logo

Resultaten Ben Saris Meerkampen (Kermismeerkamp 2023) (225 - TBL[10] )

Best - 07-07-2023 - 09-07-2023
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 60
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 10


U14 Vrouwen

600 meter

1:44,23
1 628 Zoëy Fonken 09-07-2023
1:46,06
2 601 Alana Dijkman 09-07-2023
2:00,25
3 423 Meike Rothuizen 09-07-2023
2:00,78
4 417 Anne Jochems 09-07-2023
2:03,74
5 385 Emily Bronder 09-07-2023
2:08,04
6 341 Elske Dunnink 09-07-2023
2:09,14
7 331 Nune Olde Dubbelink 09-07-2023
2:10,11
8 321 Eva Buitenkamp 09-07-2023

verspringen

4,81
+1.8 m/s 1 583 Zoëy Fonken 09-07-2023
4,46
+1.0 m/s 2 510 Eva Buitenkamp 09-07-2023
4,11
+0.1 m/s 3 440 Alana Dijkman 09-07-2023
4,11
+2.6 m/s 4 440 Meike Rothuizen 09-07-2023
3,91
+2.9 m/s 5 400 Elske Dunnink 09-07-2023
3,85
+2.0 m/s 6 388 Emily Bronder 09-07-2023
3,78
+1.1 m/s 7 374 Anne Jochems 09-07-2023
3,49
+1.7 m/s 8 316 Nune Olde Dubbelink 09-07-2023

hoogspringen

1,51
1 631 Zoëy Fonken 09-07-2023
1,51
2 631 Alana Dijkman 09-07-2023
1,51
3 631 Meike Rothuizen 09-07-2023
1,46
4 590 Elske Dunnink 09-07-2023
1,41
5 549 Eva Buitenkamp 09-07-2023
1,31
6 470 Nune Olde Dubbelink 09-07-2023
1,31
7 470 Emily Bronder 09-07-2023
1,16
8 360 Anne Jochems 09-07-2023

60 meter horden - 76.2 cm - 8m

9,91
+1.0 m/s 1 622 Zoëy Fonken 08-07-2023
10,98
+1.0 m/s 2 484 Alana Dijkman 08-07-2023
11,35
+1.0 m/s 3 442 Elske Dunnink 08-07-2023
11,44
-1.2 m/s 4 432 Eva Buitenkamp 08-07-2023
11,56
-0.7 m/s 5 419 Meike Rothuizen 08-07-2023
11,66
  6 409 Nune Olde Dubbelink 08-07-2023
11,82
+0.0 m/s 7 393 Emily Bronder 08-07-2023
12,10
+1.0 m/s 8 365 Anne Jochems 08-07-2023

kogelstoten - 2 kg

11,66
1 599 Eva Buitenkamp 08-07-2023
9,19
2 483 Zoëy Fonken 08-07-2023
9,15
3 481 Meike Rothuizen 08-07-2023
9,03
4 475 Alana Dijkman 08-07-2023
8,44
5 444 Elske Dunnink 08-07-2023
7,28
6 382 Nune Olde Dubbelink 08-07-2023
7,16
7 375 Emily Bronder 08-07-2023
6,28
8 323 Anne Jochems 08-07-2023

speerwerpen - 400 gram

24,98
1 414 Zoëy Fonken 08-07-2023
24,20
2 400 Eva Buitenkamp 08-07-2023
22,08
3 363 Alana Dijkman 08-07-2023
18,19
4 289 Nune Olde Dubbelink 08-07-2023
15,98
5 243 Elske Dunnink 08-07-2023
14,10
6 202 Meike Rothuizen 08-07-2023
12,73
7 170 Anne Jochems 08-07-2023
11,18
8 132 Emily Bronder 08-07-2023

6-kamp MD 600m,60mH,Kogel,Speer,Hoog,Ver

3361
1 3361 Zoëy Fonken 09-07-2023
2994
2 2994 Alana Dijkman 09-07-2023
2811
3 2811 Eva Buitenkamp 09-07-2023
2596
4 2596 Meike Rothuizen 09-07-2023
2460
5 2460 Elske Dunnink 09-07-2023
2197
6 2197 Nune Olde Dubbelink 09-07-2023
2143
7 2143 Emily Bronder 09-07-2023
2009
8 2009 Anne Jochems 09-07-2023

U14 Mannen

80 meter

11,82
+0.0 m/s 1 493 Sebastian Redel 08-07-2023
12,12
+1.7 m/s 2 451 Nout Kroeze 08-07-2023
12,67
+0.0 m/s 3 380 Sem Mijderwijk 08-07-2023

