logo

Resultaten Competitie U16/U14 Poule 55 R3 [2024] (216 - TBL[9] )

Amersfoort - 22-06-2024
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 107
Aantal Tienbestenlijst kandidaten: 9


U14 Vrouwen

60 meter

8,61
+2.1 m/s 1 0 Liz Bast 22-06-2024
8,97
+2.1 m/s 2 0 Nina Prins 22-06-2024
9,03
+1.3 m/s 3 0 Floor van Geest 22-06-2024
9,08
+2.1 m/s 4 0 Meike Rodenhuis 22-06-2024
9,33
+1.3 m/s 5 0 Alisa Don 22-06-2024
9,41
+2.1 m/s 6 0 Lotte Toonstra 22-06-2024
9,67
+2.0 m/s 7 0 Lizanne Petersen 22-06-2024
9,82
+2.0 m/s 8 0 Bo Taverne 22-06-2024
9,95
+0.7 m/s 9 0 Annebell van der Walt 22-06-2024
10,07
+0.7 m/s 10 0 Naomi Holterhues 22-06-2024
10,14
+2.0 m/s 11 0 Laurine Dekkers 22-06-2024
10,88
+0.7 m/s 12 0 Aurélie ten Feld 22-06-2024

1000 meter

3:26,19
1 0 Pippa Dijkman 22-06-2024
3:30,25
2 0 Meike Rodenhuis 22-06-2024
3:30,62
3 0 Sammie Postma 22-06-2024
3:33,37
4 0 Naomi Holterhues 22-06-2024
3:35,94
5 0 Doutze Gielbert 22-06-2024
3:36,09
6 0 Anne Jochems 22-06-2024
3:42,88
7 0 Norah Neijenhuis 22-06-2024
3:55,18
8 0 Lizanne Petersen 22-06-2024
3:58,33
9 0 Irene Riesenkamp 22-06-2024
4:04,29
10 0 Milou Aarts 22-06-2024

4 x 60 meter estafette

32,70
1 0 Altis U14-V Team 1 (4x60m) N. Prins - M. Rodenhuis - E. Remmelts - L. Bast 22-06-2024
35,81
2 0 Altis U14-V Team 2 (4x60m) B. Taverne - D. Gielbert - P. Huijbers - L. Toonstra 22-06-2024
36,22
3 0 Altis U14-V Team 3 (4x60m) L. Petersen - N. Neijenhuis - F. Geest - A. Dorst 22-06-2024
38,25
4 0 Altis U14-V Team 4 (4x60m) M. Aarts - M. Ouakili - A. Walt - L. Dekkers 22-06-2024

verspringen

4,50
  1 0 Emily Remmelts 22-06-2024
4,04
  2 0 Alisa Don 22-06-2024
3,98
  3 0 Anne Jochems 22-06-2024
3,69
  4 0 Pheline Huijbers 22-06-2024
3,45
  5 0 Milou Kraan 22-06-2024
3,39
  6 0 Jasmijn Van Slooten 22-06-2024
2,92
  7 0 Irene Riesenkamp 22-06-2024
2,63
  8 0 Milou Aarts 22-06-2024

hoogspringen

1,45
1 0 Meike Rothuizen 22-06-2024
1,30
2 0 Pheline Huijbers 22-06-2024
1,25
3 0 Sammie Postma 22-06-2024
1,20
4 0 Naomi Holterhues 22-06-2024
1,20
5 0 Jasmijn Van Slooten 22-06-2024
1,10
6 0 Lieve Windey 22-06-2024
1,05
7 0 Alexandra Dorst 22-06-2024

60 meter horden - 76.2 cm - 8m

10,37
+2.0 m/s 1 0 Ellemijn Visscher 22-06-2024
10,64
+2.0 m/s 2 0 Liz Bast 22-06-2024
10,99
+2.0 m/s 3 0 Meike Rothuizen 22-06-2024
11,78
+1.7 m/s 4 0 Floor van Geest 22-06-2024
11,95
+2.0 m/s 5 0 Doutze Gielbert 22-06-2024
11,95
+1.7 m/s 6 0 Pippa Dijkman 22-06-2024
12,02
+1.7 m/s 7 0 Jasmijn Van Slooten 22-06-2024
12,69
+1.7 m/s 8 0 Lotte Toonstra 22-06-2024
13,32
+0.7 m/s 9 0 Laurine Dekkers 22-06-2024
13,39
+0.7 m/s 10 0 Norah Neijenhuis 22-06-2024
14,58
+1.8 m/s 11 0 Irene Riesenkamp 22-06-2024

