logo

Resultaten 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3

Amersfoort - 11-05-2019
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 181


MPD

40 meter

7,91
1 373 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
2 283 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,60
3 263 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,67
4 253 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,67
5 253 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,77
6 239 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,86
7 226 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,32
8 166 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:33,4h
1 234 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:45,09
2 160 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:50,08
3 132 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:53,77
4 112 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:54,49
5 108 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:58,10
6 89 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:00,79
7 76 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

2,70
  1 258 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,56
  2 230 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,52
  3 222 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  4 198 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,28
  5 174 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,24
  6 166 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,15
  7 148 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  8 140 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

9,09
1 134 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,91
2 130 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,50
3 121 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,65
4 102 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,29
5 94 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,28
6 94 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,48
7 49 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,04
8 37 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

986
1 986 Puck Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
747
2 747 Pippa Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
690
3 690 Anne Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
689
4 689 Fabiënne van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
570
5 570 Anniek Verburgh 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
534
6 534 Naomi Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
525
7 525 Alexandra Dorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
523
8 523 Jayda Richards 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPD

40 meter

7,64
1 422 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,88
2 378 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,27
3 314 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,30
4 309 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,59
5 265 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,90
6 221 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,75
7 115 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:24,19
1 301 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:29,43
2 262 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:41,18
3 184 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:52,48
4 119 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:11,07
5 28 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:36,31
6 0 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

2,72
  1 262 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,68
  2 254 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  3 198 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,40
  4 198 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  5 140 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,82
  6 82 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,78
  7 74 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

17,76
1 285 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
2 164 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,99
3 152 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,22
4 115 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,05
5 111 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
6 104 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,94
7 34 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1223
1 1223 Tom Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1105
2 1105 Julyan Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
802
3 802 Arthur Verhaak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
735
4 735 Cas Kalksma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
520
5 520 Dylan Van Barlingen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
455
6 455 Zeid Al Ahmad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
251
7 251 Daan Wittekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPC

40 meter

7,54
1 440 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,63
2 423 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,83
3 387 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,09
4 343 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,13
5 336 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,49
6 280 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,60
7 263 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,74
8 243 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,89
9 222 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:15,51
1 372 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:25,70
2 290 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:33,70
3 232 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:39,43
4 195 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:41,58
5 181 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:44,09
6 166 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,47
7 152 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:49,16
8 137 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:52,62
9 118 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,17
  1 352 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,97
  2 312 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,90
  3 298 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,74
  4 266 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,73
  5 264 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  6 246 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,49
  7 216 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,31
  8 180 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,09
  9 136 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

14,44
1 233 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,43
2 233 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,41
3 215 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,43
4 141 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,54
5 122 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,25
6 93 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,22
7 93 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,89
8 85 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,87
9 84 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1344
1 1344 Meike Rothuizen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1244
2 1244 Lana Eccles 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1199
3 1199 Ellemijn Visscher 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
876
4 876 Doutze Gielbert 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
837
5 837 Floor van Geest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
825
6 825 Cato Kaljee 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
747
7 747 Sammie Postma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
717
8 717 Fay van Eijkelenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
560
9 560 Irene Riesenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

30,21
1 405 Altis MPC team 1 Altis - MPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
33,28
2 280 Altis MPC team 2 Altis - MPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPC

40 meter

7,32
1 484 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,32
2 484 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
3 407 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,72
4 407 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,89
5 377 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,16
6 331 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,26
7 315 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,42
8 290 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
9 283 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,56
10 269 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

600 meter

2:08,07
1 441 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:24,24
2 301 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:25,32
3 292 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:34,47
4 227 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:38,16
5 203 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:38,71
6 199 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:39,46
7 194 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,08
8 154 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2:46,32
9 153 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,10
  1 338 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,96
  2 310 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  3 302 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,84
  4 286 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,80
  5 278 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,70
  6 258 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,57
  7 232 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,45
  8 208 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,41
  9 200 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,37
  10 192 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

25,27
1 387 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
25,15
2 386 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,64
3 326 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,72
4 299 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,80
5 286 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,12
6 210 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,84
7 205 Abe Elsenaar 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,78
8 204 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,21
9 194 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,22
10 137 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,87
11 84 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1614
1 1614 Jelger Boorsma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1423
2 1423 Lars Epema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1273
3 1273 Xabi Valencia 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1161
4 1161 Gijs Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1161
5 1161 Joep Hofman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
979
6 979 Kai van Zijtveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
944
7 944 Auke Binnekamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
832
8 832 Tygo Spendel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
773
9 773 Menno Walgemoed 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
768
10 768 Lasse Faber 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
205
11 205 Abe Elsenaar 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

