logo

Resultaten 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 (625)

Amersfoort - 13-05-2017
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 125


MPD

40 meter

7,87
1 380 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,25
2 317 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,30
3 309 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,48
4 281 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,54
5 272 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,55
6 271 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:29,59
1 261 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:33,81
2 231 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:41,22
3 184 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:55,58
4 102 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:57,88
5 90 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:59,93
6 80 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,71
  1 260 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,41
  2 200 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  3 196 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,32
  4 182 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,22
  5 162 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,14
  6 146 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

15,67
1 253 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,64
2 145 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,88
3 129 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,28
4 94 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,66
5 79 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,01
6 63 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

1124
1 1124 Eva Buitenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
873
2 873 Elske Dunnink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
769
3 769 Jasmijn van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
662
4 662 Hanne van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
653
5 653 Amen Overduin 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
606
6 606 Darlene Krijtenburg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPD

40 meter

8,14
1 334 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,16
2 331 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,24
3 318 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,43
4 289 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,69
5 250 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,76
6 240 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,79
7 236 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,05
8 201 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,45
9 150 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:30,37
1 255 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:30,54
2 254 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:34,10
3 229 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:36,44
4 214 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:55,68
5 102 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:00,88
6 75 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:11,52
7 26 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:36,24
8 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,60
  1 238 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,60
  2 238 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,52
  3 222 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,47
  4 212 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,42
  5 202 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  6 196 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,37
  7 192 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,22
  8 162 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,09
  9 136 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

12,25
1 195 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,95
2 171 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,18
3 156 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,68
4 103 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,66
5 103 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,38
6 96 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,27
7 94 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,17
8 91 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,48
9 75 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

913
1 913 Ole van der Grinten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
853
2 853 Guus van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
821
3 821 Querijn van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
807
4 807 Casper Holterhues 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
699
5 699 Sebastian Redel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
664
6 664 Nout Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
651
7 651 Olivier Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
521
8 521 Thijs van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
457
9 457 Hidde Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPC

40 meter

7,83
1 387 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
2 363 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,01
3 356 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,39
4 295 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,45
5 286 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,53
6 274 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,55
7 271 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,56
8 269 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,81
9 233 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,43
10 152 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:27,98
1 273 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:34,46
2 227 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:39,62
3 193 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:43,78
4 168 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:45,58
5 157 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:46,08
6 154 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:51,51
7 124 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:52,51
8 118 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:59,43
9 82 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:00,89
10 75 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

2,86
  1 290 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,72
  2 262 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,66
  3 250 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,66
  4 250 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,59
  5 236 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,45
  6 208 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,39
  7 196 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,32
  8 182 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,24
  9 166 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,98
  10 114 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

10,21
1 157 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,87
2 150 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,05
3 111 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,02
4 111 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,98
5 110 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,32
6 95 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,14
7 91 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,98
8 87 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,83
9 83 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,42
10 19 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1061
1 1061 Suze van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
950
2 950 Ella Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
821
3 821 Kate van Heusden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
797
4 797 Lotus Veltman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
768
5 768 Merlin Veldhuis 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
732
6 732 Roos Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
723
7 723 Thirza Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
682
8 682 Floor van Drumpt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
618
9 618 Suray Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
473
10 473 Gwen Dassen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPC

40 meter

6,86
1 583 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,29
2 490 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,35
3 478 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,36
4 476 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,71
5 409 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,76
6 400 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,80
7 392 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,92
8 371 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
9 363 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,97
10 363 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,06
11 348 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,10
12 341 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,28
13 312 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

600 meter

2:06,51
1 457 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:12,96
2 395 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:19,86
3 336 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:20,29
4 332 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:20,32
5 332 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:24,66
6 297 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:28,54
7 268 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:28,60
8 268 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:31,96
9 244 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:41,04
10 185 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:50,78
11 128 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2:53,43
12 113 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,35
  1 388 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,23
  2 364 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,15
  3 348 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,94
  4 306 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,89
  5 296 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,88
  6 294 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,87
  7 292 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,81
  8 280 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,80
  9 278 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,76
  10 270 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,68
  11 254 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,65
  12 248 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,64
  13 246 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