kogelstoten - 2 kg

10,95
1 0 Ellemijn Visscher 22-06-2024
9,95
2 0 Jayda Richards 22-06-2024
7,76
3 0 Milou Kraan 22-06-2024
7,60
4 0 Pippa Dijkman 22-06-2024
6,31
5 0 Alisa Don 22-06-2024
6,24
6 0 Annebell van der Walt 22-06-2024
5,88
7 0 Lieve Windey 22-06-2024
5,22
8 0 Aurélie ten Feld 22-06-2024

discuswerpen - 0.75 kg

20,81
1 0 Meike Rothuizen 22-06-2024
16,08
2 0 Milou Kraan 22-06-2024
15,08
3 0 Bo Taverne 22-06-2024
14,81
4 0 Jayda Richards 22-06-2024
11,97
5 0 Aurélie ten Feld 22-06-2024
11,53
6 0 Lieve Windey 22-06-2024
10,72
7 0 Alexandra Dorst 22-06-2024

U14 Mannen

80 meter

11,23
+0.9 m/s 1 581 Alex van 't Wout 22-06-2024
11,25
+1.5 m/s 2 578 Fedde van der Meer 22-06-2024
11,25
+0.9 m/s 3 578 Lars Epema 22-06-2024
11,45
+0.9 m/s 4 547 Tom Cools 22-06-2024
12,32
+2.0 m/s 5 424 Lars Mulder 22-06-2024
12,43
+2.0 m/s 6 410 Joep Hofman 22-06-2024
12,52
+0.9 m/s 7 399 Tygo Spendel 22-06-2024
12,91
+1.3 m/s 8 350 Menno Walgemoed 22-06-2024
13,01
+1.3 m/s 9 339 Luuk van de Pol 22-06-2024

1000 meter

3:13,96
1 589 Jelger Boorsma 22-06-2024
3:23,20
2 524 Mats de Vos 22-06-2024
3:31,39
3 471 Menno Walgemoed 22-06-2024
3:38,76
4 427 Lasse Faber 22-06-2024
3:49,80
5 366 Seph de Bruin 22-06-2024
4:24,53
6 208 Willem Dotlacil 22-06-2024

4 x 80 meter estafette

43,78
1 0 Altis U14-M Team 1 (4x80m) A. Wout - D. Brink - F. Meer - T. Cools 22-06-2024
48,35
2 0 Altis U14-M Team 2 (4x80m) J. Hofman - L. Mulder - S. Bruin - T. Spendel 22-06-2024
51,18
3 0 Altis U14-M Team 3 (4x80m) D. Meer - L. Faber - L. Westerveld - T. Loots 22-06-2024
51,84
4 0 Altis U14-M Team 4 (4x80m) B. Gadellaa - L. Pol - M. Walgemoed - W. Dotlacil 22-06-2024

verspringen

4,60
  1 540 Tom Cools 22-06-2024
4,36
  2 490 Jelger Boorsma 22-06-2024
3,41
  3 300 Seph de Bruin 22-06-2024
3,39
  4 296 Lasse Faber 22-06-2024
3,30
  5 278 Luuk van de Pol 22-06-2024
3,25
  6 268 Daniël van der Meer 22-06-2024
3,14
  7 246 Olivier Scholtz 22-06-2024
2,97
  8 212 Willem Dotlacil 22-06-2024

hoogspringen

1,50
1 623 Alex van 't Wout 22-06-2024
1,40
2 541 Joep Hofman 22-06-2024
1,40
3 541 Sem Mijderwijk 22-06-2024
1,15
4 352 Jens van den Hoven 22-06-2024
1,15
5 352 Lars Mulder 22-06-2024
1,00
6 242 Tijmen Loots 22-06-2024

