logo

Resultaten 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3

Soest - 15-06-2019
Uitslag link
Aantal Persoonlijke records: 229


MPD

40 meter

8,29
1 310 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,49
2 280 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,56
3 269 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,65
4 256 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,79
5 236 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,93
6 217 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,13
7 190 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:36,81
1 211 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:47,86
2 144 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:49,21
3 137 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:50,60
4 129 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:52,93
5 116 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:02,41
6 68 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,63
  1 244 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,47
  2 212 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,36
  3 190 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,22
  4 162 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,17
  5 152 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,15
  6 148 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,84
  7 86 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

8,86
1 129 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,42
2 120 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,38
3 119 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,84
4 107 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,16
5 67 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,89
6 60 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,82
7 58 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPD 40m,600m,Vortex,Ver

770
1 770 Anne Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
766
2 766 Fabiënne van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
763
3 763 Pippa Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
578
4 578 Alexandra Dorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
531
5 531 Naomi Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
514
6 514 Anniek Verburgh 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
495
7 495 Jayda Richards 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPD

40 meter

8,34
1 303 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,44
2 287 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,99
3 209 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,38
4 159 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,42
5 154 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:31,59
1 247 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:44,52
2 164 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:48,12
3 143 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:19,00
4 0 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:20,40
5 0 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,98
  1 314 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,59
  2 236 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,54
  3 226 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,86
  4 90 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,52
  5 22 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

19,78
1 314 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,50
2 199 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,19
3 156 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,59
4 101 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,04
5 64 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPD 40m,600m,Vortex,Ver

1029
1 1029 Tom Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
892
2 892 Dylan Van Barlingen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
822
3 822 Cas Kalksma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
332
4 332 Zeid Al Ahmad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
313
5 313 Daan Wittekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPC

40 meter

7,57
1 435 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,75
2 401 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,05
3 349 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,20
4 325 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,31
5 307 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,55
6 271 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,88
7 224 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:18,74
1 345 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:29,91
2 259 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:30,88
3 252 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:32,02
4 244 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:40,76
5 186 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:42,43
6 176 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:42,52
7 176 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

3,08
  1 334 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,91
  2 300 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,75
  3 268 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,55
  4 228 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,52
  5 222 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,26
  6 170 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,10
  7 138 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

17,85
1 286 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,83
2 239 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,96
3 131 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,68
4 125 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,81
5 106 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,55
6 100 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,10
7 39 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPC 40m,600m,Vortex,Ver

1400
1 1400 Meike Rothuizen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1167
2 1167 Ellemijn Visscher 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
935
3 935 Floor van Geest 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
924
4 924 Cato Kaljee 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
910
5 910 Sammie Postma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
723
6 723 Fay van Eijkelenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
577
7 577 Irene Riesenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

30,48
1 393 Altis MPC team 1 Altis - MPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPC

40 meter

7,20
1 508 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,45
2 458 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,72
3 407 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,84
4 385 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,85
5 384 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,03
6 353 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,07
7 346 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,19
8 326 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,21
9 323 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,28
10 312 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,28
11 312 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,32
12 306 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

600 meter

2:08,96
1 432 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:21,83
2 320 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:24,01
3 302 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:27,04
4 279 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:27,44
5 277 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:29,80
6 259 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:30,32
7 256 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:31,98
8 244 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:32,96
9 237 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:33,75
10 232 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:37,83
11 205 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2:56,27
12 99 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

2,89
  1 296 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,88
  2 294 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  3 286 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,83
  4 284 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,82
  5 282 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,80
  6 278 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,68
  7 254 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,63
  8 244 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,54
  9 226 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,51
  10 220 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,45
  11 208 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,43
  12 204 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

23,70
1 367 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
22,86
2 356 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,76
3 342 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,11
4 333 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,95
5 331 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,26
6 292 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,73
7 269 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,89
8 224 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,41
9 198 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,63
10 184 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,82
11 149 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
12 147 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPC 40m,600m,Vortex,Ver

1553
1 1553 Jelger Boorsma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1304
2 1304 Lars Epema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1280
3 1280 Gijs Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1265
4 1265 Kai van Zijtveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1206
5 1206 Marijn Berfelo 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1190
6 1190 Xabi Valencia 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1132
7 1132 Sam Prinsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1126
8 1126 Joep Hofman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1000
9 1000 Auke Binnekamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
939
10 939 Lasse Faber 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
923
11 923 Menno Walgemoed 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
912
12 912 Abe Elsenaar 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

