logo

Resultaten Competitie Masters Poule 23 R1 [2023] (64)

Emmen - 30-04-2023
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 10
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 20


M35

hoogspringen

1,75
1 Tieme Klinkers 30-04-2023

V40

400 meter

1:07,66
1 Maaike Janssen 30-04-2023

1500 meter

6:19,94
1 Maaike Janssen 30-04-2023

M40

100 meter

11,57
-0.5 m/s 1 Thomas Reijnders 30-04-2023
14,06
-2.1 m/s 2 Peter de Jonge 30-04-2023
14,61
-2.1 m/s 3 Matthijs Hofman 30-04-2023

200 meter

23,78
-1.1 m/s 1 Thomas Reijnders 30-04-2023
26,59
-0.3 m/s 2 Rien Dorst 30-04-2023

400 meter

57,40
1 Lennart Teunissen 30-04-2023
58,43
2 Rien Dorst 30-04-2023
1:00,11
3 Bart van Barneveld 30-04-2023

1500 meter

5:04,51
1 Bart van Barneveld 30-04-2023

4 x 100 meter estafette

46,85
1 Altis Mannen Team 1 (4x100m) 30-04-2023
55,51
2 Altis Mannen Team 2 (4x100m) 30-04-2023

verspringen

5,93
  1 Lennart Teunissen 30-04-2023
5,59
-1.1 m/s 2 Auke Nutma 30-04-2023
4,43
  3 Matthijs Hofman 30-04-2023

hoogspringen

1,55
1 Rien Dorst 30-04-2023
1,50
2 Bart van Barneveld 30-04-2023

kogelstoten - 7.26 kg

9,06
1 Tim Kok 30-04-2023

speerwerpen - 800 gram

33,77
1 Tim Kok 30-04-2023

discuswerpen - 2 kg

29,53
1 Peter de Jonge 30-04-2023

V45

kogelstoten - 4 kg

7,61
1 Elles Mullers 30-04-2023

discuswerpen - 1 kg

22,30
1 Elles Mullers 30-04-2023

M45

verspringen

4,09
  1 Sander Kroeze 30-04-2023

kogelstoten - 7.26 kg

10,35
1 Martijn Visscher 30-04-2023

speerwerpen - 800 gram

39,12
1 Martijn Visscher 30-04-2023

V50

kogelstoten - 3 kg

8,32
1 Patricia Schimmel-Kaspers 30-04-2023

M50

100 meter

12,64
-1.9 m/s 1 Werner Andrea 30-04-2023

400 meter

1:00,35
1 Robin van de Mast 30-04-2023
1:06,49
2 Hendrik Bronder 30-04-2023

1500 meter

4:53,09
1 Robin van de Mast 30-04-2023
5:18,78
2 Hendrik Bronder 30-04-2023

verspringen

4,04
-1.0 m/s 1 Frank Redel 30-04-2023

hoogspringen

1,35
1 Zeger Knipmeijer jr 30-04-2023

kogelstoten - 6 kg

9,09
1 Frank Redel 30-04-2023
8,27
2 Harald Gijtenbeek 30-04-2023

speerwerpen - 700 gram

24,34
1 Zeger Knipmeijer jr 30-04-2023
23,08
2 Frank Redel 30-04-2023
20,82
3 Maarten Lommen 30-04-2023

discuswerpen - 1.5 kg

22,75
1 Harald Gijtenbeek 30-04-2023
22,46
2 Maarten Lommen 30-04-2023

V55

100 meter

18,66
-0.2 m/s 1 Ingrid Koolma 30-04-2023

200 meter

41,00
-0.7 m/s 1 Ingrid Koolma 30-04-2023

verspringen

2,64
+0.0 m/s 1 Ingrid Koolma 30-04-2023

discuswerpen - 1 kg

18,01
1 Maaike Knipmeijer 30-04-2023

M55

200 meter

30,34
-1.4 m/s 1 Pieter de Bruin 30-04-2023

400 meter

1:02,27
1 Arie van den Berg 30-04-2023

1500 meter

4:57,37
1 Arie van den Berg 30-04-2023

hoogspringen

1,40
1 Arno van Vught 30-04-2023
1,40
2 Pieter de Bruin 30-04-2023

kogelstoten - 6 kg

9,08
1 Bart Hogendoorn 30-04-2023

speerwerpen - 700 gram

44,29
1 Edwin Schimmel 30-04-2023

discuswerpen - 1.5 kg

29,80
1 Arno van Vught 30-04-2023
28,72
2 Bart Hogendoorn 30-04-2023

V60

100 meter

16,31
-1.0 m/s 1 Ilse Jansen Hendriks 30-04-2023

verspringen

3,42
-0.6 m/s 1 Ilse Jansen Hendriks 30-04-2023

hoogspringen

1,05
1 Ilse Jansen Hendriks 30-04-2023

M60

100 meter

16,79
+0.5 m/s 1 Frank Maasdijk 30-04-2023

kogelstoten - 5 kg

10,86
1 Frank Maasdijk 30-04-2023

discuswerpen - 1 kg

36,07
1 Frank Maasdijk 30-04-2023

M70

100 meter

16,44
+0.5 m/s 1 Franz van Barneveld 30-04-2023

200 meter

34,37
+0.6 m/s 1 Franz van Barneveld 30-04-2023

1500 meter

5:09,19
1 Cees Stolwijk 30-04-2023