22,56
1 352 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,04
2 304 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,49
3 234 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,29
4 230 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,11
5 210 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,58
6 201 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,19
7 194 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,81
8 187 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,53
9 182 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,92
10 151 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,85
11 129 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,52
12 100 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,88
13 84 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1658
1 1658 Henry Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1434
2 1434 Casper Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1406
3 1406 Pelle de Raad 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1382
4 1382 Daan Beeks 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1334
5 1334 Samuel Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1186
6 1186 Menno Tolen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1133
7 1133 Hielke van Gelder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1127
8 1127 Twan Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
999
9 999 Rolan Iking 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
933
10 933 Ruben Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
896
11 896 David Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
814
12 814 Maarten Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
801
13 801 Bas van der Schriek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPB

40 meter

7,04
1 542 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,17
2 515 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,30
3 488 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,31
4 486 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,33
5 482 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,36
6 476 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,39
7 470 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,55
8 438 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,85
9 384 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,98
10 361 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,10
11 341 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,14
12 334 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,30
13 309 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,33
14 304 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,37
15 298 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,72
16 246 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:54,53
1 442 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,28
2 428 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,60
3 388 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,94
4 387 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,42
5 376 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:09,08
6 373 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:23,92
7 310 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:28,77
8 291 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:40,85
9 247 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:42,77
10 240 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:44,67
11 234 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:46,05
12 229 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:46,85
13 226 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:00,60
14 182 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:03,99
15 172 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:25,07
16 113 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,45
  1 408 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,25
  2 368 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  3 360 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  4 360 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,18
  5 354 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,18
  6 354 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,12
  7 342 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,04
  8 326 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,04
  9 326 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,00
  10 318 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,93
  11 304 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,73
  12 264 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,72
  13 262 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,71
  14 260 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,53
  15 224 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,49
  16 216 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

24,37
1 376 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,98
2 317 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
17,63
3 283 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,86
4 240 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,47
5 216 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,43
6 216 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,16
7 211 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,13
8 174 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,96
9 171 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,70
10 166 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,95
11 151 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,85
12 149 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,95
13 131 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,85
14 129 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,37
15 72 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,21
16 68 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1642
1 1642 Noortje Zwaal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1620
2 1620 Linde Zijlstra 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1516
3 1516 Eva Wagemakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1439
4 1439 Donna Lokhorst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1382
5 1382 Florine Marksch 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1318
6 1318 Esmee Staal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1315
7 1315 Karlijn Koop 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1260
8 1260 Valerie Ottenkamp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1180
9 1180 Roos Verblauw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1144
10 1144 Lois Rijnders 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1042
11 1042 Karlijn Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
969
12 969 Noa Schut 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
947
13 947 Sarah-Jane de Bruijne 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
927
14 927 Yfke van der Meer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
813
15 813 Maerle van der Zouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
714
16 714 Clarice van der Zanden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPB

40 meter

6,84
1 587 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,96
2 560 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,02
3 547 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,02
4 547 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,08
5 534 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,53
6 442 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,53
7 442 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,64
8 422 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,71
9 409 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,72
10 407 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,75
11 401 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,21
12 323 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,32
13 306 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,35
14 301 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,75
15 242 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,79
16 236 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,80
17 235 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:42,42
1 506 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:48,65
2 472 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:56,40
3 432 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:58,97
4 420 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,52
5 375 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,84
6 374 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,95
7 339 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:19,18
8 329 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:21,37
9 320 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:24,93
10 306 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:32,82
11 276 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:43,11
12 239 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:43,61
13 237 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:44,97
14 233 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:47,39
15 225 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:13,29
16 145 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:58,29
17 34 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

3,61
  1 440 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,45
  2 408 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,44
  3 406 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,39
  4 396 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,22
  5 362 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,07
  6 332 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,06
  7 330 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,02
  8 322 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,00
  9 318 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,91
  10 300 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,84
  11 286 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,65
  12 248 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,64
  13 246 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,49
  14 216 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,41
  15 200 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,31
  16 180 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,16
  17 150 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

