-12-16 Indoor Indoor Reims (F) Reims (F)
2017-12-09 Indoor Triple Indoor Gala Alkmaar
2017-12-03 Indoor Try out games Apeldoorn
2017-11-11 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2017-10-22 Indoor Recordindoor Enschede
2017-10-07 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2017 Amersfoort
2017-09-30 Outdoor NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp Zutphen
2017-09-24 Outdoor Junioren B Finale [2017] Den Haag
2017-09-23 Outdoor Rock City Thunder Decathlon Amersfoort
2017-09-23 Outdoor Finale Pupillencompetitie 2017 regio 2 & 5 Bussum
2017-09-23 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp 2017 Zoetermeer
2017-09-22 Outdoor Heer&Meester Baancircuit Hoorn
2017-09-17 Outdoor Senioren 1e Naaldwijk
2017-09-17 Outdoor Werpvijfkamp Huizen
2017-09-16 Outdoor Junioren C/D Finale [2017] Groningen
2017-09-15 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2017-09-10 Outdoor Masters Finale [2017] Nijmegen
2017-09-10 Outdoor Junioren A NK Teams [2017] Amersfoort
2017-09-09 Outdoor NSK Teams 2017 Wageningen
2017-09-09 Outdoor FLEX-wedstrijd voor junioren, senioren, masters en wheelers Barendrecht
2017-09-08 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting II Soest
2017-09-03 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2017-09-02 Outdoor C Interland Assen
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp junioren Deventer
2017-09-02 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2017] Deventer
2017-09-01 Outdoor 5e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-08-27 Outdoor Nazomer-instuif Lisse
2017-08-26 Outdoor Baanwedstrijd voor alle categorieën Papendrecht
2017-08-26 Outdoor Keistad Meerkampen Amersfoort
2017-08-26 Outdoor 50e Nationale C spelen Amsterdam
2017-08-25 Outdoor 2e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif Gouda
2017-08-20 Outdoor C/D Instuif Naaldwijk
2017-08-18 Outdoor 3e Zomeravondinstuif Heiloo
2017-08-11 Outdoor 4e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-07-21 Outdoor 1e Zomeravondinstuif Heiloo
2017-07-15 Outdoor Zomerwerpen Rotterdam
2017-07-13 Outdoor ASICS NK senioren 2017 Utrecht
2017-07-09 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2017-07-09 Outdoor Klaverblad Arena Games Hilversum
2017-07-08 Outdoor Meerkamp ABCD junioren Lisse
2017-07-07 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2017-07-01 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2017-07-01 Outdoor Kermismeerkampen 2017 Best
2017-07-01 Outdoor Zap 2017 Amersfoort
2017-06-30 Outdoor NK Junioren 2017 Vught
2017-06-25 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2017] Lisse
2017-06-25 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 2 [2017] Zeist
2017-06-23 Outdoor Werp3Kamp Circuit Oost Nederland Zutphen
2017-06-23 Outdoor 3e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-06-22 Outdoor Werpavond Slingeren en Discuswerpen Zwolle
2017-06-18 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2017] Den Haag
2017-06-18 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2017] Harderwijk
2017-06-17 Outdoor Hellas Utrecht Pupillencompetitie # 3 (regio 2&5) Utrecht
2017-06-17 Outdoor Gouden Spike Leiden
2017-06-16 Outdoor Tartletos Loopgala en NSK Meerkamp Wageningen
2017-06-16 Outdoor Soester Loopgala Soest
2017-06-11 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2017] Leiden
2017-06-10 Outdoor Polsstokwedstrijd Rotterdam 2017 Rotterdam
2017-06-10 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017] Amersfoort
2017-06-10 Outdoor NSK Baan 2017 Enschede
2017-06-09 Outdoor NK Masters 2017 Gouda
2017-06-05 Outdoor T-Meeting 2017 Tilburg
2017-06-04 Outdoor Pinkstermeerkamp Amstelveen Zuid
2017-06-02 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks Amsterdam Zuidoost
2017-06-02 Outdoor 2e Trackmeeting 2017 Utrecht
2017-05-28 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2017] Drachten
2017-05-28 Outdoor Nationale A-Games 2017 Soest
2017-05-28 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2017] Zoetermeer