80 meter horden - 76.2 cm - 8m

13,52
+2.0 m/s 1 534 Fedde van der Meer 22-06-2024
14,75
+2.0 m/s 2 422 Gijs van Leuveren 22-06-2024
15,74
+0.5 m/s 3 345 Tygo Spendel 22-06-2024

kogelstoten - 3 kg

8,57
1 451 Dylano van den Brink 22-06-2024
7,41
2 389 Sam Prinsen 22-06-2024
6,28
3 323 Bas Gadellaa 22-06-2024
5,47
4 272 Olivier Scholtz 22-06-2024
4,86
5 232 Tijmen Loots 22-06-2024

speerwerpen - 400 gram

29,25
1 484 Dylano van den Brink 22-06-2024
26,05
2 432 Jelger Boorsma 22-06-2024
23,29
3 384 Lucas Westerveld 22-06-2024
15,86
4 241 Jens van den Hoven 22-06-2024
13,00
5 176 Daniël van der Meer 22-06-2024
11,13
6 130 Bas Gadellaa 22-06-2024

discuswerpen - 1 kg

16,24
1 233 Michael Woelders 22-06-2024
14,32
2 192 Lucas Westerveld 22-06-2024
14,25
3 191 Gijs van Leuveren 22-06-2024
11,99
4 139 Olivier Scholtz 22-06-2024
10,52
5 102 Jens van den Hoven 22-06-2024

U16 Vrouwen

80 meter

11,05
+0.2 m/s 1 0 Stella Paulusma 22-06-2024
11,38
+0.2 m/s 2 0 Lotte Winter 22-06-2024
11,58
+0.2 m/s 3 0 Carlijn Kannegieter 22-06-2024
11,59
+0.2 m/s 4 0 Liz Schoonhoven 22-06-2024
11,62
+0.2 m/s 5 0 Amber Sutmuller 22-06-2024
12,11
+2.5 m/s 6 0 Emily de Rooij 22-06-2024
12,30
+1.2 m/s 7 0 Maartje Bijl 22-06-2024
12,46
+2.5 m/s 8 0 Juna van Sonderen 22-06-2024
12,88
+1.2 m/s 9 0 Eleanore Joosse 22-06-2024
12,88
+2.5 m/s 10 0 Saar Holverda 22-06-2024
12,99
+2.5 m/s 11 0 Cato Willems 22-06-2024
13,69
+1.2 m/s 12 0 Esmee van Arkel 22-06-2024

800 meter

2:29,99
1 0 Bodine Roza 22-06-2024
2:44,85
2 0 Britte Wijnberger 22-06-2024

4 x 80 meter estafette

41,49
1 0 Altis U16-V Team 1 (4x80m) S. Paulusma - Z. Fonken - E. Bronder - L. Winter 22-06-2024
44,44
2 0 Altis U16-V Team 2 (4x80m) L. Schoonhoven - J. Sonderen - C. Kannegieter - H. Meer 22-06-2024
47,11
3 0 Altis U16-V Team 3 (4x80m) J. Stukker - R. Bijl - S. Holverda - E. Rooij 22-06-2024
48,62
4 0 Altis U16-V Team 4 (4x80m) M. Bijl - C. Willems - E. Arkel - L. Bakker 22-06-2024

verspringen

4,61
+1.4 m/s 1 0 Eva Buitenkamp 22-06-2024
4,18
+3.3 m/s 2 0 Ella Cools 22-06-2024
3,48
+0.3 m/s 3 0 Jolien Stukker 22-06-2024
3,48
+0.1 m/s 4 0 Amber Sutmuller 22-06-2024
3,43
+1.2 m/s 5 0 Cato Willems 22-06-2024
3,32
+1.3 m/s 6 0 Liz Schoonhoven 22-06-2024
3,21
+2.0 m/s 7 0 Eleanore Joosse 22-06-2024

hoogspringen

1,65
1 0 Zoëy Fonken 22-06-2024
1,45
2 0 Elske Dunnink 22-06-2024
1,45
3 0 Nune Olde Dubbelink 22-06-2024
1,35
4 0 Hanne van der Meer 22-06-2024
1,30
5 0 Emily de Rooij 22-06-2024
1,25
6 0 Rhodé van der Bijl 22-06-2024
1,10
7 0 Lina de Bakker 22-06-2024

