logo

Resultaten Competitie U20/U18 Poule 32 R3 [2024] (108 - TBL[13] )

Soest - 09-06-2024
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 45
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 13


U18 Vrouwen

100 meter

13,57
+2.0 m/s 1 577 Nikki Vroemen 09-06-2024
13,60
+0.9 m/s 2 572 Jade Broer 09-06-2024
15,60
+1.2 m/s 3 283 Yfke van der Meer 09-06-2024

400 meter

59,15
1 804 Jackie Vissers 09-06-2024
1:03,53
2 674 Danne Mossink 09-06-2024
1:07,35
3 574 Linde Zijlstra 09-06-2024
1:10,96
4 489 Kim van der Wal 09-06-2024
1:11,72
5 473 Asanay Malik 09-06-2024

800 meter

2:21,31
1 773 Zoëy Fonken (U16V) 09-06-2024
2:40,30
2 566 Britte Wijnberger (U16V) 09-06-2024
2:40,62
3 563 Myrle Van der Waal 09-06-2024
2:51,64
4 464 Marit Elkerbout 09-06-2024
3:04,72
5 362 Roos van Oostveen 09-06-2024

1500 meter

5:01,56
1 667 Bodine Roza (U16V) 09-06-2024
5:24,36
2 537 Roos Verblauw 09-06-2024

verspringen

4,75
-0.5 m/s 1 616 Danne Mossink 09-06-2024
4,60
-1.0 m/s 2 579 Romy Bendanon 09-06-2024
4,36
-1.6 m/s 3 517 Karlijn Mossink 09-06-2024
4,25
-1.2 m/s 4 489 Jade Broer 09-06-2024
4,13
-1.4 m/s 5 457 Kim van der Wal 09-06-2024

hoogspringen

1,60
1 832 Zoëy Fonken (U16V) 09-06-2024
1,55
2 779 Donna Lokhorst 09-06-2024
1,50
3 726 Romy Bendanon 09-06-2024
1,40
4 615 Roos van Oostveen 09-06-2024
1,35
5 550 Asanay Malik 09-06-2024
1,30
6 484 Marit Elkerbout 09-06-2024

100 meter horden - 76.2 cm - 8.5m

18,58
-0.5 m/s 1 432 Romy Bendanon 09-06-2024
21,76
-0.3 m/s 2 238 Karlijn Mossink 09-06-2024

kogelstoten - 3 kg

10,23
1 605 Bente Rutten 09-06-2024
9,01
2 520 Linde Zijlstra 09-06-2024

discuswerpen - 1 kg

29,80
1 540 Lois Rijnders 09-06-2024
19,82
2 314 Lotte Winter (U16V) 09-06-2024

kogelslingeren - 3 kg

28,98
1 572 Bente Rutten 09-06-2024
28,94
2 571 Lois Rijnders 09-06-2024

U18 Mannen

100 meter

11,39
+0.9 m/s 1 712 Niels Karel 09-06-2024
12,23
+0.5 m/s 2 534 Arvin Bronder 09-06-2024
12,53
+0.1 m/s 3 476 Olivier Zwaal (U16M) 09-06-2024

400 meter

52,59
1 695 Noah Schoonhoven 09-06-2024
54,08
2 636 Giann Van de Mast 09-06-2024

800 meter

2:06,98
1 634 Dim Petrusma 09-06-2024
2:15,63
2 509 Samuel Post (U16M) 09-06-2024
2:16,73
3 494 Daan Beeks (U16M) 09-06-2024

1500 meter

4:27,40
1 607 Doede Verbist 09-06-2024
4:28,68
2 598 Silvan van Hussel 09-06-2024
4:51,47
3 456 Daniël van der Leest 09-06-2024
4:57,17
4 424 Thijs Kempe 09-06-2024
5:19,64
5 308 Tom Westdijk 09-06-2024

verspringen

6,28
-1.4 m/s 1 667 Niels Karel 09-06-2024
6,12
-1.2 m/s 2 632 Tigo De Kruijf (U16M) 09-06-2024
5,55
-1.4 m/s 3 502 Pelle de Raad (U16M) 09-06-2024
5,54
+0.0 m/s 4 500 Stijn Kroeze 09-06-2024
5,48
-1.5 m/s 5 486 Hielke van Gelder (U16M) 09-06-2024
NM
  6 0 Kingston Schuld 09-06-2024