29,34
1 446 Altis JPC team 1 Altis - JPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
32,95
2 292 Altis JPC team 3 Altis - JPC 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPB

40 meter

7,23
1 502 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,39
2 470 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,40
3 468 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,92
4 371 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,93
5 370 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,06
6 348 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,09
7 343 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,10
8 341 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,23
9 320 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,47
10 283 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,89
11 222 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,22
12 179 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,54
13 139 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:39,94
1 520 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:00,10
2 414 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:13,96
3 351 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:26,18
4 301 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:32,35
5 278 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:35,67
6 266 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:54,84
7 200 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:58,03
8 190 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:07,69
9 161 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:16,11
10 137 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:16,82
11 135 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:25,00
12 113 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:34,61
13 89 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,71
  1 460 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  2 380 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,10
  3 338 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,09
  4 336 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,94
  5 306 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  6 302 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,92
  7 302 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,91
  8 300 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,89
  9 296 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  10 246 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,47
  11 212 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,14
  12 146 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,11
  13 140 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

18,05
1 289 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,84
2 286 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,67
3 268 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,04
4 243 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,90
5 240 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,81
6 205 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,00
7 190 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,86
8 188 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,52
9 182 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,15
10 175 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,36
11 139 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,88
12 108 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,68
13 80 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1768
1 1768 Alana Dijkman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1403
2 1403 Eva Buitenkamp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1306
3 1306 Elske Dunnink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1277
4 1277 Nune Olde Dubbelink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1248
5 1248 Darlene Krijtenburg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1138
6 1138 Hanne van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1088
7 1088 Iris Kooistra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1004
8 1004 Mees Johannes 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
960
9 960 Melissa van Duijn 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
800
10 800 Lisa Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
799
11 799 Eleanore Joosse 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
601
12 601 Fleur van Gorkum 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
476
13 476 Rema Misignha 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

26,63
1 588 Altis MPB team 1 Altis - MPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,75
2 474 Altis MPB team 2 Altis - MPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPB

40 meter

7,10
1 529 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,31
2 486 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,35
3 478 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,45
4 458 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,46
5 456 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,59
6 431 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,70
7 411 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,76
8 400 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,78
9 396 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,87
10 380 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
7,97
11 363 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,07
12 346 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,12
13 338 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,17
14 330 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
8,38
15 296 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:44,35
1 495 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:48,76
2 471 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:50,79
3 461 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,96
4 356 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:13,33
5 354 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,29
6 346 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,71
7 344 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:17,86
8 335 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,87
9 327 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:25,94
10 302 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,50
11 262 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,59
12 262 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:46,29
13 228 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:53,64
14 204 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:57,20
15 193 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,51
  1 420 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,50
  2 418 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,38
  3 394 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,26
  4 370 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,21
  5 360 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,21
  6 360 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,11
  7 340 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,95
  8 308 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,90
  9 298 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,88
  10 294 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,88
  11 294 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,79
  12 276 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,77
  13 272 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,64
  14 246 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,60
  15 238 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

22,64
1 354 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,95
2 344 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,44
3 337 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,61
4 326 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,59
5 326 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,54
6 325 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,91
7 316 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,82
8 315 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,84
9 286 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,14
10 260 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,51
11 250 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,67
12 237 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,96
13 225 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,02
14 209 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,86
15 206 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Ver

1637
1 1637 Guus van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1605
2 1605 Casper Holterhues 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1575
3 1575 Ole van der Grinten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1529
4 1529 Luuk van Meerveld 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1472
5 1472 Sebastian Redel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1427
6 1427 Thijs van der Wal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1390
7 1390 Roan Nieuwenhuijsen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1352
8 1352 Nout Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1335
9 1335 Jonas Cressent 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1302
10 1302 Olivier Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1300
11 1300 Floris van den Berg 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1132
12 1132 Akram Pinard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1087
13 1087 Hidde Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1062
14 1062 Finn Tebbens 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1037
15 1037 Abe van Stralen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 40 meter estafette

27,93
1 516 Altis JPB team 1 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,08
2 458 Altis JPB team 3 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,30
3 448 Altis JPB team 2 Altis - JPB 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