2017-05-27 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2017] Amersfoort
2017-05-26 Outdoor Baaninstuif AV Rijssen Rijssen
2017-05-25 Outdoor Harry Schulting Games 2017 Vught
2017-05-25 Outdoor Recordwedstrijd Gorinchem
2017-05-25 Outdoor 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif Gouda
2017-05-23 Outdoor 800 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-05-21 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017] Utrecht
2017-05-19 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting I Soest
2017-05-19 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2017-05-13 Outdoor Ter Specke Bokaal Lisse
2017-05-13 Outdoor 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2017-05-13 Outdoor NK Meerkamp junioren AB en GOK junioren CD Emmeloord
2017-05-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2017-05-09 Outdoor 1000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-05-07 Outdoor Masters Poule 22 Wedstrijd 1 [2017] Hengelo
2017-05-07 Outdoor Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2017] Haarlem
2017-05-06 Outdoor Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2017] Veenendaal
2017-04-30 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2017] Hoorn
2017-04-30 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2017] Alphen aan den Rijn
2017-04-23 Outdoor Kogelslingeren en gewichtwerpen Amersfoort
2017-04-22 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2017-04-19 Outdoor 2e wedstrijd Dsm Baancircuit Zwolle Zwolle
2017-04-17 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2017-04-11 Outdoor 5000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-04-09 Outdoor Blokmeerkamp Huizen
2017-04-08 Outdoor 1e wedstrijd pupillencompetitie regio 2&5 poule 4 Nieuwegein
2017-04-08 Outdoor Openingswedstrijd Veenendaal
2017-04-06 Outdoor Kogelslingerwedstrijd Zwolle
2017-04-01 Outdoor Trainingspakkenwedstrijd Amersfoort
2017-03-28 Outdoor 1500 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-03-14 Outdoor 3000 meter Keistad Baancompetitie Amersfoort
2017-03-12 Indoor Nationale Pupillen Indoor Apeldoorn
2017-03-12 Indoor Indoor C/D meerkamp + extra 60m Horden Naaldwijk
2017-03-11 Outdoor Finale Crosscompetitie Amsterdam
2017-03-11 Indoor NSK Indoor 2017 Apeldoorn
2017-03-05 Outdoor WINTERSLINGERWEDSTRIJD Zwolle
2017-02-18 Indoor Phanos Indoor voor pupillen en CD junioren Amsterdam
2017-02-18 Indoor NK Indoor Junioren 2017 Apeldoorn
2017-02-12 Indoor Hallensportfest des LC Rapid Dortmund Dortmund (D)
2017-02-11 Indoor AA Drink NK Indoor Senioren 2017 Apeldoorn
2017-02-03 Indoor NK Indoor Masters 2017 Apeldoorn
2017-01-29 Indoor Internationale Indoor Werpwedstrijd voor Senioren en Masters Sittard
2017-01-28 Indoor 9e PEC 1910 Indoor Zwolle
2017-01-28 Indoor Hellas Utrecht Winterindoor Utrecht
2017-01-27 Indoor EAP Indoor Amsterdam Amsterdam
2017-01-21 Outdoor Winterwerpen Rotterdam
2017-01-21 Indoor Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden Apeldoorn
2017-01-20 Indoor Vrijdagavondindoor 3 Utrecht
2017-01-15 Indoor 2e Indoor Track Special TeamSotra Apeldoorn
2017-01-14 Indoor 16e Indoor StARD (Stichting Atletiek Regio Dordrecht) Dordrecht
2017-01-08 Indoor Indoor losse onderdelen voor JunB, JunA, Senioren en Masters Naaldwijk
2017-01-08 Indoor Hallensportfest Dortmund (D)
2017-01-06 Indoor Vrijdagavondindoor 2 Utrecht
2016-12-27 Indoor Try Out Games Apeldoorn
2016-12-23 Indoor Vrijdagavond indoor 1 Utrecht
2016-12-17 Indoor Hellas Utrecht Utrecht
2016-12-11 Indoor Sprint/horde indoor Amsterdam
2016-12-10 Indoor Triple IT Indoor Gala Alkmaar
2016-11-26 Indoor Indoor Junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2016-11-12 Indoor Hellas Utrecht Herfstindoor Utrecht
2016-10-09 Outdoor SPRINT Breda | Werpfestival 2016 Breda
2016-10-01 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2016 Amersfoort
2016-09-23 Outdoor Baancircuit Heer en Meester Alkmaar
2016-09-22 Outdoor Baaninstuif Hengelo
2016-09-18 Outdoor Senioren 1e Hengelo
2016-09-17 Outdoor Klaverblad Nationale CD Meerkamp Zoetermeer
2016-09-17 Outdoor Pupillenfinale regio 2&5 Hilversum
