logo

Resultaten 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 (557)

Zeist - 02-07-2022
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 230
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 9


MPD

40 meter

7,89
1 377 Isolde de Wijs 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,94
2 368 Reva Dördregter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,94
3 368 Noor Hoogervorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,98
4 361 Emma de Graaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,50
5 278 Suzanna Thapa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,75
6 242 Gabriëlla Nicolaas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,92
7 218 Daniëlle Wybenga 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,13
8 190 Juno Roza 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,24
9 176 Feya ter Maat 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,85
10 103 Laura van der Spoel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

600 meter

2:36,77
1 212 Isolde de Wijs 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:50,13
2 131 Gabriëlla Nicolaas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:52,88
3 116 Daniëlle Wybenga 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:53,39
4 114 Feya ter Maat 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:57,06
5 94 Suzanna Thapa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:59,75
6 81 Emma de Graaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:01,96
7 70 Reva Dördregter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:05,27
8 54 Juno Roza 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:22,62
9 0 Laura van der Spoel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

2,60
  1 238 Isolde de Wijs 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,33
  2 184 Emma de Graaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,28
  3 174 Reva Dördregter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,28
  4 174 Noor Hoogervorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,17
  5 152 Daniëlle Wybenga 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,08
  6 134 Suzanna Thapa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,08
  7 134 Gabriëlla Nicolaas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,07
  8 132 Feya ter Maat 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1,86
  9 90 Juno Roza 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1,60
  10 38 Laura van der Spoel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

10,74
1 167 Isolde de Wijs 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,59
2 123 Daniëlle Wybenga 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,75
3 105 Emma de Graaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,66
4 103 Reva Dördregter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,18
5 92 Feya ter Maat 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
6,89
6 85 Noor Hoogervorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,96
7 62 Juno Roza 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,86
8 59 Suzanna Thapa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,38
9 46 Gabriëlla Nicolaas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,56
10 0 Laura van der Spoel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

994
1 994 Isolde de Wijs 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
731
2 731 Emma de Graaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
715
3 715 Reva Dördregter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
627
4 627 Noor Hoogervorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
609
5 609 Daniëlle Wybenga 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
565
6 565 Suzanna Thapa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
553
7 553 Gabriëlla Nicolaas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
514
8 514 Feya ter Maat 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
396
9 396 Juno Roza 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
141
10 141 Laura van der Spoel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
11 0 Amen Misignha 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

JPD

40 meter

7,65
1 420 Liam Huisman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,17
2 330 Kai Hanegraaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,26
3 315 Felix Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,33
4 165 Douwe Michel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,70
5 120 Jelte de Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

600 meter

2:24,95
1 295 Kai Hanegraaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:36,62
2 213 Liam Huisman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:46,43
3 152 Felix Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:52,81
4 117 Douwe Michel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:05,42
5 54 Jelte de Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

2,85
  1 288 Liam Huisman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,68
  2 254 Felix Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,66
  3 250 Kai Hanegraaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,30
  4 178 Douwe Michel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1,88
  5 94 Jelte de Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

11,41
1 180 Jelte de Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,31
2 159 Liam Huisman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,61
3 124 Kai Hanegraaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,40
4 119 Douwe Michel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
6,60
5 78 Felix Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1080
1 1080 Liam Huisman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
999
2 999 Kai Hanegraaf 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
799
3 799 Felix Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
579
4 579 Douwe Michel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
448
5 448 Jelte de Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
6 0 Mikai Besuyen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
7 0 Johan de Haas 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

MPC

40 meter

7,70
1 411 Jasmijn Knoop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,76
2 400 Esmee Smit 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,96
3 365 Niene Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,33
4 304 Vera van der Fange 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,33
5 304 Floor Visscher 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,39
6 295 Jinte Veenema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,42
7 290 Fiene Van den Tweel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,70
8 249 Merle van Veen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,86
9 226 Floor van Deursen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,14
10 189 Naomi Van der Weerd 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,63
11 129 Saar te Ronde 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,83
12 106 Evi Hazewinkel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