MPA

60 meter

9,21
-0.3 m/s 1 610 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,77
-0.7 m/s 2 514 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,87
-0.1 m/s 3 498 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,97
-0.7 m/s 4 483 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,11
-0.1 m/s 5 461 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,14
+0.2 m/s 6 457 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,17
-1.6 m/s 7 452 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,23
-0.7 m/s 8 443 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,29
-0.2 m/s 9 435 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,33
-0.1 m/s 10 429 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
-0.2 m/s 11 392 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,59
-0.7 m/s 12 392 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,76
+1.0 m/s 13 369 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,78
+1.8 m/s 14 367 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,86
+0.2 m/s 15 356 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,90
-0.1 m/s 16 351 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,17
-2.8 m/s 17 317 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,18
+1.0 m/s 18 316 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,21
-0.3 m/s 19 312 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,22
+0.2 m/s 20 311 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,24
-0.7 m/s 21 308 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,28
-1.6 m/s 22 304 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,44
+0.2 m/s 23 285 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,45
+1.8 m/s 24 283 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,49
-0.1 m/s 25 279 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,68
+1.0 m/s 26 257 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,69
-1.6 m/s 27 256 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,71
+0.0 m/s 28 254 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,31
-0.2 m/s 29 190 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:34,35
1 553 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:41,06
2 514 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:46,55
3 483 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:49,04
4 470 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:50,92
5 460 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:58,58
6 422 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,02
7 410 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,20
8 409 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:04,48
9 394 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:05,07
10 391 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:10,03
11 369 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,30
12 359 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:15,46
13 345 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:18,74
14 331 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,45
15 328 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:20,64
16 323 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:25,46
17 304 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:27,23
18 297 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:29,03
19 290 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:33,88
20 272 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:37,52
21 259 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:42,89
22 240 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:45,57
23 231 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:50,45
24 214 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:51,29
25 212 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:00,28
26 183 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:05,98
27 166 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5:22,81
28 119 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

hoogspringen

1,10
1 416 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
2 379 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
3 379 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,00
4 342 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
5 306 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
6 306 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
7 306 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
8 306 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
9 306 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
10 232 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
11 232 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
12 232 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

3,91
  1 500 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,90
  2 498 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,90
  3 498 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,82
  4 482 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,71
  5 460 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,65
  6 448 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,57
  7 432 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  8 380 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,30
  9 378 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,24
  10 366 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,18
  11 354 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,12
  12 342 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,10
  13 338 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,98
  14 314 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,93
  15 304 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,69
  16 256 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,62
  17 242 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

4,68
1 319 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,57
2 311 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,48
3 305 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,43
4 301 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,25
5 288 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,02
6 271 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,78
7 253 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,66
8 243 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,62
9 240 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,56
10 235 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,19
11 204 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,11
12 198 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

31,44
1 460 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
23,42
2 364 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
23,33
3 363 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,65
4 340 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,72
5 328 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,52
6 325 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
20,42
7 323 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,66
8 313 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,65
9 298 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
17,75
10 285 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,60
11 267 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
16,55
12 267 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,71
13 253 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,22
14 229 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,94
15 224 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,00
16 208 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,35
17 159 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1956
1 1956 Noortje Zwaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1893
2 1893 Linde Zijlstra 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1790
3 1790 Donna Lokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1767
4 1767 Nikki Vroemen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1598
5 1598 Eva Wagemakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1510
6 1510 Roos van Oostveen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1469
7 1469 Karlijn Mossink 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1442
8 1442 Roos Verblauw 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1433
9 1433 June Besuyen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1337
10 1337 Salomé Thevenard 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1332
11 1332 Noa Schut 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1315
12 1315 Lois Rijnders 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1294
13 1294 Yfke van der Meer 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1225
14 1225 Esmee Staal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1211
15 1211 Fé van der Weij 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
943
16 943 Clarice van der Zanden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
905
17 905 Neala Don 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

1698
1 1698 Kyara Lankheet 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1365
2 1365 Carlijn Kannegieter 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1247
3 1247 Kate van Heusden 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1226
4 1226 Ella Cools 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1165
5 1165 Juna van Sonderen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1119
6 1119 Caithlyn van der Wiel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1109
7 1109 Roos Kempe 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1106
8 1106 Gwen Dassen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1091
9 1091 Anna Lisa Mak 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1079
10 1079 Floor van Drumpt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1041
11 1041 Cato Willems 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
871
12 871 Esmee van Arkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 60 meter estafette

36,55
1 590 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,21
2 519 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,34
3 514 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
41,51
4 396 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
42,03
5 379 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

