logo

Onderdeel 3000 meter - Outdoor 2020


Vrouwen Outdoor

3000 meter
10:42,41
1 MC Loes Kempe 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:00,16
2 Vsen Sietske Altena 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
11:06,00
3 V35 Rebecca Bolwerk 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:08,14
4 V35 Sandra van de Kieft 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:43,00
5 MC Maartje Rinsema 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:43,57
6 MB Britt Jager 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:46,20
7 MB Myrthe Vernooij 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:46,20
8 MB Marlot Groeneweg 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:47,18
9 MB Marlot Groeneweg 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:50,26
10 MD Roos Verblauw 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:51,55
11 MB Myrthe Vernooij 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
12:07,75
12 Vsen Alien Stevens 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
12:26,41
13 MD Noortje Zwaal 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:30,44
14 V45 Inge Bommezijn 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
12:30,49
15 V45 Inge Bommezijn 01-08-2020 Outdoor Climax Summer Games Ede
12:41,51
16 V45 Paulien Rinsema 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
12:42,50
17 MD Noa Schut 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:44,19
18 V45 Inge Bommezijn 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
13:24,90
19 MC Jelke Steenbeek 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:36,06
20 MC Karlijn Rinsema 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:37,75
21 V35 Judith Koppelman 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
13:39,00
22 MD Yfke van der Meer 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:47,97
23 MB Joëlle Doorn 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
14:36,61
24 MD June Besuyen 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
15:01,00
25 MD Roos van Oostveen 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
15:32,34
26 MD Anna Brinkmann 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort

Mannen Outdoor

3000 meter
9:19,17
1 JC Pablo van Hoorn 13-09-2020 Outdoor ASICS NK Atletiek U20 & U18 Amersfoort
9:20,02
2 JC Pablo van Hoorn 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
9:22,42
3 Msen Koen Kusters 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
9:27,30
4 Msen Edo van de Burgwal 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
9:28,50
5 Msen Edo van de Burgwal 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
9:37,02
6 M45 Sjoerd Veenma 10-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
9:43,87
7 M40 Rik Wolswinkel 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
9:46,27
8 JB Jarik van de Mast 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
9:49,39
9 M40 Rik Wolswinkel 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
9:52,43
10 JB Jarik van de Mast 13-09-2020 Outdoor ASICS NK Atletiek U20 & U18 Amersfoort
9:53,68
11 JB Jarik van de Mast 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
9:55,04
12 M45 Sjoerd Veenma 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
9:58,93
13 M40 Rik Wolswinkel 10-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings Utrecht
10:02,80
14 M35 Robert Bijl 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:21,75
15 M50 Robin van de Mast 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:22,20
16 M50 Frans Rinsema 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:26,75
17 M40 Paul Brundel 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:28,64
18 JC Benjamin Post 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
10:31,14
19 M55 Robert Jan de Kraker 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:32,35
20 JB Oscar Meijer 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:39,99
21 JC Thom van der Leest 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
10:42,48
22 JC Niels Hulsman 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
10:43,25
23 Msen Jeroen Kloeke 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:47,66
24 M40 Sjaak Van de Groep 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
10:52,83
25 JB Oscar Meijer 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
10:53,36
26 JB Jorg Bomas 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:04,55
27 M50 Zeger Knipmeijer 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:15,93
28 JD Jente van Geest 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:24,84
29 M50 Bernd de Bruijn 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:29,87
30 M45 Jeroen Kemper 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:30,19
31 M50 Hans Peter van Berkel 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
11:31,03
32 M45 Luc Cusiel 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:36,28
33 JD Thijs Kempe 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:37,16
34 JD Dim Petrusma 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:37,77
35 JB Jelle Swaanen 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:39,53
36 M55 Otto van der Lende 18-07-2020 Outdoor Runnersworld Utrecht Track Meetings 2 Utrecht
11:45,47
37 JD Jochem Klein 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:45,77
38 JC Ilja van Ekkendonk 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:47,90
39 JB Finn van Wordragen 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
11:51,30
40 M50 Arie van den Berg 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:52,66
41 M50 Bart Meijer 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:54,76
42 M50 Hans Peter van Berkel 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
11:59,23
43 JA Douwe de Jong 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:06,50
44 JD Tim van de Burgwal 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:14,30
45 JB Emile van der Veer 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:19,24
46 JA Ivo van der Harst 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:27,60
47 JD Tijn van de Grijp 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:31,40
48 JB Koen Overbeek 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:32,84
49 JA Tim IJsseldijk 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:47,88
50 JD Niels Karel 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
12:59,40
51 JD Jonathan Bokhorst 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:13,40
52 JD Daniël van der Leest 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:15,26
53 JB Bart Huizinga 15-09-2020 Outdoor Keistad Baancompetitie 1000 en 3000 meter Amersfoort
13:37,90
54 JD Boaz van Laar 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort
13:41,00
55 JB Bart Huizinga 27-06-2020 Outdoor Onderlinge Mila wedstrijd Amersfoort