logo

Resultaten Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 (408)

Soest - 10-07-2021
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 193
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 12


MPD

40 meter

7,93
1 370 Sara Frans 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,04
2 351 Jasmijn Knoop 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,75
3 242 Floor Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,27
4 172 Merle van Veen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,70
5 120 Jinte Veenema 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,73
6 117 Evi Hazewinkel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

600 meter

2:25,94
1 288 Jasmijn Knoop 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:49,56
2 135 Sara Frans 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:58,24
3 88 Merle van Veen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:08,75
4 38 Jinte Veenema 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:27,15
5 0 Evi Hazewinkel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

verspringen

2,66
  1 250 Sara Frans 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,43
  2 204 Jasmijn Knoop 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,43
  3 204 Floor Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,13
  4 144 Jinte Veenema 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,10
  5 138 Evi Hazewinkel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,02
  6 122 Merle van Veen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

9,32
1 139 Floor Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,35
2 96 Jasmijn Knoop 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,10
3 90 Sara Frans 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
6,77
4 82 Evi Hazewinkel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,79
5 57 Jinte Veenema 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4,25
6 14 Merle van Veen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

939
1 939 Jasmijn Knoop 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
845
2 845 Sara Frans 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
585
3 585 Floor Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
396
4 396 Merle van Veen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
359
5 359 Jinte Veenema 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
337
6 337 Evi Hazewinkel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

JPD

40 meter

7,84
1 385 Kars Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,19
2 326 Luuk Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,75
3 242 Dave Van Beelen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,83
4 230 Vince Beurskens 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,97
5 211 Qasim Pinard 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,25
6 175 Robin Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,36
7 161 Luuk Diepenmaat 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,43
8 152 Maurits Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

600 meter

2:24,72
1 297 Kars Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:38,44
2 201 Vince Beurskens 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:39,42
3 195 Luuk Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:52,18
4 120 Dave Van Beelen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:01,84
5 71 Robin Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:06,68
6 48 Qasim Pinard 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:14,09
7 15 Maurits Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:19,08
8 0 Luuk Diepenmaat 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

verspringen

2,73
  1 264 Kars Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,59
  2 236 Luuk Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,53
  3 224 Vince Beurskens 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,35
  4 188 Dave Van Beelen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,27
  5 172 Maurits Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,03
  6 124 Qasim Pinard 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1,99
  7 116 Robin Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1,73
  8 64 Luuk Diepenmaat 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

14,85
1 240 Kars Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
12,84
2 205 Robin Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
12,38
3 197 Vince Beurskens 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,32
4 139 Qasim Pinard 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,80
5 128 Dave Van Beelen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,65
6 125 Luuk Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,48
7 99 Maurits Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,12
8 39 Luuk Diepenmaat 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1186
1 1186 Kars Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
882
2 882 Luuk Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
852
3 852 Vince Beurskens 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
678
4 678 Dave Van Beelen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
567
5 567 Robin Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
522
6 522 Qasim Pinard 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
438
7 438 Maurits Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
264
8 264 Luuk Diepenmaat 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

JPC

40 meter

7,49
1 450 Otis Suter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,54
2 440 Lucas Boonman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,66
3 418 Moos Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,69
4 412 Bram van 't Veld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,70
5 411 Harmen Muller 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,78
6 396 Sylvester Kooij 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,83
7 387 Luuk Jochems 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,70
8 249 Melle De Jong 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,18
9 184 Remi Hutter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

600 meter

2:09,00
1 432 Harmen Muller 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:22,21
2 317 Lucas Boonman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:22,88
3 311 Moos Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:25,50
4 291 Luuk Jochems 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:34,66
5 226 Bram van 't Veld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:35,05
6 223 Sylvester Kooij 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:44,69
7 163 Remi Hutter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:48,40
8 141 Otis Suter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2:48,53
9 140 Melle De Jong 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4 x 40 meter estafette

28,75
1 474 Altis JPC Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
30,24
2 404 Altis JPC Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

verspringen

3,07
  1 332 Lucas Boonman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,85
  2 288 Otis Suter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,83
  3 284 Luuk Jochems 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,82
  4 282 Sylvester Kooij 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,75
  5 268 Moos Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,69
  6 256 Bram van 't Veld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,55
  7 228 Harmen Muller 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,36
  8 190 Melle De Jong 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,23
  9 164 Remi Hutter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