600 meter

2:24,97
1 295 Jasmijn Knoop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:36,99
2 210 Niene Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:37,25
3 209 Vera van der Fange 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:38,06
4 203 Merle van Veen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:40,57
5 188 Esmee Smit 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:52,70
6 117 Floor Visscher 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:55,78
7 101 Floor van Deursen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:57,43
8 93 Fiene Van den Tweel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:58,03
9 90 Saar te Ronde 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:59,12
10 84 Jinte Veenema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:14,93
11 11 Naomi Van der Weerd 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:15,84
12 8 Evi Hazewinkel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 40 meter estafette

30,40
1 397 Altis MPC Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
32,59
2 306 Altis MPC Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
33,21
3 283 Altis MPC Team 3 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

3,10
  1 338 Niene Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,96
  2 310 Jasmijn Knoop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,95
  3 308 Esmee Smit 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,67
  4 252 Floor Visscher 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,59
  5 236 Jinte Veenema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,54
  6 226 Fiene Van den Tweel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,48
  7 214 Vera van der Fange 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,48
  8 214 Merle van Veen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,38
  9 194 Saar te Ronde 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,33
  10 184 Floor van Deursen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,33
  11 184 Naomi Van der Weerd 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,05
  12 128 Evi Hazewinkel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

14,75
1 238 Niene Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
13,95
2 225 Jinte Veenema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
12,81
3 205 Jasmijn Knoop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,46
4 162 Fiene Van den Tweel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,96
5 152 Floor Visscher 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,11
6 134 Vera van der Fange 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,83
7 128 Esmee Smit 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,00
8 110 Evi Hazewinkel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,46
9 98 Naomi Van der Weerd 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
6,76
10 82 Saar te Ronde 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,99
11 62 Floor van Deursen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,86
12 59 Merle van Veen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1221
1 1221 Jasmijn Knoop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1151
2 1151 Niene Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1024
3 1024 Esmee Smit 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
861
4 861 Vera van der Fange 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
840
5 840 Jinte Veenema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
825
6 825 Floor Visscher 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
771
7 771 Fiene Van den Tweel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
725
8 725 Merle van Veen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
573
9 573 Floor van Deursen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
495
10 495 Saar te Ronde 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
482
11 482 Naomi Van der Weerd 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
352
12 352 Evi Hazewinkel 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

JPC

40 meter

7,16
1 517 Ilya Maltusov 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,37
2 474 Mick De Groot 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,50
3 448 Luuk Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,54
4 440 Mees Broersma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,65
5 420 Lars Meijer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,68
6 414 Kars Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,72
7 407 Pim Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,29
8 310 Vince Beurskens 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,52
9 275 Okke Steen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,79
10 236 Pepijn van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,80
11 235 Maurits Joosse 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,94
12 215 Maurits Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,07
13 198 Julian Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,45
14 150 Floris Boomker 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

600 meter

2:13,13
1 394 Mees Broersma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:13,92
2 386 Kars Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:25,31
3 292 Mick De Groot 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:28,05
4 272 Luuk Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:34,68
5 226 Okke Steen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:37,87
6 205 Vince Beurskens 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:38,53
7 200 Pim Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:39,09
8 197 Pepijn van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:44,55
9 163 Ilya Maltusov 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:53,71
10 112 Floris Boomker 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:54,69
11 107 Maurits Joosse 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2:58,26
12 88 Julian Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:01,78
13 71 Maurits Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 40 meter estafette

28,85
1 469 Altis JPC Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
29,85
2 422 Altis JPC Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
35,14
3 215 Altis JPC Team 3 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

2,94
  1 306 Kars Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,86
  2 290 Luuk Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,85
  3 288 Mees Broersma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,85
  4 288 Lars Meijer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,85
  5 288 Pim Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,80
  6 278 Mick De Groot 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,66
  7 250 Ilya Maltusov 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,54
  8 226 Vince Beurskens 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,33
  9 184 Maurits Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,31
  10 180 Maurits Joosse 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,29
  11 176 Pepijn van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,18
  12 154 Okke Steen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,06
  13 130 Floris Boomker 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,03
  14 124 Julian Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