vortexwerpen

23,21
1 361 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
22,40
2 350 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
21,60
3 340 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
20,79
4 329 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
20,26
5 321 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
19,05
6 304 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
18,02
7 289 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
17,90
8 287 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
14,60
9 235 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,99
10 225 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
13,92
11 224 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,44
12 161 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,50
13 142 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,12
14 113 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
8,01
15 111 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
7,88
16 108 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,61
17 78 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1761
1 1761 Dim Petrusma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1759
2 1759 Niels Karel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1638
3 1638 Tim van de Burgwal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1549
4 1549 David Knuth 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1526
5 1526 Stijn Kroeze 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1514
6 1514 Tijn van der Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1438
7 1438 Joris Lamaker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1435
8 1435 Sijmen van der Harst 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1423
9 1423 Mike Kragten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1128
10 1128 Jeppe Meesters 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1023
11 1023 Thom Scholte 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1019
12 1019 Teun Heijerman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
934
13 934 Jurre Schoenmakers 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
920
14 920 Quintin Landskroon 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
905
15 905 Daniël van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
817
16 817 Tom Westdijk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
532
17 532 Luuk Harmsen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

MPA

60 meter

9,44
  1 569 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,63
  2 537 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,64
  3 535 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,72
  4 522 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,78
  5 513 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,86
  6 500 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,86
  7 500 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,87
  8 498 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,89
  9 495 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,91
  10 492 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,98
  11 481 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,02
  12 475 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,03
  13 473 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,16
  14 454 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,28
  15 436 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,29
  16 435 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,39
  17 420 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,40
  18 419 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,52
  19 402 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,61
  20 390 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,62
  21 388 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,85
  22 358 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,86
  23 356 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,20
  24 313 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,26
  25 306 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,59
  26 267 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,78
  27 246 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,87
  28 236 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,93
  29 229 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,02
  30 220 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:47,22
1 480 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:51,75
2 456 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:51,82
3 456 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:54,30
4 443 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,62
5 436 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:56,67
6 431 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,88
7 425 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:06,62
8 384 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:11,05
9 364 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:12,64
10 357 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,39
11 341 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:16,62
12 340 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:17,29
13 337 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:18,03
14 334 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:22,35
15 317 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:22,71
16 315 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:25,23
17 305 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:26,47
18 300 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:26,89
19 299 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:28,05
20 294 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:36,20
21 264 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,37
22 259 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,55
23 259 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:39,81
24 251 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:50,90
25 213 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:51,43
26 211 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:05,55
27 167 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5:14,35
28 142 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

4,02
  1 522 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,90
  2 498 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,68
  3 454 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,66
  4 450 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,63
  5 444 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,59
  6 436 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,58
  7 434 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,54
  8 426 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,47
  9 412 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,37
  10 392 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,29
  11 376 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,27
  12 372 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,11
  13 340 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,03
  14 324 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,02
  15 322 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,98
  16 314 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,74
  17 266 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

hoogspringen

1,10
1 416 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
2 416 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
3 379 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
4 379 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
5 379 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
6 379 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
7 379 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
8 342 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
9 342 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
10 306 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
11 306 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,95
12 306 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
13 196 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

6,94
1 462 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,07
2 410 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,95
3 403 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,82
4 395 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,65
5 384 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,60
6 381 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
7 378 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
8 378 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,48
9 373 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,41
10 368 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,40
11 368 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,24
12 357 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,20
13 355 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,20
14 355 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,08
15 347 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,06
16 345 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,02
17 343 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,81
18 328 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,76
19 325 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,61
20 314 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,44
21 302 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,31
22 293 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,26
23 289 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,09
24 276 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,96
25 266 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,86
26 259 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,78
27 253 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,72
28 248 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,57
29 236 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

1964
1 1964 Elena Slagt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1849
2 1849 Jelke Steenbeek 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1835
3 1835 Noralie Schuurman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1664
4 1664 Indy Kortman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1653
5 1653 Annemijn Kerstholt 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1589
6 1589 Liva Hofste 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1586
7 1586 Annemijn Beijer 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1437
8 1437 Janne van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1427
9 1427 Robin van de Grijp 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1309
10 1309 Maureen Baartmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1216
11 1216 Rosa Bus 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1201
12 1201 Karlijn Rinsema 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1188
13 1188 Rosa Janse de Jonge 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1171
14 1171 Ilse Veenma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1112
15 1112 Anouk van Dalen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1010
16 1010 Valerie Dorland 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
832
17 832 Britt van Westerlaak 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1727
1 1727 Fenna van der Kooij 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1705
2 1705 Danne Mossink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1703
3 1703 Amélie da Graça 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1678
4 1678 Olivia Louwe Kooijmans 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1563
5 1563 Madelief van Leur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1495
6 1495 Imke van der Spoel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1492
7 1492 Bente Rutten 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1465
8 1465 Faisa Nicolaas 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1414
9 1414 Marit Elkerbout 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1284
10 1284 Veerle van der Lit 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1236
11 1236 Kim van der Wal 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
982
12 982 Asanay Malik 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
956
13 956 Ana van der Sande 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

