logo

Resultaten Competitie U16/U14 Poule 55 R1 [2023] (202 - TBL[9] )

Amersfoort - 22-04-2023
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 38
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 9


U14 Vrouwen

60 meter

8,63
+0.1 m/s 1 0 Zoëy Fonken 22-04-2023
9,30
+0.1 m/s 2 0 Emily Bronder 22-04-2023
9,34
+0.9 m/s 3 0 Emily Remmelts 22-04-2023
9,45
+0.1 m/s 4 0 Teyónna Nicolaas 22-04-2023
9,62
+0.9 m/s 5 0 Floor van Geest 22-04-2023
9,81
+0.9 m/s 6 0 Anne Jochems 22-04-2023
10,01
+0.9 m/s 7 0 Lina de Bakker 22-04-2023
10,07
+0.7 m/s 8 0 Rhodé van der Bijl 22-04-2023
10,65
+0.7 m/s 9 0 Jasmijn Van Slooten 22-04-2023
10,92
+0.7 m/s 10 0 Elyssa Kroon 22-04-2023

1000 meter

3:10,50
1 0 Alana Dijkman 22-04-2023
3:33,17
2 0 Meike Rothuizen 22-04-2023
3:36,81
3 0 Elske Dunnink 22-04-2023
3:45,52
4 0 Sammie Postma 22-04-2023
3:48,65
5 0 Nune Olde Dubbelink 22-04-2023
3:54,88
6 0 Anne Jochems 22-04-2023
3:59,16
7 0 Fien Bramer 22-04-2023
4:07,62
8 0 Irene Riesenkamp 22-04-2023
4:14,29
9 0 Eleanore Joosse 22-04-2023
4:27,34
10 0 Jasmijn Van Slooten 22-04-2023
4:41,40
11 0 Elize van Doorn 22-04-2023

4 x 60 meter estafette

34,28
1 0 Altis U14-V Team 1 (4x60m) 22-04-2023
36,72*
2 0 Altis U14-V Team 2 (4x60m) 22-04-2023
38,60
3 0 Altis U14-V Team 3 (4x60m) 22-04-2023

verspringen

4,76
+1.4 m/s 1 0 Zoëy Fonken 22-04-2023
3,77
+0.0 m/s 2 0 Liz Bast 22-04-2023
3,61
+1.3 m/s 3 0 Doutze Gielbert 22-04-2023
3,42
+1.9 m/s 4 0 Floor van Geest 22-04-2023
3,01
+0.3 m/s 5 0 Eleanore Joosse 22-04-2023
2,89
+0.0 m/s 6 0 Jasmijn Van Slooten 22-04-2023
2,61
+0.1 m/s 7 0 Elyssa Kroon 22-04-2023

hoogspringen

1,50
1 0 Meike Rothuizen 22-04-2023
1,45
2 0 Elske Dunnink 22-04-2023
1,35
3 0 Alana Dijkman 22-04-2023
1,25
4 0 Anne Jochems 22-04-2023
1,20
5 0 Sammie Postma 22-04-2023
1,20
6 0 Lina de Bakker 22-04-2023

60 meter horden - 76.2 cm - 8m

9,79
+1.0 m/s 1 0 Zoëy Fonken 22-04-2023
11,71
+1.0 m/s 2 0 Elske Dunnink 22-04-2023
11,82
+1.0 m/s 3 0 Nune Olde Dubbelink 22-04-2023
12,24
-0.6 m/s 4 0 Emily Remmelts 22-04-2023
12,34
+0.5 m/s 5 0 Meike Rothuizen 22-04-2023
13,61
-0.6 m/s 6 0 Rhodé van der Bijl 22-04-2023
13,64
+0.2 m/s 7 0 Saar Holverda 22-04-2023
14,35
+0.2 m/s 8 0 Emma de Jong 22-04-2023
16,61
-0.6 m/s 9 0 Irene Riesenkamp 22-04-2023