17,48
1 281 Lucas Boonman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
14,66
2 236 Otis Suter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
14,22
3 229 Sylvester Kooij 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
13,99
4 225 Harmen Muller 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
13,04
5 209 Melle De Jong 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,72
6 185 Bram van 't Veld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,54
7 143 Moos Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,71
8 55 Luuk Jochems 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,02
9 36 Remi Hutter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1370
1 1370 Lucas Boonman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1296
2 1296 Harmen Muller 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1140
3 1140 Moos Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1130
4 1130 Sylvester Kooij 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1115
5 1115 Otis Suter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1079
6 1079 Bram van 't Veld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1017
7 1017 Luuk Jochems 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
788
8 788 Melle De Jong 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
547
9 547 Remi Hutter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

MPB

40 meter

6,95
1 562 Meike Rodenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,39
2 470 Anne Kooistra 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,53
3 442 Alisa Don 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,57
4 435 Manar El Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,67
5 416 Lizanne Petersen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,05
6 349 Alexandra Dorst 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,09
7 195 Aurélie ten Feld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

1000 meter

4:15,16
1 346 Anne Kooistra 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:20,25
2 325 Meike Rodenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:20,85
3 323 Manar El Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:27,23
4 297 Alexandra Dorst 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:28,81
5 291 Lizanne Petersen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5:15,39
6 139 Aurélie ten Feld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4 x 40 meter estafette

27,28
1 551 Altis MPB Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
29,26
2 449 Altis MPB Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

hoogspringen

1,05
1 379 Anne Kooistra 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1,00
2 342 Meike Rodenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,95
3 306 Manar El Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,95
4 306 Pippa Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,90
5 269 Lizanne Petersen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,85
6 232 Alexandra Dorst 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,85
7 232 Alisa Don 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

18,25
1 292 Anne Kooistra 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
13,46
2 216 Manar El Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
12,22
3 194 Alisa Don 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,18
4 175 Meike Rodenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,75
5 167 Alexandra Dorst 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,68
6 103 Aurélie ten Feld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,17
7 91 Lizanne Petersen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1487
1 1487 Anne Kooistra 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1404
2 1404 Meike Rodenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1280
3 1280 Manar El Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1067
4 1067 Lizanne Petersen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1045
5 1045 Alexandra Dorst 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
868
6 868 Alisa Don 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
437
7 437 Aurélie ten Feld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
306
8 306 Pippa Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

JPB

40 meter

6,67
1 628 Tom Cools 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,04
2 542 Julyan Eccles 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,10
3 529 Lars Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,18
4 512 Dylan Van Barlingen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,33
5 482 Abel Kerkhof 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,41
6 466 Daan Splinter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,61
7 427 Luuk van de Pol 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,67
8 416 Arthur Verhaak 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,77
9 398 Zeid Al Ahmad 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,90
10 375 Lucas Westerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,91
11 373 Jens van den Hoven 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,42
12 290 Daniël van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

1000 meter

3:43,59
1 499 Abel Kerkhof 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:58,08
2 424 Julyan Eccles 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:08,71
3 374 Arthur Verhaak 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:11,92
4 360 Dylan Van Barlingen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:13,48
5 353 Daan Splinter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:25,93
6 302 Lars Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:35,53
7 266 Daniël van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:39,40
8 252 Luuk van de Pol 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:42,98
9 240 Jens van den Hoven 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5:03,52
10 173 Zeid Al Ahmad 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4 x 40 meter estafette

25,57
1 652 Altis JPB Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
28,36
2 494 Altis JPB Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
30,87
3 376 Altis JPB Team 3 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

hoogspringen

1,10
1 416 Julyan Eccles 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1,05
2 379 Tom Cools 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1,00
3 342 Lars Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,95
4 306 Arthur Verhaak 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,90
5 269 Abel Kerkhof 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,90
6 269 Daan Splinter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,90
7 269 Jens van den Hoven 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,90
8 269 Lucas Westerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,85
9 232 Dylan Van Barlingen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,85
10 232 Luuk van de Pol 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,85
11 232 Zeid Al Ahmad 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
0,75
12 159 Daniël van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

27,87
1 419 Tom Cools 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
18,57
2 297 Julyan Eccles 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
18,53
3 296 Lucas Westerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
17,12
4 275 Abel Kerkhof 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,95
5 273 Arthur Verhaak 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,38
6 264 Lars Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,04
7 259 Jens van den Hoven 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
15,27
8 246 Dylan Van Barlingen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
12,96
9 208 Daan Splinter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
12,00
10 190 Zeid Al Ahmad 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,80
11 168 Luuk van de Pol 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
8,58
12 123 Daniël van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1679
1 1679 Julyan Eccles 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1525
2 1525 Abel Kerkhof 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1437
3 1437 Lars Mulder 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1426
4 1426 Tom Cools 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1369
5 1369 Arthur Verhaak 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1350
6 1350 Dylan Van Barlingen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1296
7 1296 Daan Splinter 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1141
8 1141 Jens van den Hoven 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1079
9 1079 Luuk van de Pol 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
993
10 993 Zeid Al Ahmad 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
940
11 940 Lucas Westerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
838
12 838 Daniël van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