2016-09-16 Outdoor Wageningen Track Meeting 3 Wageningen
2016-09-10 Outdoor Junioren C/D Finale [2016] Alphen aan den Rijn
2016-09-04 Outdoor Nationale D-spelen Amsterdam
2016-09-03 Outdoor Keuzemeerkamp pupillen [2016] Deventer
2016-09-02 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2016-08-27 Outdoor Keistad Meerkampen Amersfoort
2016-08-27 Outdoor 49e Nationale C-spelen Amsterdam
2016-08-25 Outdoor Avondwedstrijd Junioren en Senioren Leiden
2016-08-21 Outdoor C/D Instuif Naaldwijk
2016-08-21 Outdoor Polsstokwedstrijd Den Haag
2016-08-21 Outdoor Nazomer instuif Lisse
2016-08-12 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
2016-07-23 Outdoor Internationale werp 5-kamp Hilversum
2016-07-22 Outdoor Wageningen Track Meeting 2 Wageningen
2016-07-16 Outdoor Instuif wedstrijd Bergen op Zoom
2016-07-15 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-07-09 Outdoor Meerkamp CD junioren Delft
2016-07-02 Outdoor Zomerwedstrijd Veenendaal
2016-07-01 Outdoor Pijnenburg Tech Meeting Soest
2016-06-29 Outdoor 4e wedstrijd DSM Baancircuit Zwolle
2016-06-26 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2016] Alphen aan den Rijn
2016-06-26 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2016] Haarlem
2016-06-25 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2016] Huizen
2016-06-24 Outdoor Runnersworld Track Meetings Utrecht Utrecht
2016-06-21 Outdoor Coopertest, 1000m, 2000m, 5000m en uurloop Epe
2016-06-18 Outdoor ABCD meerkamp Lisse Lisse
2016-06-18 Outdoor 3e Pupillencompetitiewedstrijd Bussum
2016-06-17 Outdoor Loopgala Soest Soest
2016-06-12 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 2 [2016] Alphen aan den Rijn
2016-06-11 Outdoor Polevaulting Rotterdam Rotterdam
2016-06-11 Outdoor Martinibokaal Groningen
2016-06-10 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij AV Feniks Amsterdam Zuidoost
2016-06-10 Outdoor 2e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif Gouda
2016-06-05 Outdoor Nationale A-Games 2016 Soest
2016-05-31 Outdoor 800 meter Amersfoortse Baancompetitie Amersfoort
2016-05-29 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2016] Utrecht
2016-05-29 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2016] Lisse
2016-05-27 Outdoor Pijnenburg Techmeeting Soest
2016-05-27 Outdoor Avond baanwedstrijd Den Haag
2016-05-27 Outdoor Wageningen Track Meeting 1 Wageningen
2016-05-22 Outdoor 6e Hurdles/Sprint Special Hortas/Sotra Epe
2016-05-21 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2016] Amersfoort
2016-05-21 Outdoor NSK Baan 2016 Wageningen
2016-05-20 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-05-16 Outdoor T-Meeting 2016 Tilburg
2016-05-14 Outdoor Sprint 2-kamp en Horden wedstrijd AAV'36 Alphen aan den Rijn
2016-05-14 Outdoor Kogelslinger wedstrijd Hilversum
2016-05-13 Outdoor Tartlétos Loopgala / NSK Meerkamp Wageningen
2016-05-08 Outdoor Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2016] Zoetermeer
2016-05-05 Outdoor 1e Goudse Kaas- en stroopwafel instuif Gouda
2016-05-05 Outdoor Harry Schulting Games Vught Vught
2016-04-30 Outdoor Amsterdams Baan Circuit bij Phanos Amsterdam
2016-04-30 Outdoor Horde wedstrijd Hilversum
2016-04-30 Outdoor NK kogelslingeren, gewichtwerpen en NK werpvijfkamp Zutphen
2016-04-29 Outdoor Runnersworld Track Meeting Utrecht Utrecht
2016-04-24 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2016] Woerden
2016-04-24 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2016] Gouda
2016-04-23 Outdoor Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 1 [2016] Hilversum
2016-04-16 Outdoor 1e wedstrijd Pupillen competitie regio 2-5 poule 4 Utrecht
2016-04-16 Outdoor Throwy Animal Games Groningen
2016-04-09 Outdoor Instuif senioren en AB-Junioren Amersfoort
2016-03-28 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2016-03-20 Outdoor Werpwedstrijd Hilversum
2016-03-06 Outdoor Winterslingeren Zwolle
2016-03-06 Indoor Nationale Pupillen Indoor Stedenwedstrijd Apeldoorn
2016-03-06 Indoor Hallensportfest der Dortmunder TG Dortmund (D)