1000 meter

3:30,72
1 475 Sem Mijderwijk 09-07-2023
3:44,83
2 393 Sebastian Redel 09-07-2023

verspringen

4,28
-1.7 m/s 1 474 Sebastian Redel 08-07-2023
4,00
+0.0 m/s 2 418 Sem Mijderwijk 08-07-2023
3,99
+0.1 m/s 3 416 Nout Kroeze 08-07-2023

hoogspringen

1,41
1 549 Sebastian Redel 09-07-2023
1,36
2 507 Sem Mijderwijk 09-07-2023
1,21
3 396 Nout Kroeze 09-07-2023

80 meter horden - 76.2 cm - 8m

14,07
+1.3 m/s 1 481 Sebastian Redel 09-07-2023
15,38
-0.3 m/s 2 372 Nout Kroeze 09-07-2023
17,86
-0.2 m/s 3 208 Sem Mijderwijk 09-07-2023

kogelstoten - 3 kg

10,01
1 523 Sebastian Redel 09-07-2023
6,07
2 310 Nout Kroeze 09-07-2023
5,84
3 296 Sem Mijderwijk 09-07-2023

speerwerpen - 400 gram

23,70
1 392 Sebastian Redel 08-07-2023
18,72
2 299 Sem Mijderwijk 08-07-2023
12,77
3 171 Nout Kroeze 08-07-2023

7-kamp JD 80m,1000m,80mH,Kogel,Speer,Hoog,Ver

3305
1 3305 Sebastian Redel 09-07-2023
2583
2 2583 Sem Mijderwijk 09-07-2023
2116
3 2116 Nout Kroeze 09-07-2023

U16 Vrouwen

150 meter

22,55
+1.1 m/s 1 413 Lois Rijnders 08-07-2023
23,46
+1.1 m/s 2 350 Ella Cools 08-07-2023
24,78
+1.1 m/s 3 268 Jolien Stukker 08-07-2023

600 meter

2:09,09
1 331 Lois Rijnders 09-07-2023
2:09,31
2 329 Ella Cools 09-07-2023

verspringen

4,14
+0.0 m/s 1 446 Ella Cools 09-07-2023
3,71
+0.0 m/s 2 360 Lois Rijnders 09-07-2023
3,25
+0.0 m/s 3 268 Jolien Stukker 09-07-2023

hoogspringen

1,36
1 507 Ella Cools 08-07-2023
1,31
2 470 Lois Rijnders 08-07-2023

80 meter horden - 76.2 cm - 8m

15,87
  1 336 Ella Cools 08-07-2023
16,12
+0.2 m/s 2 318 Lois Rijnders 08-07-2023
17,43
+0.2 m/s 3 233 Jolien Stukker 08-07-2023

kogelstoten - 3 kg

9,64
1 505 Lois Rijnders 08-07-2023
5,41
2 268 Ella Cools 08-07-2023
5,30
3 261 Jolien Stukker 08-07-2023

speerwerpen - 500 gram

24,13
1 399 Lois Rijnders 09-07-2023
18,87
2 302 Ella Cools 09-07-2023
13,91
3 197 Jolien Stukker 09-07-2023

7-kamp MC 150m,600m,80mH,Kogel,Speer,Hoog,Ver

2796
1 2796 Lois Rijnders 09-07-2023
2538
2 2538 Ella Cools 09-07-2023
1227
3 1227 Jolien Stukker 09-07-2023

U16 Mannen

100 meter

12,17
+1.1 m/s 1 797 Stijn Kroeze 08-07-2023
13,21
+0.7 m/s 2 638 Teun Heijerman 08-07-2023
13,77
+0.7 m/s 3 563 Hielke van Gelder 08-07-2023
14,02
+0.1 m/s 4 531 Casper Slagt 08-07-2023

1000 meter

3:32,16
1 466 Stijn Kroeze 09-07-2023
3:39,88
2 420 Teun Heijerman 09-07-2023
3:46,77
3 382 Hielke van Gelder 09-07-2023
3:58,87
4 320 Casper Slagt 09-07-2023

verspringen

5,31
+0.1 m/s 1 681 Stijn Kroeze 08-07-2023
4,67
+0.1 m/s 2 554 Teun Heijerman 08-07-2023
4,54
+0.7 m/s 3 527 Hielke van Gelder 08-07-2023
4,41
+0.6 m/s 4 500 Casper Slagt 08-07-2023

hoogspringen

1,61
1 710 Teun Heijerman 08-07-2023
1,41
2 549 Stijn Kroeze 08-07-2023
1,36
3 507 Hielke van Gelder 08-07-2023
1,11
4 323 Casper Slagt 08-07-2023