MPA

60 meter

9,33
  1 588 Zoëy Fonken 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,51
  2 557 Alana Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,60
  3 542 Eva Buitenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,67
  4 530 Meike Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,94
  5 487 Darlene Krijtenburg 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,96
  6 484 Nune Olde Dubbelink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,16
  7 454 Floor van Geest 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,27
  8 438 Hanne van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,32
  9 430 Ellemijn Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,49
  10 406 Fien Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,52
  11 402 Liz Bast 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,57
  12 395 Pheline Huijbers 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,69
  13 379 Sammie Postma 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,70
  14 377 Elske Dunnink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,81
  15 363 Norah Neijenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,99
  16 340 Anissa el Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,45
  17 283 Saar Holverda 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,59
  18 267 Eleanore Joosse 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,93
  19 229 Irene Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,97
  20 225 Fiene Rits 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

1000 meter

3:17,92
1 660 Alana Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:18,47
2 656 Zoëy Fonken 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:39,69
3 521 Meike Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:43,19
4 502 Nune Olde Dubbelink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:44,11
5 497 Elske Dunnink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:56,27
6 433 Darlene Krijtenburg 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:05,76
7 388 Sammie Postma 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:07,39
8 380 Fien Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:11,69
9 361 Norah Neijenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:11,99
10 360 Anissa el Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:13,85
11 352 Hanne van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:14,45
12 349 Eva Buitenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:18,31
13 333 Pheline Huijbers 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:27,62
14 296 Liz Bast 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:34,11
15 271 Ellemijn Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:38,94
16 254 Saar Holverda 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:43,87
17 236 Floor van Geest 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:46,45
18 228 Irene Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:52,37
19 208 Eleanore Joosse 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4 x 60 meter estafette

36,02
1 614 Altis MPA2 Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
38,72
2 499 Altis MPA2 Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
38,92
3 491 Altis MPA1 Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
40,72
4 424 Altis MPA1 Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

verspringen

4,39
  1 596 Alana Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4,15
  2 548 Zoëy Fonken 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,87
  3 492 Eva Buitenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,80
  4 478 Meike Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,72
  5 462 Nune Olde Dubbelink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,53
  6 424 Floor van Geest 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,46
  7 410 Ellemijn Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,45
  8 408 Liz Bast 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,38
  9 394 Hanne van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,35
  10 388 Fien Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,35
  11 388 Darlene Krijtenburg 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,35
  12 388 Elske Dunnink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,13
  13 344 Sammie Postma 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,13
  14 344 Anissa el Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,12
  15 342 Pheline Huijbers 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,95
  16 308 Saar Holverda 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,94
  17 306 Norah Neijenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,61
  18 240 Fiene Rits 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,55
  19 228 Eleanore Joosse 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,52
  20 222 Irene Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

kogelstoten - 2 kg

9,51
1 599 Eva Buitenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,36
2 486 Zoëy Fonken 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
6,18
3 417 Nune Olde Dubbelink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,73
4 389 Elske Dunnink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,71
5 388 Alana Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,63
6 383 Darlene Krijtenburg 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,50
7 374 Hanne van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,28
8 360 Anissa el Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4,76
9 325 Saar Holverda 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,71
10 247 Eleanore Joosse 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

27,35
1 413 Meike Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
24,24
2 374 Ellemijn Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
17,06
3 274 Pheline Huijbers 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,05
4 259 Floor van Geest 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
15,90
5 256 Fien Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,64
6 184 Liz Bast 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,57
7 183 Norah Neijenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,01
8 172 Sammie Postma 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,60
9 164 Irene Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
7,09
10 90 Fiene Rits 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2278
1 2278 Zoëy Fonken 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2201
2 2201 Alana Dijkman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1982
3 1982 Eva Buitenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1865
4 1865 Nune Olde Dubbelink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1691
5 1691 Darlene Krijtenburg 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1651
6 1651 Elske Dunnink 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1558
7 1558 Hanne van der Meer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1404
8 1404 Anissa el Ouakili 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1170
9 1170 Saar Holverda 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
950
10 950 Eleanore Joosse 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1942
1 1942 Meike Rothuizen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1485
2 1485 Ellemijn Visscher 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1430
3 1430 Fien Bramer 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1373
4 1373 Floor van Geest 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1344
5 1344 Pheline Huijbers 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1290
6 1290 Liz Bast 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1283
7 1283 Sammie Postma 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1213
8 1213 Norah Neijenhuis 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
843
9 843 Irene Riesenkamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
555
10 555 Fiene Rits 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