2016-03-05 Indoor NSK Indoor 2016 Apeldoorn
2016-02-20 Indoor Indoor Werpwedstrijd Sittard
2016-02-13 Indoor NK indoor masters en NK Meerkamp Apeldoorn
2016-02-13 Indoor PH Jumping Weekend Vught
2016-02-13 Outdoor Winterwerpwedstrijd Eindhoven
2016-02-13 Indoor Indoor Junioren CD ARV Ilion Zoetermeer
2016-02-06 Indoor Indoor Amsterdam Amsterdam
2016-02-06 Indoor Indoorwedstrijd Sotra/AV34 Apeldoorn
2016-01-30 Indoor 8ste AV PEC 1910 INDOOR OMNISPORT Zwolle
2016-01-23 Indoor Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden Apeldoorn
2016-01-15 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 3 Utrecht
2016-01-03 Indoor Hallensportfest BV Teutonia Lanstrop Dortmund (D)
2016-01-02 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 2 Utrecht
2015-12-20 Indoor Try-out Games Apeldoorn
2015-12-18 Indoor U-Track/Phoenix vrijdagavondindoor 1 Utrecht
2015-12-13 Indoor Phanos Indoor voor 60m/60mh Amsterdam
2015-12-12 Indoor Triple IT Indoor Gala Alkmaar
2015-11-21 Indoor Phanos indoor voor CD-junioren Amsterdam
2015-10-03 Outdoor Altis Clubkampioenschappen 2015 Amersfoort
2015-09-19 Outdoor Nationale CD Meerkamp Zoetermeer
2015-09-19 Outdoor Finale pupillencompetitie regio 2 en 5 Woerden
2015-09-18 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-09-13 Outdoor Senioren 2e Uden
2015-09-12 Outdoor 4e Gooi&Eemlandinstuif Soest
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Junioren (spring/sprint 3-kamp) [2015] Deventer
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Pupillen [2015] Deventer
2015-09-05 Outdoor Keuzemeerkamp Junioren (werp 3-kamp) [2015] Deventer
2015-08-14 Outdoor 5e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-07-17 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-07-10 Outdoor 4e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-06-27 Outdoor Meerkamp CD junioren Delft
2015-06-20 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2015] Amersfoort
2015-06-19 Outdoor 3e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-06-14 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 [2015] Santpoort-Noord
2015-06-07 Outdoor Nationale A-games Soest
2015-06-07 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2015] Huizen
2015-06-07 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2015] Harderwijk
2015-05-30 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2015] Beverwijk
2015-05-29 Outdoor 2e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-05-22 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2015-05-17 Outdoor Gooi & Eemlandcircuit Huizen
2015-05-14 Outdoor Hemelvaartwedstrijd pupillen en CD Den Haag
2015-05-10 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2015] Huizen
2015-05-08 Outdoor 1e Trackmeeting 2015 Utrecht
2015-05-03 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2015] Santpoort-Noord
2015-05-03 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2015] Emmeloord
2015-04-26 Outdoor Gooi-en Eemland circuit Hilversum Hilversum
2015-04-19 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2015] Drachten
2015-04-19 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2015] Beverwijk
2015-04-18 Outdoor Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2015] Amstelveen Zuid
2015-04-11 Outdoor Gooi en Eemland Instuif Amersfoort
2015-04-06 Outdoor Paaswedstrijd Amersfoort
2015-01-18 Indoor Hallensportfest der DJK SuS Brambauer Dortmund (D)
2015-01-04 Indoor Hallensportfest BV Teutonia Lanstrop Dortmund (D)
2014-12-21 Indoor Hallensportfest Dortmund (D)
2014-12-07 Indoor Phanos CD-indoor Amsterdam
2014-10-12 Outdoor WERPFESTIVAL 2014 Breda Breda
2014-09-20 Outdoor 5e Gooi en Eemlandinstuif Soest
2014-07-18 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2014-07-11 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-06-29 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2014] Beverwijk
2014-06-29 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 3 [2014] Enschede
2014-06-21 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 3 [2014] Amersfoort