29,28
1 448 Altis JPC team 1 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
30,98
2 372 Altis JPC team 2 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
31,82
3 337 Altis JPC team 3 Altis - JPC 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPB

40 meter

7,08
1 534 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,08
2 534 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,26
3 496 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,51
4 446 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,79
5 394 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,81
6 391 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,88
7 378 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,93
8 370 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,00
9 358 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,34
10 303 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,17
11 185 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,21
12 180 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:51,87
1 455 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,80
2 383 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,26
3 354 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:16,15
4 342 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:17,62
5 336 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:26,04
6 302 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:39,16
7 253 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:48,88
8 220 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:53,03
9 206 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:06,58
10 164 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:07,67
11 161 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:15,23
12 139 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

hoogspringen

1,05
1 379 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
2 379 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
3 379 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
4 342 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
5 342 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
6 342 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
7 306 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
8 306 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
9 269 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
10 196 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
11 196 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,75
12 159 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

18,56
1 297 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,49
2 296 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
17,52
3 281 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
17,20
4 277 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,30
5 263 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,18
6 228 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,85
7 188 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,73
8 186 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,17
9 175 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,06
10 173 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,65
11 165 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,31
12 138 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1576
1 1576 Alana Dijkman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1443
2 1443 Emily Bronder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1437
3 1437 Eva Buitenkamp 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1383
4 1383 Elske Dunnink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1331
5 1331 Nune Olde Dubbelink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1272
6 1272 Iris Kooistra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1226
7 1226 Darlene Krijtenburg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1138
8 1138 Hanne van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1109
9 1109 Melissa van Duijn 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
820
10 820 Eleanore Joosse 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
710
11 710 Rema Misignha 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
701
12 701 Lisa Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

26,54
1 593 Altis MPB team 1 Altis - MPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
29,54
2 436 Altis MPB team 2 Altis - MPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPB

40 meter

6,96
1 560 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,21
2 506 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,35
3 478 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,35
4 478 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,37
5 474 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,51
6 446 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,53
7 442 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,55
8 438 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,78
9 396 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
7,88
10 378 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
8,08
11 344 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:47,02
1 481 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:47,07
2 481 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:51,95
3 455 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:09,06
4 373 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:09,14
5 372 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,72
6 352 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:16,29
7 341 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:28,03
8 294 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:43,09
9 239 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:14,87
10 140 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5:21,97
11 121 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

hoogspringen

1,05
1 379 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,05
2 379 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1,00
3 342 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
4 306 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
5 306 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,95
6 306 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
7 269 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
8 269 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
9 269 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,90
10 269 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
0,80
11 196 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

23,87
1 370 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,12
2 333 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,11
3 333 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,42
4 323 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,34
5 322 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,29
6 322 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,47
7 296 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
18,07
8 290 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,91
9 272 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
15,13
10 244 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,41
11 232 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPB 40m,1000m,Vortex,Hoog

1656
1 1656 Ole van der Grinten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1631
2 1631 Casper Holterhues 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1561
3 1561 Guus van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1474
4 1474 Olivier Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1453
5 1453 Sebastian Redel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1442
6 1442 Luuk van Meerveld 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1345
7 1345 Nout Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1287
8 1287 Roan Nieuwenhuijsen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1191
9 1191 Floris van den Berg 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1146
10 1146 Hidde Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1030
11 1030 Finn Tebbens 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 40 meter estafette

26,99
1 567 Altis JPB team 1 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
28,81
2 471 Altis JPB team 2 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
29,09
3 458 Altis JPB team 3 Altis - JPB 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

MPA

60 meter

9,25
  1 603 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,65
  2 534 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,66
  3 532 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  4 522 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
  5 517 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,88
  6 497 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,89
  7 495 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,95
  8 486 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,98
  9 481 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,00
  10 478 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,03
  11 473 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,19
  12 449 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,35
  13 426 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,44
  14 413 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,61
  15 390 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,69
  16 379 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,75
  17 371 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,77
  18 368 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,78
  19 367 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,80
  20 364 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,80
  21 364 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,89
  22 352 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,92
  23 349 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,96
  24 343 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,06
  25 331 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,17
  26 317 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,37
  27 293 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,03
  28 219 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:35,65
1 545 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:39,07
2 525 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:42,27
3 507 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:42,52
4 505 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:43,20
5 502 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:52,66
6 451 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:56,75
7 431 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:57,09
8 429 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:01,51
9 408 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:02,16
10 405 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,09
11 400 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,15
12 386 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:06,67
13 384 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,96
14 351 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:19,30
15 329 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:21,43
16 320 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:21,94
17 318 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:22,66
18 315 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:33,61
19 273 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:34,68
20 269 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:34,78
21 269 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:44,29
22 235 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:52,41
23 208 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:54,09
24 203 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