kogelstoten - 2 kg

12,29
1 0 Eva Buitenkamp 22-04-2023
8,58
2 0 Ellemijn Visscher 22-04-2023
6,60
3 0 Doutze Gielbert 22-04-2023
4,56
4 0 Elyssa Kroon 22-04-2023
4,38
5 0 Irene Riesenkamp 22-04-2023

speerwerpen - 400 gram

21,36
1 0 Alana Dijkman 22-04-2023
18,09
2 0 Ellemijn Visscher 22-04-2023
10,96
3 0 Saar Holverda 22-04-2023
9,53
4 0 Rhodé van der Bijl 22-04-2023
5,02
5 0 Eleanore Joosse 22-04-2023

discuswerpen - 0.75 kg

27,19
1 0 Eva Buitenkamp 22-04-2023
15,49
2 0 Ellemijn Visscher 22-04-2023
13,27
3 0 Emma de Jong 22-04-2023

U14 Mannen

80 meter

11,02
+0.6 m/s 1 615 Tristan Kroon 22-04-2023
11,45
+0.6 m/s 2 547 Olivier Zwaal 22-04-2023
12,20
+0.7 m/s 3 440 Alex van 't Wout 22-04-2023
12,23
+0.7 m/s 4 436 Mirencio Deel 22-04-2023
12,36
+0.7 m/s 5 419 Sam Prinsen 22-04-2023
12,40
+0.7 m/s 6 414 Nout Kroeze 22-04-2023
13,17
+0.7 m/s 7 320 Michael Woelders 22-04-2023
13,48
+0.7 m/s 8 285 Sander Koop 22-04-2023

1000 meter

3:15,05
1 581 Jelger Boorsma 22-04-2023
3:18,32
2 557 Casper Holterhues 22-04-2023
3:25,17
3 511 Jonas Cressent 22-04-2023
3:30,11
4 479 Sem Mijderwijk 22-04-2023
3:40,32
5 418 Menno Walgemoed 22-04-2023
3:40,38
6 418 Floris van den Berg 22-04-2023
3:40,79
7 415 Tijmen Loots 22-04-2023
4:01,32
8 308 Fynn van Schaik 22-04-2023
4:05,41
9 289 Bram Wittebol 22-04-2023

4 x 80 meter estafette

45,52
1 0 Altis U14-M Team 1 (4x80m) 22-04-2023
47,64
2 0 Altis U14-M Team 2 (4x80m) 22-04-2023
50,02
3 0 Altis U14-M Team 3 (4x80m) 22-04-2023
53,92
4 0 Altis U14-M Team 4 (4x80m) 22-04-2023

verspringen

4,62
+1.2 m/s 1 544 Tristan Kroon 22-04-2023
4,14
+1.0 m/s 2 446 Lars Epema 22-04-2023
3,82
+2.1 m/s 3 382 Joep Hofman 22-04-2023
3,44
+1.7 m/s 4 306 Fynn van Schaik 22-04-2023
2,42
+1.3 m/s 5 102 Bas Gadellaa 22-04-2023
NM
  6 0 Nout Kroeze 22-04-2023

hoogspringen

1,35
1 499 Jelger Boorsma 22-04-2023
1,35
2 499 Sem Mijderwijk 22-04-2023
1,30
3 462 Joep Hofman 22-04-2023
1,25
4 426 Floris van den Berg 22-04-2023
1,15
5 352 Michael Woelders 22-04-2023
1,15
6 352 Nout Meijering 22-04-2023