JPA

60 meter

9,18
-0.1 m/s 1 615 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,31
-0.2 m/s 2 592 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,43
-0.2 m/s 3 571 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,46
+0.3 m/s 4 566 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,57
+1.1 m/s 5 547 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,69
+0.2 m/s 6 527 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,71
+0.2 m/s 7 524 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,80
-1.0 m/s 8 509 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
9,96
+0.0 m/s 9 484 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,13
+0.2 m/s 10 458 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,25
+0.3 m/s 11 441 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,42
+1.1 m/s 12 416 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,47
-2.0 m/s 13 409 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,53
+1.1 m/s 14 401 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,55
-1.0 m/s 15 398 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,56
-1.0 m/s 16 397 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,56
-0.2 m/s 17 397 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,71
-0.3 m/s 18 376 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,79
-0.3 m/s 19 366 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,86
-1.0 m/s 20 356 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,88
-0.2 m/s 21 354 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,90
+0.0 m/s 22 351 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
10,95
-0.2 m/s 23 345 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,00
+0.3 m/s 24 338 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,04
-0.1 m/s 25 333 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,08
-2.0 m/s 26 328 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,11
+0.3 m/s 27 324 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,11
-0.2 m/s 28 324 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,20
+0.2 m/s 29 313 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,25
+0.0 m/s 30 307 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
11,28
-0.1 m/s 31 304 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
12,23
-2.0 m/s 32 198 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

1000 meter

3:17,11
1 666 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:31,04
2 573 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:35,89
3 544 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:36,70
4 539 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:42,54
5 505 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:47,55
6 478 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:48,51
7 473 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:54,70
8 441 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,49
9 432 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,49
10 432 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:56,53
11 432 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3:57,02
12 429 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:01,35
13 408 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:05,61
14 388 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:06,04
15 386 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:06,17
16 386 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:08,24
17 377 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:08,52
18 375 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:11,26
19 363 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,26
20 359 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:12,95
21 356 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:14,72
22 348 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:19,85
23 327 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:24,78
24 307 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:32,12
25 279 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:36,26
26 263 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:40,15
27 249 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:40,44
28 248 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4:49,50
29 218 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

hoogspringen

1,15
1 452 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,15
2 452 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
3 379 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
4 379 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
5 379 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
6 379 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,05
7 379 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1,00
8 342 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
9 306 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
10 306 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,95
11 306 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,90
12 269 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,90
13 269 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,85
14 232 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
0,80
15 196 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

verspringen

4,30
  1 578 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,02
  2 522 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,00
  3 518 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,95
  4 508 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,68
  5 454 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,68
  6 454 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,63
  7 444 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,45
  8 408 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,41
  9 400 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,31
  10 380 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,30
  11 378 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,24
  12 366 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,14
  13 346 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,13
  14 344 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,08
  15 334 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2,68
  16 254 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

kogelstoten - 2 kg

7,24
1 479 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,98
2 464 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,17
3 416 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
6,02
4 407 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,79
5 393 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
5,54
6 377 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,94
7 337 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,51
8 307 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,49
9 306 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,36
10 296 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,35
11 295 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,29
12 291 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,26
13 289 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
4,14
14 280 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,74
15 249 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
3,06
16 193 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

vortexwerpen

31,90
1 466 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
31,69
2 463 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
29,89
3 443 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,46
4 426 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,20
5 423 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
28,07
6 422 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
26,01
7 397 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
24,93
8 383 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
21,56
9 339 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,83
10 315 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
19,76
11 314 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
18,38
12 294 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
15,67
13 253 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
14,94
14 241 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,63
15 219 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
13,20
16 212 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

2175
1 2175 Niels Karel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
2088
2 2088 Dim Petrusma 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1912
3 1912 David Knuth 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1879
4 1879 Tim van de Burgwal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1838
5 1838 Tijn van der Grijp 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1830
6 1830 Stijn Kroeze 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1677
7 1677 Mike Kragten 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1634
8 1634 Sijmen van der Harst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1492
9 1492 Jeppe Meesters 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1479
10 1479 Teun Heijerman 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1469
11 1469 Hidde Verdegaal 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1351
12 1351 Jonathan Bokhorst 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1335
13 1335 Daniël van der Leest 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1185
14 1185 Tom Westdijk 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1170
15 1170 Jurre Schoenmakers 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1105
16 1105 Quintin Landskroon 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Hoog

2163
1 2163 Henry Nicolaas 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1757
2 1757 Samuel Post 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1701
3 1701 Pelle de Raad 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1672
4 1672 Daan Beeks 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1465
5 1465 Hielke van Gelder 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1464
6 1464 Menno Tolen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1350
7 1350 David Louwe Kooijmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1341
8 1341 Bas van der Schriek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1274
9 1274 Mees Ruitenbeek 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1230
10 1230 Rolan Iking 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1227
11 1227 Casper Slagt 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1225
12 1225 Nils Medema 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1180
13 1180 Ruben Baartmans 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
1103
14 1103 Maarten Koop 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
923
15 923 Roan Versteegen 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
758
16 758 Ruben Kwakkel 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort

4 x 60 meter estafette

35,11
1 656 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
37,03
2 569 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
38,85
3 494 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
40,75
4 423 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
41,48
5 397 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort
42,16
6 374 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 11-05-2019 2e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 3 Amersfoort