22,05
1 346 Vince Beurskens 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
20,27
2 321 Lars Meijer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
19,11
3 305 Kars Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
18,22
4 292 Mick De Groot 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
14,70
5 237 Mees Broersma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
14,54
6 234 Ilya Maltusov 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,58
7 164 Maurits Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,34
8 159 Maurits Joosse 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,61
9 145 Luuk Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,93
10 131 Pepijn van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,67
11 125 Okke Steen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,05
12 111 Pim Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
6,94
13 86 Julian Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,09
14 0 Floris Boomker 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1411
1 1411 Kars Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1359
2 1359 Mees Broersma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1336
3 1336 Mick De Groot 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1164
4 1164 Ilya Maltusov 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1155
5 1155 Luuk Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1087
6 1087 Vince Beurskens 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1029
7 1029 Lars Meijer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1006
8 1006 Pim Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
780
9 780 Okke Steen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
740
10 740 Pepijn van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
681
11 681 Maurits Joosse 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
634
12 634 Maurits Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
496
13 496 Julian Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
392
14 392 Floris Boomker 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

MPB

40 meter

7,42
1 464 Ilja Oosterwijk 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,71
2 409 Saar Verhagen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,77
3 398 Lorin Rüzgar 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,96
4 365 Anneloes de Jongh 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,09
5 343 Elif Sude Karakoc 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,15
6 333 Saar Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,38
7 296 Nine van Gorkum 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,49
8 280 Evi van Barneveld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

1000 meter

4:35,54
1 266 Saar Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:44,02
2 236 Nine van Gorkum 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:52,24
3 209 Elif Sude Karakoc 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:54,25
4 202 Anneloes de Jongh 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:57,09
5 193 Lorin Rüzgar 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:58,83
6 188 Ilja Oosterwijk 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:59,44
7 186 Saar Verhagen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:59,56
8 185 Evi van Barneveld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 40 meter estafette

28,02
1 512 Altis MPB Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
30,65
2 386 Altis MPB Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

hoogspringen

1,00
1 342 Ilja Oosterwijk 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1,00
2 342 Elif Sude Karakoc 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
3 306 Saar Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
4 306 Lorin Rüzgar 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
5 306 Nine van Gorkum 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,85
6 232 Evi van Barneveld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,80
7 196 Anneloes de Jongh 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,75
8 159 Saar Verhagen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

14,55
1 235 Nine van Gorkum 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
13,82
2 222 Saar Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
12,88
3 206 Saar Verhagen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
12,30
4 196 Lorin Rüzgar 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
12,20
5 194 Anneloes de Jongh 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,75
6 186 Ilja Oosterwijk 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,62
7 145 Elif Sude Karakoc 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,24
8 137 Evi van Barneveld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1180
1 1180 Ilja Oosterwijk 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1127
2 1127 Saar Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1093
3 1093 Lorin Rüzgar 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1073
4 1073 Nine van Gorkum 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1039
5 1039 Elif Sude Karakoc 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
960
6 960 Saar Verhagen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
957
7 957 Anneloes de Jongh 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
834
8 834 Evi van Barneveld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
9 0 Amelie van Schaik 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

JPB

40 meter

7,01
1 549 Otis Suter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,39
2 470 Lucas Boonman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,53
3 442 Harmen Muller 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,61
4 427 Bram van 't Veld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,62
5 425 Jip van Leur 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,70
6 411 Max Knuth 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,71
7 409 Luuk Jochems 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,83
8 387 Dex Barends 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,97
9 363 Melle De Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,02
10 354 Teun Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,10
11 194 Remi Hutter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,28
12 171 Sylvester Kooij 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

1000 meter

3:47,90
1 476 Harmen Muller 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:51,67
2 456 Lucas Boonman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:08,70
3 374 Jip van Leur 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:13,41
4 354 Otis Suter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:17,03
5 338 Melle De Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:17,36
6 337 Luuk Jochems 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:17,86
7 335 Teun Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:20,72
8 323 Bram van 't Veld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:21,15
9 321 Sylvester Kooij 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:40,67
10 248 Dex Barends 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:44,96
11 233 Remi Hutter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 40 meter estafette

27,44
1 542 Altis JPB Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
28,87
2 468 Altis JPB Team 3 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
28,99
3 463 Altis JPB Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

hoogspringen

1,05
1 379 Max Knuth 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
2 306 Otis Suter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
3 306 Lucas Boonman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
4 306 Dex Barends 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,95
5 306 Bram van 't Veld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,90
6 269 Harmen Muller 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,90
7 269 Jip van Leur 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,90
8 269 Teun Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,90
9 269 Sylvester Kooij 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,85
10 232 Melle De Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,85
11 232 Luuk Jochems 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0,85
12 232 Remi Hutter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