hoogspringen

1,60
1 492 Teun Heijerman 09-06-2024
1,50
2 394 Sijmen van der Harst 09-06-2024

110 meter horden - 91.4 cm

15,95
-0.6 m/s 1 754 Jesse Cools 09-06-2024
17,11
-0.6 m/s 2 652 Stijn Kroeze 09-06-2024
17,62
+1.3 m/s 3 611 Teun Heijerman 09-06-2024
19,08
+0.7 m/s 4 507 Sijmen van der Harst 09-06-2024

kogelstoten - 5 kg

12,64
1 642 Jelle van der Heijden 09-06-2024
10,82
2 519 Tigo De Kruijf (U16M) 09-06-2024
10,43
3 491 Alain Tourné 09-06-2024
10,29
4 481 Teun Heijerman 09-06-2024
9,53
5 425 Henry Nicolaas (U16M) 09-06-2024

discuswerpen - 1.5 kg

37,36
1 633 Jelle van der Heijden 09-06-2024
35,56
2 596 Stijn Kroeze 09-06-2024
30,96
3 496 Jesse Cools 09-06-2024
30,31
4 481 Sijmen van der Harst 09-06-2024

kogelslingeren - 5 kg

21,15
1 315 Alain Tourné 09-06-2024

U20 Vrouwen

100 meter

12,38
+0.0 m/s 1 795 Abigail Noruwa 09-06-2024
13,16
+0.0 m/s 2 648 Sophia Williams 09-06-2024
13,32
+2.0 m/s 3 620 Meike Tan 09-06-2024

4 x 100 meter estafette

48,43
1 0 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) J. Vissers - A. Noruwa - I. Sintemaartensdijk - S. Williams (U20-V) 09-06-2024
53,31
2 0 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) L. Zijlstra - J. Broer - N. Vroemen - R. Oostveen (U20-V) 09-06-2024
55,82
3 0 Altis Meisjes Team 3 (4x100m) K. Mossink - M. Tan - N. Kok - Y. Meer (U20-V) 09-06-2024

verspringen

4,88
-2.1 m/s 1 648 Sophia Williams 09-06-2024

100 meter horden - 83.8 cm - 8.5m

14,26
+0.0 m/s 1 834 Shantell Kwofie 09-06-2024
17,05
+0.0 m/s 2 551 Isa Vera van Sintemaartensdijk 09-06-2024

kogelstoten - 4 kg

13,49
1 809 Shantell Kwofie 09-06-2024
9,86
2 580 Nikita Vissers 09-06-2024
8,44
3 479 Senna Vroemen 09-06-2024

discuswerpen - 1 kg

24,80
1 432 Senna Vroemen 09-06-2024
23,51
2 403 Nikita Vissers 09-06-2024
19,78
3 313 Noawende Kok 09-06-2024

U20 Mannen

100 meter

10,91
+0.9 m/s 1 827 Sven Karel 09-06-2024
12,16
-0.6 m/s 2 548 Lars Mulder 09-06-2024
12,34
+0.5 m/s 3 513 Kayelan De Jong 09-06-2024

400 meter

50,89
1 766 Floris van der Vijgh 09-06-2024
52,42
2 702 Rogier Groeneweg 09-06-2024
57,39
3 517 Lars Mulder 09-06-2024
1:05,35
4 279 Fabrizio Kniese 09-06-2024

800 meter

2:02,32
1 708 Jari Schoorlemmer 09-06-2024
2:14,28
2 527 Ivo Rots 09-06-2024
2:19,72
3 455 Remy Vink 09-06-2024

1500 meter

4:16,38
1 686 Sven Huijnen 09-06-2024

4 x 100 meter estafette

43,73
1 0 Altis Jongens Team 1 (4x100m) W. Hogenboom - S. Karel - S. Karel - N. Karel (U20-M) 09-06-2024
45,24
2 0 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Meerdere lopers - A. Bronder - G. Mast - G. Mast (U20-M) 09-06-2024

hoogspringen

1,80
1 680 Rogier Groeneweg 09-06-2024
1,70
2 587 Wouter van Dorst 09-06-2024
1,65
3 540 Marijn van der Harst 09-06-2024
1,60
4 492 Remy Vink 09-06-2024

110 meter horden - 99.1 cm

15,33
+1.8 m/s 1 814 Joris IJzinga 09-06-2024
16,63
+1.8 m/s 2 692 Marijn van der Harst 09-06-2024

kogelstoten - 6 kg

10,43
1 491 Rogier Groeneweg 09-06-2024

discuswerpen - 1.75 kg

18,95
1 193 Remy Vink 09-06-2024
13,70
2 31 Joran Pijl 09-06-2024

kogelslingeren - 6 kg

41,80
1 683 Jesse Hoogendijk 09-06-2024
6,56
2 0 Joran Pijl 09-06-2024