2014-06-20 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-06-15 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 2 [2014] Beverwijk
2014-05-30 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-05-25 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 2 [2014] Huizen
2014-05-25 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 2 [2014] Drachten
2014-05-24 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2014] Amersfoort
2014-05-23 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2014-05-16 Outdoor Gooi & Eemlandcircuit Huizen
2014-05-11 Outdoor Junioren B Poule 41 Wedstrijd 1 [2014] Heiloo
2014-05-10 Outdoor Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 1 [2014] Veenendaal
2014-05-09 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meeting Utrecht
2014-05-04 Outdoor Senioren 2e Divisie Poule 3 Wedstrijd 1 [2014] Grootebroek
2014-05-04 Outdoor Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 1 [2014] Santpoort-Noord
2014-04-27 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Hilversum
2014-04-19 Outdoor Open CD wedstrijd SPRINT Breda Breda
2014-04-12 Outdoor 1e instuif Gooi en Eemlandcircuit Amersfoort
2013-09-21 Outdoor 5e Gooi en Eemland instuif Soest
2013-09-20 Outdoor Wageningen Track Meeting-3 Wageningen
2013-09-08 Outdoor 4e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2013-07-19 Outdoor Wageningen Track Meeting-2 Wageningen
2013-05-31 Outdoor Gooi- & Eemlandcircuit Huizen
2013-05-20 Outdoor T-meeting Tilburg
2013-05-16 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Hilversum
2013-04-27 Outdoor 1e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2012-09-21 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2012-09-15 Outdoor 6e Gooi & Eemlandinstuif Lelystad
2012-09-01 Outdoor 5e Gooi en Eemlandwedstrijd Soest
2012-08-31 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-08-10 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-07-20 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2012-07-13 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-06-15 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-06-14 Outdoor 4e Gooi en Eemland instuif Hilversum
2012-06-01 Outdoor Gooi en Eemlandcircuit Huizen
2012-05-28 Outdoor T-meeting Tilburg
2012-05-25 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2012-05-11 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2012-05-04 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-09-07 Outdoor 5e Gooi & Eemlandinstuif Soest
2011-09-02 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-08-12 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-07-22 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2011-07-15 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-06-24 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-06-23 Outdoor 4e Gooi & Eemlandinstuif Lelystad
2011-06-13 Outdoor Runnersworld Tilburg T-Meeting Tilburg
2011-05-27 Outdoor 3e Gooi & Eemlandinstuif Huizen
2011-05-27 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2011-05-20 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2011-05-11 Outdoor 2e Gooi & Eemlandinstuif Amersfoort
2011-05-06 Outdoor Track Meetings Utrecht Utrecht
2010-09-17 Outdoor Wageningen Track Meeting Wageningen
2010-08-27 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-08-13 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2010-07-30 Outdoor Trackmeeting Utrecht
2010-07-09 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-06-18 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-05-28 Outdoor Trackmeetings Utrecht
2010-05-21 Outdoor Wageningen Trackmeeting Wageningen
2010-05-13 Outdoor 1e Goudse Kaas en Stroopwafelinstuif Gouda
2010-05-07 Outdoor Trackmeetings Utrecht

Zoek Meerkamp

Contact

Deze website is speciaal gemaakt voor Altis atleten waarbij zoveel mogelijk prestaties van verschillende resultaatpagina's zijn gecombineerd. Voor vragen en/of opmerkingen stuur een email naar

Kalender

Kalender
(bijgewerkt tot: 04-12-2020 05:31:53 )
donderdag 31 december 2020
Open Baan Kampioenschappen - AFGELAST Atledo, Dongen uitslag atleten