26,90
1 408 Sylvester Kooij 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
25,01
2 384 Dex Barends 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
21,95
3 344 Otis Suter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
19,34
4 308 Lucas Boonman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
18,31
5 293 Harmen Muller 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
18,31
6 293 Teun Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
18,30
7 293 Max Knuth 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
17,82
8 286 Jip van Leur 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
17,55
9 282 Melle De Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
13,80
10 222 Bram van 't Veld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,00
11 152 Luuk Jochems 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
8,74
12 126 Remi Hutter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1553
1 1553 Otis Suter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1540
2 1540 Lucas Boonman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1480
3 1480 Harmen Muller 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1354
4 1354 Jip van Leur 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1325
5 1325 Dex Barends 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1278
6 1278 Bram van 't Veld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1251
7 1251 Teun Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1215
8 1215 Melle De Jong 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1169
9 1169 Sylvester Kooij 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1130
10 1130 Luuk Jochems 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1083
11 1083 Max Knuth 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
785
12 785 Remi Hutter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

MPA

60 meter

9,72
-1.8 m/s 1 522 Meike Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,73
-1.8 m/s 2 521 Lana Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,74
-0.1 m/s 3 519 Meike Rodenhuis 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,82
-1.8 m/s 4 506 Liz Bast 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,85
+0.7 m/s 5 501 Alisa Don 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,07
-1.4 m/s 6 467 Emily Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,12
-1.8 m/s 7 460 Doutze Gielbert 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,18
+0.7 m/s 8 451 Anne Kooistra 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,31
-0.1 m/s 9 432 Manar El Ouakili 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,34
-0.9 m/s 10 427 Pheline Huijbers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,61
+0.2 m/s 11 390 Laurine Dekkers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,74
-0.5 m/s 12 372 Jayda Richards 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,86
+0.7 m/s 13 356 Pippa Dijkman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,92
+0.2 m/s 14 349 Talya Aydin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,97
  15 342 Jasmijn Van Slooten 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,99
+0.2 m/s 16 340 Naomi Holterhues 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,20
+0.2 m/s 17 313 Alexandra Dorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,23
-0.7 m/s 18 310 Bo Taverne 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,47
-2.0 m/s 19 281 Milou Kraan 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,55
-1.4 m/s 20 272 Irene Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,62
-2.0 m/s 21 264 Fiene Rits 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

1000 meter

3:39,02
1 525 Meike Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:51,12
2 459 Naomi Holterhues 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:56,10
3 434 Lana Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:57,17
4 429 Meike Rodenhuis 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:58,28
5 423 Pippa Dijkman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:00,06
6 415 Anne Kooistra 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:10,37
7 367 Doutze Gielbert 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:10,98
8 364 Emily Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:13,63
9 353 Alisa Don 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:14,49
10 349 Laurine Dekkers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:21,36
11 321 Pheline Huijbers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:26,12
12 302 Irene Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:28,04
13 294 Manar El Ouakili 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:28,70
14 292 Alexandra Dorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:31,65
15 280 Jasmijn Van Slooten 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:32,76
16 276 Milou Kraan 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:50,08
17 216 Talya Aydin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:51,89
18 210 Fiene Rits 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5:13,09
19 145 Bo Taverne 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5:19,84
20 127 Jayda Richards 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 60 meter estafette

37,03
1 569 Altis MPA2 Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
38,13
2 523 Altis MPA1 Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
41,16
3 408 Altis MPA1 Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
42,11
4 376 Altis MPA2 Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

3,98
  1 514 Meike Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,80
  2 478 Meike Rodenhuis 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,73
  3 464 Liz Bast 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,64
  4 446 Lana Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,61
  5 440 Doutze Gielbert 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,61
  6 440 Emily Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,42
  7 402 Anne Kooistra 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,36
  8 390 Pippa Dijkman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,34
  9 386 Alisa Don 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,33
  10 384 Pheline Huijbers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,22
  11 362 Manar El Ouakili 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,18
  12 354 Milou Kraan 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,16
  13 350 Laurine Dekkers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,11
  14 340 Bo Taverne 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,05
  15 328 Naomi Holterhues 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,97
  16 312 Jayda Richards 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,85
  17 288 Alexandra Dorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,84
  18 286 Jasmijn Van Slooten 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,78
  19 274 Fiene Rits 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,74
  20 266 Talya Aydin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,63
  21 244 Irene Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

kogelstoten - 2 kg

7,16
1 475 Meike Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,96
2 403 Lana Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,72
3 388 Pheline Huijbers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,70
4 387 Milou Kraan 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,60
5 381 Doutze Gielbert 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,26
6 359 Liz Bast 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,09
7 347 Jasmijn Van Slooten 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,00
8 341 Emily Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,68
9 319 Fiene Rits 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,75
10 250 Irene Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