80 meter horden - 76.2 cm - 8m

14,20
-1.0 m/s 1 470 Tristan Kroon 22-04-2023
15,66
-0.4 m/s 2 351 Joep Hofman 22-04-2023
15,76
-1.0 m/s 3 343 Sebastian Redel 22-04-2023
17,00
-0.4 m/s 4 260 Tygo Spendel 22-04-2023
17,07
-0.6 m/s 5 255 Alex van 't Wout 22-04-2023
17,11
+0.1 m/s 6 253 Bram Wittebol 22-04-2023
17,22
-0.4 m/s 7 246 Casper Holterhues 22-04-2023
17,78
-0.6 m/s 8 213 Nout Meijering 22-04-2023

kogelstoten - 3 kg

8,71
1 458 Olivier Zwaal 22-04-2023
7,70
2 405 Jonas Cressent 22-04-2023
7,36
3 386 Sam Prinsen 22-04-2023
6,72
4 349 Lars Epema 22-04-2023
5,02
5 243 Lasse Faber 22-04-2023
4,12
6 179 Tijmen Loots 22-04-2023

speerwerpen - 400 gram

23,82
1 394 Jelger Boorsma 22-04-2023
20,98
2 342 Sebastian Redel 22-04-2023
18,07
3 286 Sam Prinsen 22-04-2023
17,30
4 271 Jonas Cressent 22-04-2023
14,99
5 222 Mirencio Deel 22-04-2023
14,05
6 201 Lasse Faber 22-04-2023
10,30
7 109 Bas Gadellaa 22-04-2023

U16 Vrouwen

80 meter

11,07
+1.0 m/s 1 0 Jade Broer 22-04-2023
11,23
+1.0 m/s 2 0 Romy Bendanon 22-04-2023
11,30
+1.0 m/s 3 0 Noortje Zwaal 22-04-2023
11,74
+1.1 m/s 4 0 Carlijn Kannegieter 22-04-2023
11,79
+1.1 m/s 5 0 Amber Sutmuller 22-04-2023
12,48
+0.8 m/s 6 0 Mette van der Kolk 22-04-2023
12,50
+0.8 m/s 7 0 Juna van Sonderen 22-04-2023
12,70
+0.8 m/s 8 0 Ella Cools 22-04-2023
12,81
+1.0 m/s 9 0 Cato Willems 22-04-2023
12,96
+0.8 m/s 10 0 Kate van Heusden 22-04-2023

800 meter

2:29,40
1 0 Bodine Roza 22-04-2023
2:30,52
2 0 Noortje Zwaal 22-04-2023
2:37,59
3 0 June Besuyen 22-04-2023
2:43,63
4 0 Noa Schut 22-04-2023

4 x 80 meter estafette

41,86
1 0 Altis U16-V Team 1 (4x80m) 22-04-2023
44,75
2 0 Altis U16-V Team 2 (4x80m) 22-04-2023
48,97
3 0 Altis U16-V Team 3 (4x80m) 22-04-2023

verspringen

4,14
+0.5 m/s 1 0 Jade Broer 22-04-2023
4,12
-0.4 m/s 2 0 Eva Wagemakers 22-04-2023
4,07
+0.0 m/s 3 0 Ella Cools 22-04-2023
4,06
-1.8 m/s 4 0 Nikki Vroemen 22-04-2023
3,76
-0.4 m/s 5 0 Mette van der Kolk 22-04-2023
3,55
+0.0 m/s 6 0 Cato Willems 22-04-2023
3,32
+0.0 m/s 7 0 Juna van Sonderen 22-04-2023

hoogspringen

1,50
1 0 Donna Lokhorst 22-04-2023
1,45
2 0 Romy Bendanon 22-04-2023
1,35
3 0 Ella Cools 22-04-2023
1,30
4 0 Fé van der Weij 22-04-2023

80 meter horden - 76.2 cm - 8m

14,18
-0.1 m/s 1 0 Nikki Vroemen 22-04-2023
14,19
-0.1 m/s 2 0 Donna Lokhorst 22-04-2023
15,23
-0.2 m/s 3 0 Carlijn Kannegieter 22-04-2023
17,88
-0.2 m/s 4 0 Amber Sutmuller 22-04-2023
18,40
-0.2 m/s 5 0 Fé van der Weij 22-04-2023