JPA

60 meter

9,51
-0.7 m/s 1 557 Guus van de Burgwal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,68
-0.7 m/s 2 529 Luuk van Meerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,77
+0.3 m/s 3 514 Sebastian Redel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,90
+0.5 m/s 4 494 Sam Prinsen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
9,95
+0.6 m/s 5 486 Casper Holterhues 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,00
+0.1 m/s 6 478 Jonas Cressent 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,10
+0.4 m/s 7 463 Kai van Zijtveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,23
  8 443 Olivier Zwaal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,35
+0.4 m/s 9 426 Mats de Vos 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,35
+0.1 m/s 10 426 Nout Kroeze 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,50
+0.0 m/s 11 405 Tygo Spendel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,51
+0.0 m/s 12 403 Joep Hofman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,67
  13 382 Timo van der Fange 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,73
+0.0 m/s 14 373 Nout Meijering 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,80
  15 364 Lasse Faber 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,87
  16 355 Menno Walgemoed 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
10,89
+0.4 m/s 17 352 Marijn Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
11,07
+0.0 m/s 18 329 Auke Binnekamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

1000 meter

3:19,64
1 648 Casper Holterhues 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:25,96
2 605 Luuk van Meerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:47,21
3 480 Kai van Zijtveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:49,35
4 468 Jonas Cressent 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:52,34
5 453 Menno Walgemoed 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:54,26
6 443 Mats de Vos 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:58,52
7 422 Sam Prinsen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3:59,48
8 417 Nout Meijering 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:01,16
9 409 Guus van de Burgwal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:01,91
10 406 Sebastian Redel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:09,17
11 372 Timo van der Fange 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:13,16
12 355 Lasse Faber 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:21,80
13 319 Nout Kroeze 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:22,82
14 315 Joep Hofman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
4:34,43
15 270 Auke Binnekamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5:18,29
16 131 Marijn Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4 x 60 meter estafette

35,94
1 617 Altis JPA2 Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
38,22
2 519 Altis JPA1 Team 1 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
40,85
3 419 Altis JPA1 Team 3 (mix) 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
42,27
4 371 Altis JPA1 Team 2 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

verspringen

4,05
  1 528 Guus van de Burgwal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,96
  2 510 Sebastian Redel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,93
  3 504 Luuk van Meerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,87
  4 492 Casper Holterhues 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,64
  5 446 Olivier Zwaal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,60
  6 438 Kai van Zijtveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,48
  7 414 Joep Hofman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,48
  8 414 Nout Kroeze 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,43
  9 404 Jonas Cressent 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,31
  10 380 Sam Prinsen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,21
  11 360 Nout Meijering 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,17
  12 352 Mats de Vos 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,12
  13 342 Lasse Faber 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,08
  14 334 Marijn Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
3,00
  15 318 Tygo Spendel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,89
  16 296 Timo van der Fange 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,80
  17 278 Menno Walgemoed 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2,77
  18 272 Auke Binnekamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

kogelstoten - 2 kg

7,78
1 509 Sebastian Redel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
6,82
2 455 Olivier Zwaal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
6,54
3 439 Jonas Cressent 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
6,17
4 416 Guus van de Burgwal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,93
5 402 Casper Holterhues 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,59
6 380 Luuk van Meerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
5,23
7 357 Nout Kroeze 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

vortexwerpen

29,19
1 435 Sam Prinsen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
28,55
2 427 Marijn Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
27,23
3 411 Kai van Zijtveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
21,77
4 342 Joep Hofman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
21,53
5 339 Nout Meijering 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
19,88
6 316 Auke Binnekamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,87
7 272 Mats de Vos 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
16,74
8 270 Timo van der Fange 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
15,97
9 258 Lasse Faber 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
13,54
10 218 Menno Walgemoed 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1792
1 1792 Kai van Zijtveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1731
2 1731 Sam Prinsen 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1493
3 1493 Mats de Vos 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1489
4 1489 Nout Meijering 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1474
5 1474 Joep Hofman 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1320
6 1320 Timo van der Fange 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1319
7 1319 Lasse Faber 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1304
8 1304 Menno Walgemoed 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1244
9 1244 Marijn Berfelo 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1187
10 1187 Auke Binnekamp 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
723
11 723 Tygo Spendel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2028
1 2028 Casper Holterhues 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
2018
2 2018 Luuk van Meerveld 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1939
3 1939 Sebastian Redel 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1910
4 1910 Guus van de Burgwal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1789
5 1789 Jonas Cressent 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1516
6 1516 Nout Kroeze 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest
1344
7 1344 Olivier Zwaal 10-07-2021 Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Soest