25,18
1 386 Laurine Dekkers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
22,40
2 350 Pippa Dijkman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
20,45
3 324 Jayda Richards 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
19,38
4 309 Meike Rodenhuis 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
17,46
5 280 Anne Kooistra 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
17,12
6 275 Manar El Ouakili 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
17,03
7 274 Bo Taverne 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
15,82
8 255 Alexandra Dorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
15,76
9 254 Alisa Don 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
15,42
10 249 Naomi Holterhues 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,70
11 185 Talya Aydin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2036
1 2036 Meike Rothuizen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1804
2 1804 Lana Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1648
3 1648 Doutze Gielbert 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1612
4 1612 Emily Remmelts 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1520
5 1520 Pheline Huijbers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1329
6 1329 Liz Bast 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1298
7 1298 Milou Kraan 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1255
8 1255 Jasmijn Van Slooten 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1068
9 1068 Irene Riesenkamp 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1067
10 1067 Fiene Rits 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1735
1 1735 Meike Rodenhuis 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1548
2 1548 Anne Kooistra 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1519
3 1519 Pippa Dijkman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1494
4 1494 Alisa Don 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1475
5 1475 Laurine Dekkers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1376
6 1376 Naomi Holterhues 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1363
7 1363 Manar El Ouakili 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1148
8 1148 Alexandra Dorst 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1135
9 1135 Jayda Richards 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1069
10 1069 Bo Taverne 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1016
11 1016 Talya Aydin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
12 0 Aurélie ten Feld 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

JPA

60 meter

9,12
-1.0 m/s 1 626 Tom Cools 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,37
+0.0 m/s 2 581 Jelger Boorsma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,49
+0.0 m/s 3 561 Lars Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,75
+0.0 m/s 4 517 Sam Prinsen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,76
+0.0 m/s 5 516 Alex van 't Wout 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,97
-0.4 m/s 6 483 Dylan Van Barlingen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
9,99
-0.2 m/s 7 480 Mats de Vos 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,01
-0.9 m/s 8 476 Gijs van Leuveren 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,16
-0.9 m/s 9 454 Daan Splinter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,18
+1.2 m/s 10 451 Lasse Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,19
-0.9 m/s 11 449 Lars Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,21
  12 446 Julyan Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,22
-0.4 m/s 13 445 Dylano van den Brink 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,28
+1.2 m/s 14 436 Nout Meijering 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,34
+1.2 m/s 15 427 Joep Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,52
-0.6 m/s 16 402 Gijs Wagemakers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,59
-0.6 m/s 17 392 Menno Walgemoed 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,65
-0.4 m/s 18 384 Jens van den Hoven 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,71
-0.6 m/s 19 376 Arthur Verhaak 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,13
-1.4 m/s 20 322 Seph de Bruin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,27
-0.3 m/s 21 305 Colin Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,28
-1.4 m/s 22 304 Zeid Al Ahmad 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,61
+0.6 m/s 23 265 Daniël van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,69
-0.8 m/s 24 256 Tijmen Loots 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
11,90
-0.8 m/s 25 233 Bas Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

1000 meter

3:34,98
1 549 Lars Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:36,60
2 539 Jelger Boorsma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:43,42
3 500 Julyan Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:47,66
4 477 Menno Walgemoed 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:47,96
5 476 Sam Prinsen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:49,10
6 470 Alex van 't Wout 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:50,10
7 464 Mats de Vos 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:53,60
8 446 Tom Cools 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:54,89
9 440 Lasse Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3:59,12
10 419 Tijmen Loots 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:01,41
11 408 Gijs Wagemakers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:02,75
12 402 Seph de Bruin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:04,56
13 393 Daan Splinter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:05,79
14 388 Dylan Van Barlingen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:05,80
15 388 Arthur Verhaak 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:06,55
16 384 Nout Meijering 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:11,20
17 363 Gijs van Leuveren 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:17,21
18 338 Joep Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:17,36
19 337 Jens van den Hoven 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:19,96
20 326 Daniël van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:27,92
21 295 Colin Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:28,91
22 291 Dylano van den Brink 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:56,28
23 196 Zeid Al Ahmad 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4:58,06
24 190 Bas Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4 x 60 meter estafette

