logo

Resultaten Competitie Masters Poule 21 R2 [2024] (60 - TBL[13] )

Bussum - 09-06-2024
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 6
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 13


V35

Zweedse Estafette - 400m - 300m - 200m - 100m

3:07,66
1 0 Altis Vrouwen (Zweedse) I. Bommezijn - M. Blokland - I. Jansen Hendriks - E. Cools-van Ginkel 09-06-2024

M35

Zweedse Estafette - 400m - 300m - 200m - 100m

2:14,33
1 0 Altis Mannen Team 1 (Zweedse) M. Löschner - T. Reijnders - T. Reijnders - R. Dorst 09-06-2024
2:45,74
2 0 Altis Mannen Team 3 (Zweedse) R. Mast - A. Nutma - F. Redel - F. Maasdijk 09-06-2024
2:51,79
3 0 Altis Mannen Team 2 (Zweedse) J. Weijzen - P. Bruin - M. Scholten - P. Jonge 09-06-2024

hoogspringen

1,75
1 0 Tieme Klinkers 09-06-2024

V40

3000 meter

11:38,30
1 0 Rebecca Bolwerk 09-06-2024

speerwerpen - 600 gram

20,84
1 0 Rachel Bergé 09-06-2024

M40

100 meter

13,12
-3.6 m/s 1 0 Rien Dorst 09-06-2024
13,26
-3.6 m/s 2 0 Bart van Barneveld 09-06-2024
14,26
-1.2 m/s 3 0 Matthijs Hofman 09-06-2024

200 meter

23,35
-1.1 m/s 1 0 Thomas Reijnders 09-06-2024
25,87
-3.6 m/s 2 0 Auke Nutma 09-06-2024

800 meter

2:17,10
1 0 Bart van Barneveld 09-06-2024

verspringen

5,52
+0.8 m/s 1 0 Thomas Reijnders 09-06-2024
5,08
+2.5 m/s 2 0 Rien Dorst 09-06-2024
4,77
+3.9 m/s 3 0 Matthijs Hofman 09-06-2024
4,68
+1.4 m/s 4 0 Bart van Barneveld 09-06-2024

hoogspringen

1,40
1 0 Matthijs Hofman 09-06-2024

kogelslingeren - 7.26 kg

24,10
1 0 Peter de Jonge 09-06-2024

V45

100 meter

15,06
-2.9 m/s 1 0 Esther Cools-van Ginkel 09-06-2024

200 meter

35,79
+0.1 m/s 1 0 Eefke Vroemen-Schneiders 09-06-2024

verspringen

4,14
+2.1 m/s 1 0 Esther Cools-van Ginkel 09-06-2024

hoogspringen

1,25
1 0 Eefke Vroemen-Schneiders 09-06-2024

M45

800 meter

2:03,25
1 0 Michiel Löschner 09-06-2024

5000 meter

17:32,42
1 0 Rik Wolswinkel 09-06-2024
19:06,57
2 0 Jochem Weijzen 09-06-2024

hoogspringen

NM
1 0 Tim Kok 09-06-2024

kogelstoten - 7.26 kg

10,51
1 0 Martijn Visscher 09-06-2024

V50

kogelstoten - 3 kg

8,61
1 0 Patricia Schimmel-Kaspers 09-06-2024

M50

800 meter

2:36,24
1 0 Zeger Knipmeijer jr 09-06-2024

5000 meter

19:17,37
1 0 Robin van de Mast 09-06-2024
19:45,88
2 0 Zeger Knipmeijer jr 09-06-2024

kogelstoten - 6 kg

9,02
1 0 Frank Redel 09-06-2024
7,61
2 0 Maarten Lommen 09-06-2024

kogelslingeren - 6 kg

30,96
1 0 Harald Gijtenbeek 09-06-2024
22,45
2 0 Zeger Knipmeijer jr 09-06-2024
20,06
3 0 Nico van der Harst 09-06-2024

V55

800 meter

3:04,09
1 0 Mira Blokland 09-06-2024
3:04,72
2 0 Anita van valkengoed 09-06-2024

3000 meter

12:51,26
1 0 Anita van valkengoed 09-06-2024

kogelslingeren - 3 kg

19,58
1 0 Maaike Knipmeijer 09-06-2024

M55

5000 meter

21:20,84
1 0 Hendrik Bronder 09-06-2024

verspringen

4,26
+2.0 m/s 1 0 Pieter de Bruin 09-06-2024

hoogspringen

1,45
1 0 Pieter de Bruin 09-06-2024
1,40
2 0 Arno van Vught 09-06-2024

kogelstoten - 6 kg

9,36
1 0 Arno van Vught 09-06-2024
8,69
2 0 Bart Hogendoorn 09-06-2024

V60

100 meter

15,81
-1.6 m/s 1 0 Ilse Jansen Hendriks 09-06-2024

200 meter

33,24
+0.1 m/s 1 0 Ilse Jansen Hendriks 09-06-2024

M60

hoogspringen

1,25
1 0 Frank Maasdijk 09-06-2024

kogelslingeren - 5 kg

38,15
1 0 Carel van der Werf 09-06-2024
18,94
2 0 Frank Maasdijk 09-06-2024

M65

200 meter

30,66
-3.2 m/s 1 0 Marcel Scholten 09-06-2024

800 meter

2:52,06
1 0 Marcel Scholten 09-06-2024

M70

800 meter

2:56,18
1 0 Cees Stolwijk 09-06-2024

5000 meter

19:17,38
1 0 Cees Stolwijk 09-06-2024

V75

kogelstoten - 2 kg

7,64
1 0 Ans van Maanen 09-06-2024

speerwerpen - 400 gram

14,37
1 0 Ans van Maanen 09-06-2024

kogelslingeren - 2 kg

18,98
1 0 Ans van Maanen 09-06-2024

M75

200 meter

1:03,57
-3.6 m/s 1 0 Ton Duits 09-06-2024