kogelstoten - 3 kg

9,71
1 0 Salomé Thevenard 22-04-2023
9,09
2 0 Linde Zijlstra 22-04-2023
8,82
3 0 Lois Rijnders 22-04-2023
6,21
4 0 Eva Wagemakers 22-04-2023
5,95
5 0 Roos Kempe 22-04-2023
5,90
6 0 Kate van Heusden 22-04-2023

discuswerpen - 1 kg

22,41
1 0 Lois Rijnders 22-04-2023
21,76
2 0 Linde Zijlstra 22-04-2023
19,28
3 0 Salomé Thevenard 22-04-2023
16,95
4 0 Roos Kempe 22-04-2023
13,26
5 0 Fé van der Weij 22-04-2023
12,66
6 0 Mette van der Kolk 22-04-2023

U16 Mannen

100 meter

11,63
+0.7 m/s 1 890 Niels Karel 22-04-2023
12,26
+0.7 m/s 2 782 Henry Nicolaas 22-04-2023
13,81
+1.2 m/s 3 558 Luke Uyleman 22-04-2023
14,18
+1.2 m/s 4 512 Maarten Koop 22-04-2023
15,14
+1.2 m/s 5 402 Menno Tolen 22-04-2023
15,38
+1.5 m/s 6 377 Pieter Ruijs 22-04-2023
16,09
+1.2 m/s 7 307 Samuel Post 22-04-2023

800 meter

2:17,89
1 686 Dim Petrusma 22-04-2023
2:22,79
2 632 Silvan van Hussel 22-04-2023
2:30,42
3 555 Finn Speckmann 22-04-2023
2:30,92
4 550 Daniël van der Leest 22-04-2023
2:33,10
5 530 Samuel Post 22-04-2023
2:39,19
6 476 Jonathan van Bokhorst 22-04-2023
2:41,16
7 459 Tom Westdijk 22-04-2023

4 x 100 meter estafette

50,50*
1 0 Altis U16-M Team 1 (4x100m) 22-04-2023
56,86
2 0 Altis U16-M Team 2 (4x100m) 22-04-2023

verspringen

5,67
+1.6 m/s 1 749 Niels Karel 22-04-2023
4,32
-0.1 m/s 2 482 Sijmen van der Harst 22-04-2023
3,80
+0.5 m/s 3 378 Pieter Ruijs 22-04-2023
3,79
-1.5 m/s 4 376 Finn Speckmann 22-04-2023
3,74
-0.4 m/s 5 366 Maarten Koop 22-04-2023

hoogspringen

1,50
1 623 Silvan van Hussel 22-04-2023
1,45
2 582 Hielke van Gelder 22-04-2023
1,40
3 541 Casper Slagt 22-04-2023
1,30
4 462 Jeppe Meesters 22-04-2023

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

15,50
-0.5 m/s 1 679 Stijn Kroeze 22-04-2023
16,03
-0.9 m/s 2 632 Niels Karel 22-04-2023
18,27
-0.9 m/s 3 466 Hielke van Gelder 22-04-2023
19,00
-0.7 m/s 4 420 Daan Beeks 22-04-2023
19,53
-0.7 m/s 5 389 Casper Slagt 22-04-2023

kogelstoten - 4 kg

9,93
1 519 Henry Nicolaas 22-04-2023
8,33
2 439 Menno Tolen 22-04-2023
8,17
3 430 Daan Beeks 22-04-2023
7,10
4 371 Dim Petrusma 22-04-2023
6,65
5 345 Maarten Koop 22-04-2023

speerwerpen - 600 gram

32,71
1 537 Stijn Kroeze 22-04-2023
22,70
2 374 Sijmen van der Harst 22-04-2023
18,92
3 303 Luke Uyleman 22-04-2023
14,72
4 216 Jeppe Meesters 22-04-2023

discuswerpen - 1 kg

38,13
1 591 Stijn Kroeze 22-04-2023
28,42
2 450 Sijmen van der Harst 22-04-2023
22,69
3 355 Luke Uyleman 22-04-2023
17,82
4 265 Jeppe Meesters 22-04-2023
14,75
5 202 Pieter Ruijs 22-04-2023