37,03
1 569 Altis JPA2 Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
37,12
2 565 Altis JPA1 Team 1 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
37,87
3 533 Altis JPA1 Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
40,19
4 443 Altis JPA2 Team 2 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
40,37
5 437 Altis JPA2 Team 3 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
42,33
6 369 Altis JPA1 Team 3 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

verspringen

4,06
  1 530 Tom Cools 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,01
  2 520 Lars Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,96
  3 510 Jelger Boorsma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,79
  4 476 Joep Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,63
  5 444 Dylan Van Barlingen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,59
  6 436 Julyan Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,57
  7 432 Nout Meijering 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,46
  8 410 Lasse Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,45
  9 408 Gijs van Leuveren 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,41
  10 400 Lars Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,35
  11 388 Gijs Wagemakers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,31
  12 380 Daan Splinter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,26
  13 370 Sam Prinsen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,26
  14 370 Menno Walgemoed 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,25
  15 368 Alex van 't Wout 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,19
  16 356 Dylano van den Brink 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,18
  17 354 Arthur Verhaak 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,15
  18 348 Mats de Vos 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,10
  19 338 Jens van den Hoven 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
3,01
  20 320 Seph de Bruin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,82
  21 282 Tijmen Loots 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,79
  22 276 Daniël van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,60
  23 238 Colin Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,47
  24 212 Zeid Al Ahmad 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2,47
  25 212 Bas Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

kogelstoten - 2 kg

8,15
1 529 Sam Prinsen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,73
2 506 Lars Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
7,20
3 477 Jelger Boorsma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
6,32
4 426 Joep Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,83
5 395 Nout Meijering 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,68
6 386 Gijs Wagemakers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,61
7 381 Alex van 't Wout 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
5,33
8 363 Lasse Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,91
9 335 Menno Walgemoed 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,46
10 303 Mats de Vos 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,31
11 293 Bas Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
4,09
12 276 Tijmen Loots 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

vortexwerpen

33,49
1 483 Tom Cools 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
26,75
2 406 Dylano van den Brink 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
24,02
3 372 Julyan Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
23,26
4 362 Dylan Van Barlingen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
22,86
5 356 Jens van den Hoven 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
22,82
6 356 Lars Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
22,45
7 351 Gijs van Leuveren 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
18,71
8 299 Arthur Verhaak 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
16,77
9 270 Seph de Bruin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
15,55
10 251 Colin Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
13,17
11 211 Daan Splinter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
12,87
12 206 Zeid Al Ahmad 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
10,45
13 161 Daniël van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

2085
1 2085 Tom Cools 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1754
2 1754 Julyan Eccles 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1677
3 1677 Dylan Van Barlingen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1598
4 1598 Gijs van Leuveren 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1498
5 1498 Dylano van den Brink 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1438
6 1438 Daan Splinter 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1417
7 1417 Arthur Verhaak 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1415
8 1415 Jens van den Hoven 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1314
9 1314 Seph de Bruin 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1205
10 1205 Lars Mulder 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1089
11 1089 Colin Pasop 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1028
12 1028 Daniël van der Meer 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
918
13 918 Zeid Al Ahmad 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
0
14 0 Willem Dotlacil 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2136
1 2136 Lars Epema 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
2107
2 2107 Jelger Boorsma 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1892
3 1892 Sam Prinsen 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1735
4 1735 Alex van 't Wout 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1667
5 1667 Joep Hofman 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1664
6 1664 Lasse Faber 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1647
7 1647 Nout Meijering 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1595
8 1595 Mats de Vos 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1584
9 1584 Gijs Wagemakers 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1574
10 1574 Menno Walgemoed 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
1233
11 1233 Tijmen Loots 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist
928
12 928 Bas Gadellaa 02-07-2022 3e Pupillencompetitie regio 2&5, poule 2 Zeist