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

15,73
+1.1 m/s 1 658 Stijn Kroeze 09-07-2023
16,56
+1.1 m/s 2 589 Teun Heijerman 09-07-2023
17,82
+0.9 m/s 3 496 Hielke van Gelder 09-07-2023
18,68
+1.1 m/s 4 440 Casper Slagt 09-07-2023

kogelstoten - 4 kg

10,51
1 547 Teun Heijerman 08-07-2023
8,34
2 439 Stijn Kroeze 08-07-2023
7,98
3 420 Hielke van Gelder 08-07-2023
7,25
4 380 Casper Slagt 08-07-2023

speerwerpen - 600 gram

37,81
1 610 Stijn Kroeze 09-07-2023
30,64
2 505 Hielke van Gelder 09-07-2023
30,38
3 501 Teun Heijerman 09-07-2023
25,17
4 417 Casper Slagt 09-07-2023

discuswerpen - 1 kg

36,44
1 568 Stijn Kroeze 09-07-2023
33,02
2 519 Teun Heijerman 09-07-2023
25,82
3 409 Hielke van Gelder 09-07-2023
24,12
4 380 Casper Slagt 09-07-2023

8-kamp JC 100m,Ver,Kogel,Hoog,100mH,Discus,Speer,1000m

4768
1 4768 Stijn Kroeze 09-07-2023
4478
2 4478 Teun Heijerman 09-07-2023
3809
3 3809 Hielke van Gelder 09-07-2023
3291
4 3291 Casper Slagt 09-07-2023

U18 Vrouwen

200 meter

28,67
+1.0 m/s 1 579 Elena Slagt 08-07-2023

800 meter

2:52,37
1 439 Elena Slagt 09-07-2023

verspringen

4,87
+0.5 m/s 1 524 Elena Slagt 09-07-2023

hoogspringen

1,65
1 795 Elena Slagt 08-07-2023

100 meter horden - 76.2 cm - 8.5m

17,73
+0.9 m/s 1 517 Elena Slagt 08-07-2023

kogelstoten - 3 kg

12,71
1 708 Elena Slagt 08-07-2023

speerwerpen - 500 gram

30,23
1 481 Elena Slagt 09-07-2023

7-kamp U18 Vrouwen 100mH,Hoog,Kogel,200m,Ver,Speer,800m

4043
1 4043 Elena Slagt 09-07-2023

U18 Mannen

100 meter

11,88
-0.2 m/s 1 675 Rogier Groeneweg 08-07-2023
12,73
+0.9 m/s 2 515 Jelle van der Heijden 08-07-2023
12,81
-0.8 m/s 3 501 Jesse Cools 08-07-2023
12,99
+0.9 m/s 4 470 Sven Huijnen 08-07-2023
13,25
+0.9 m/s 5 426 Joran Pijl 08-07-2023
13,43
+0.9 m/s 6 397 Guus Boorsma 08-07-2023

400 meter

53,88
1 645 Rogier Groeneweg 08-07-2023
59,10
2 444 Sven Huijnen 08-07-2023
1:00,61
3 393 Jesse Cools 08-07-2023
1:02,08
4 345 Jelle van der Heijden 08-07-2023
1:04,55
5 271 Guus Boorsma 08-07-2023
1:05,35
6 249 Joran Pijl 08-07-2023

1500 meter

4:45,47
1 646 Sven Huijnen 09-07-2023
4:57,39
2 575 Rogier Groeneweg 09-07-2023
5:27,48
3 412 Jesse Cools 09-07-2023
5:28,72
4 406 Jelle van der Heijden 09-07-2023
5:36,70
5 367 Joran Pijl 09-07-2023

verspringen

5,83
+1.3 m/s 1 550 Rogier Groeneweg 08-07-2023
5,48
+0.9 m/s 2 477 Jesse Cools 08-07-2023
4,80
+0.5 m/s 3 345 Jelle van der Heijden 08-07-2023
4,78
+1.2 m/s 4 341 Sven Huijnen 08-07-2023
4,13
+1.1 m/s 5 227 Guus Boorsma 08-07-2023
3,99
+0.1 m/s 6 204 Joran Pijl 08-07-2023

hoogspringen

1,70
1 544 Rogier Groeneweg 08-07-2023
1,61
2 472 Jesse Cools 08-07-2023
1,56
3 434 Sven Huijnen 08-07-2023
1,46
4 360 Jelle van der Heijden 08-07-2023
1,36
5 290 Guus Boorsma 08-07-2023
1,31
6 257 Joran Pijl 08-07-2023

polsstokhoogspringen - polsstok

3,11
1 384 Rogier Groeneweg 09-07-2023
3,01
2 359 Jesse Cools 09-07-2023
2,81
3 312 Jelle van der Heijden 09-07-2023
2,11
4 161 Sven Huijnen 09-07-2023
NM
5 0 Joran Pijl 09-07-2023
NM
6 0 Guus Boorsma 09-07-2023