JPA

60 meter

9,09
  1 632 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,11
  2 628 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,30
  3 594 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,38
  4 580 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,45
  5 567 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,61
  6 540 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,61
  7 540 Arvin Bronder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
9,71
  8 524 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,00
  9 478 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,09
  10 464 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,11
  11 461 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,14
  12 457 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,21
  13 446 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,23
  14 443 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,32
  15 430 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,34
  16 427 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,48
  17 408 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,50
  18 405 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,58
  19 394 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,81
  20 363 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
10,85
  21 358 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,04
  22 333 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,21
  23 312 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,28
  24 304 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
11,43
  25 286 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
12,46
  26 175 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

1000 meter

3:22,52
1 628 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:27,53
2 595 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:34,20
3 554 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:34,89
4 550 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:42,65
5 505 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:46,17
6 485 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:49,86
7 466 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,12
8 439 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:55,26
9 438 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,77
10 426 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3:57,95
11 425 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:01,03
12 410 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:01,14
13 409 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:05,22
14 390 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:08,13
15 377 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:10,12
16 368 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:13,43
17 354 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:15,03
18 347 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:32,27
19 278 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:37,12
20 260 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:45,06
21 232 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:49,86
22 216 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4:58,03
23 190 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

verspringen

4,30
  1 578 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,14
  2 546 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,90
  3 498 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,87
  4 492 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,70
  5 458 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,64
  6 446 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,49
  7 416 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,48
  8 414 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,38
  9 394 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,32
  10 382 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,21
  11 360 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,88
  12 294 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2,61
  13 240 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

hoogspringen

1,15
1 452 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
2 416 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
3 416 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,10
4 416 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,05
5 379 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1,00
6 342 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
7 269 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
8 269 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,90
9 269 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,85
10 232 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
11 196 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
0,80
12 196 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

7,33
1 484 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,97
2 464 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,91
3 460 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,82
4 455 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,69
5 448 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,51
6 437 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,16
7 416 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
6,10
8 412 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,87
9 398 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,77
10 392 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,76
11 391 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,71
12 388 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,62
13 382 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,56
14 378 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
5,02
15 343 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,72
16 322 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,52
17 308 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,44
18 302 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,35
19 295 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,31
20 293 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,25
21 288 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
4,24
22 287 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,82
23 256 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,77
24 252 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
3,12
25 198 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1962
1 1962 Jelle van der Heijden 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1651
2 1651 Guus Boorsma 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1585
3 1585 Jesse Cools 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1521
4 1521 Jente van Geest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1518
5 1518 Jasper Bouw 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1417
6 1417 Thijs Kempe 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1401
7 1401 Jochem Klein 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1261
8 1261 Stijn Wink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1106
9 1106 Siem van Tuyl 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1023
10 1023 Sem van der Graaf 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1020
11 1020 Bart Jansen 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
785
12 785 Freddy Cole 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
540
13 540 Arvin Bronder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2269
1 2269 Rogier Groeneweg 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2080
2 2080 Philip Walraven 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
2035
3 2035 Benjamin Post 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1982
4 1982 Timo Laseur 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1966
5 1966 Thom van der Leest 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1853
6 1853 Giel Sportel 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1714
7 1714 Ard de Jong 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1659
8 1659 Lars Mulder 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1648
9 1648 Niels Hulsman 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1522
10 1522 Jarne van de Poll 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1396
11 1396 Lucas Pasker 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1205
12 1205 Merlijn van Urk 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort
1191
13 1191 Huub Olde Dubbelink 13-05-2017 2e pupillencompetitie regio 2&5, poule 4 Amersfoort