300 meter horden - 76.2 cm

46,62
1 0 Zoëy Fonken 22-06-2024
50,68
2 0 Emily Bronder 22-06-2024
51,07
3 0 Elske Dunnink 22-06-2024
51,59
4 0 Carlijn Kannegieter 22-06-2024
54,49
5 0 Nune Olde Dubbelink 22-06-2024
54,82
6 0 Hanne van der Meer 22-06-2024
1:04,44
7 0 Lina de Bakker 22-06-2024
1:04,54
8 0 Saar Holverda 22-06-2024

kogelstoten - 3 kg

10,80
1 0 Eva Buitenkamp 22-06-2024
8,05
2 0 Lotte Winter 22-06-2024
7,25
3 0 Juna van Sonderen 22-06-2024
7,18
4 0 Roos Kempe 22-06-2024
5,80
5 0 Ella Cools 22-06-2024
5,70
6 0 Esmee van Arkel 22-06-2024
4,35
7 0 Eleanore Joosse 22-06-2024

speerwerpen - 500 gram

26,24
1 0 Eva Buitenkamp 22-06-2024
22,04
2 0 Elske Dunnink 22-06-2024
21,87
3 0 Nune Olde Dubbelink 22-06-2024
17,99
4 0 Ella Cools 22-06-2024
15,28
5 0 Jolien Stukker 22-06-2024
14,21
6 0 Roos Kempe 22-06-2024

U16 Mannen

100 meter

11,94
+1.5 m/s 1 835 Henry Nicolaas 22-06-2024
11,97
+1.5 m/s 2 830 Pelle de Raad 22-06-2024
12,51
+1.5 m/s 3 742 Olivier Zwaal 22-06-2024
12,55
+1.5 m/s 4 736 Tigo De Kruijf 22-06-2024
12,81
+2.5 m/s 5 696 Menno Tolen 22-06-2024
13,46
+2.5 m/s 6 604 Guus van de Burgwal 22-06-2024
13,95
+2.3 m/s 7 540 Akram Pinard 22-06-2024
14,47
+2.5 m/s 8 477 Luuk van Meerveld 22-06-2024

800 meter

2:16,42
1 703 Finn Speckmann 22-06-2024
2:17,34
2 692 Daan Beeks 22-06-2024
2:18,29
3 681 Samuel Post 22-06-2024
2:18,84
4 675 Jonas Cressent 22-06-2024
2:23,35
5 626 Casper Holterhues 22-06-2024
2:37,77
6 488 Roan Nieuwenhuijsen 22-06-2024
3:07,05
7 273 Bram Wittebol 22-06-2024

4 x 100 meter estafette

46,66
1 0 Altis U16-M Team 1 (4x100m) P. Raad - H. Nicolaas - S. Redel - T. Kroon 22-06-2024
50,18
2 0 Altis U16-M Team 2 (4x100m) M. Deel - N. Kroeze - O. Zwaal - M. Tolen 22-06-2024

verspringen

5,80
+1.8 m/s 1 774 Pelle de Raad 22-06-2024
5,24
+3.5 m/s 2 668 Tristan Kroon 22-06-2024
5,18
+2.2 m/s 3 656 Nout Kroeze 22-06-2024
5,13
+0.0 m/s 4 646 Olivier Zwaal 22-06-2024
4,80
+1.3 m/s 5 580 Roan Nieuwenhuijsen 22-06-2024
4,61
+0.0 m/s 6 542 Guus van de Burgwal 22-06-2024

hoogspringen

1,65
1 741 Tigo De Kruijf 22-06-2024
1,55
2 663 Hielke van Gelder 22-06-2024
1,30
3 462 Luuk van Meerveld 22-06-2024
1,25
4 426 Akram Pinard 22-06-2024

300 meter horden - 76.2 cm

42,36
1 798 Hielke van Gelder 22-06-2024
45,35
2 688 Sebastian Redel 22-06-2024
46,59
3 647 Daan Beeks 22-06-2024
49,79
4 549 Nout Kroeze 22-06-2024
51,12
5 512 Jonas Cressent 22-06-2024
51,12
6 512 Casper Slagt 22-06-2024
55,51
7 402 Akram Pinard 22-06-2024

kogelstoten - 4 kg

11,88
1 609 Henry Nicolaas 22-06-2024
11,74
2 603 Tigo De Kruijf 22-06-2024
10,81
3 561 Menno Tolen 22-06-2024
9,20
4 483 Mirencio Deel 22-06-2024
5,40
5 268 Bram Wittebol 22-06-2024

discuswerpen - 1 kg

36,76
1 572 Sebastian Redel 22-06-2024
34,78
2 545 Mirencio Deel 22-06-2024
32,40
3 510 Hielke van Gelder 22-06-2024
20,81
4 322 Guus van de Burgwal 22-06-2024
16,58
5 240 Bram Wittebol 22-06-2024