110 meter horden - 91.4 cm

16,50
+0.4 m/s 1 677 Rogier Groeneweg 09-07-2023
16,96
+0.4 m/s 2 628 Jesse Cools 09-07-2023
19,41
-0.3 m/s 3 397 Jelle van der Heijden 09-07-2023
23,00
+0.4 m/s 4 151 Guus Boorsma 09-07-2023
29,23
+0.4 m/s 5 0 Sven Huijnen 09-07-2023

kogelstoten - 5 kg

10,68
1 527 Rogier Groeneweg 08-07-2023
10,67
2 526 Jesse Cools 08-07-2023
9,94
3 482 Jelle van der Heijden 08-07-2023
9,01
4 426 Sven Huijnen 08-07-2023
7,29
5 324 Joran Pijl 08-07-2023
6,89
6 301 Guus Boorsma 08-07-2023

speerwerpen - 700 gram

43,39
1 491 Rogier Groeneweg 09-07-2023
40,32
2 447 Jesse Cools 09-07-2023
29,71
3 295 Jelle van der Heijden 09-07-2023
27,88
4 269 Sven Huijnen 09-07-2023
21,86
5 186 Joran Pijl 09-07-2023
19,96
6 161 Guus Boorsma 09-07-2023

discuswerpen - 1.5 kg

37,34
1 611 Rogier Groeneweg 09-07-2023
29,54
2 455 Jesse Cools 09-07-2023
27,40
3 414 Jelle van der Heijden 09-07-2023
19,23
4 258 Sven Huijnen 09-07-2023
17,93
5 234 Joran Pijl 09-07-2023
16,35
6 205 Guus Boorsma 09-07-2023

10-kamp U18 Mannen 100m,Ver,Kogel,Hoog,400m,110mH,Discus,Polshoog,Speer,1500m

5679
1 5679 Rogier Groeneweg 09-07-2023
4670
2 4670 Jesse Cools 09-07-2023
3871
3 3871 Jelle van der Heijden 09-07-2023
3449
4 3449 Sven Huijnen 09-07-2023
2247
5 2247 Joran Pijl 09-07-2023
2003
6 2003 Guus Boorsma 09-07-2023

U20 Vrouwen

200 meter

26,45
+0.8 m/s 1 758 Isa Vera van Sintemaartensdijk 08-07-2023

800 meter

2:29,96
1 693 Isa Vera van Sintemaartensdijk 09-07-2023

verspringen

5,25
+0.0 m/s 1 628 Isa Vera van Sintemaartensdijk 09-07-2023

hoogspringen

1,60
1 736 Isa Vera van Sintemaartensdijk 08-07-2023

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

15,54
+0.2 m/s 1 772 Isa Vera van Sintemaartensdijk 08-07-2023

kogelstoten - 4 kg

10,25
1 546 Isa Vera van Sintemaartensdijk 08-07-2023

speerwerpen - 600 gram

33,33
1 540 Isa Vera van Sintemaartensdijk 09-07-2023

7-kamp U20 Vrouwen 100mH,Hoog,Kogel,200m,Ver,Speer,800m

4673
1 4673 Isa Vera van Sintemaartensdijk 09-07-2023

Senioren vrouwen

200 meter

25,80
+1.7 m/s 1 815 Veerle Simons 08-07-2023

800 meter

2:28,92
1 706 Veerle Simons 09-07-2023

verspringen

5,10
+0.5 m/s 1 587 Veerle Simons 09-07-2023

hoogspringen

1,60
1 736 Veerle Simons 08-07-2023

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

14,64
-0.2 m/s 1 890 Veerle Simons 08-07-2023

kogelstoten - 4 kg

10,73
1 577 Veerle Simons 08-07-2023

speerwerpen - 600 gram

28,17
1 442 Veerle Simons 09-07-2023

7-kamp Senioren vrouwen 100mH,Hoog,Kogel,200m,Ver,Speer,800m

4753
1 4753 Veerle Simons 09-07-2023