3,96
  1 510 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,78
  2 474 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,75
  3 468 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,72
  4 462 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,72
  5 462 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,64
  6 446 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,61
  7 440 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,50
  8 418 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,48
  9 414 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,34
  10 386 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
  11 382 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,30
  12 378 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,27
  13 372 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,26
  14 370 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,24
  15 366 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,23
  16 364 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,22
  17 362 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,11
  18 340 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,09
  19 336 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,91
  20 300 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,90
  21 298 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,87
  22 292 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  23 286 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,84
  24 286 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,69
  25 256 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,61
  26 240 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,49
  27 216 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

kogelstoten - 2 kg

6,86
1 458 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,67
2 446 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,64
3 445 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,47
4 372 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,45
5 371 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,24
6 357 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,13
7 350 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,04
8 344 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,79
9 327 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,75
10 324 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,65
11 317 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,49
12 306 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,38
13 298 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,33
14 294 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,33
15 294 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,86
16 259 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,73
17 249 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,62
18 240 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

20,06
1 318 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
20,06
2 318 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
19,45
3 310 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,01
4 258 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,94
5 241 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,88
6 240 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
14,30
7 230 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,59
8 183 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,58
9 164 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,04
10 153 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Vortex,Ver

1694
1 1694 Kyara Lankheet 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1612
2 1612 Carlijn Kannegieter 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1407
3 1407 Ella Cools 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1361
4 1361 Kate van Heusden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1284
5 1284 Bodine Roza 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1222
6 1222 Anna Lisa Mak 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1100
7 1100 Caithlyn van der Wiel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1007
8 1007 Bente van Schalkwijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
961
9 961 Cato Willems 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
896
10 896 Juna van Sonderen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp MPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2096
1 2096 Linde Zijlstra 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1997
2 1997 Noortje Zwaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1927
3 1927 Donna Lokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1732
4 1732 Eva Wagemakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1714
5 1714 Nikki Vroemen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1673
6 1673 Roos van Oostveen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1568
7 1568 June Besuyen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1558
8 1558 Karlijn Mossink 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1531
9 1531 Roos Verblauw 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1472
10 1472 Fenna Miedema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1447
11 1447 Noa Schut 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1433
12 1433 Salomé Thevenard 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1332
13 1332 Mette van der Kolk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1330
14 1330 Esmee Staal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1295
15 1295 Yfke van der Meer 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1023
16 1023 Neala Don 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
729
17 729 Clarice van der Zanden 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
670
18 670 Fé van der Weij 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 60 meter estafette

35,75
1 626 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
37,85
2 534 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
38,68
3 501 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
40,61
4 428 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
41,27
5 405 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
44,59
6 298 Altis MPA2 team 4 Altis - MPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

JPA

60 meter

9,08
  1 634 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,17
  2 617 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,25
  3 603 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,67
  4 530 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  5 522 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,72
  6 522 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,75
  7 517 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
9,78
  8 513 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,04
  9 472 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,25
  10 441 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,32
  11 430 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,33
  12 429 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,40
  13 419 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,50
  14 405 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,52
  15 402 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,52
  16 402 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,70
  17 377 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,72
  18 375 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,75
  19 371 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,83
  20 360 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,83
  21 360 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,89
  22 352 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
10,94
  23 346 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,10
  24 326 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,29
  25 302 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,48
  26 280 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
11,79
  27 245 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

1000 meter

3:20,07
1 645 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:28,76
2 587 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:35,97
3 543 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:37,65
4 533 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:45,48
5 489 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:46,44
6 484 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:52,88
7 450 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:54,93
8 440 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:54,97
9 440 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3:57,29
10 428 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:00,41
11 413 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:01,03
12 410 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:02,93
13 401 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,58
14 398 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:03,73
15 397 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:10,40
16 367 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:13,74
17 352 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,66
18 348 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,90
19 347 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:14,97
20 347 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:17,05
21 338 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:27,95
22 294 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:31,36
23 281 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:31,98
24 279 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:41,42
25 245 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4:43,01
26 239 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

verspringen

4,24
  1 566 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,20
  2 558 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,00
  3 518 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,75
  4 468 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,69
  5 456 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,68
  6 454 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,62
  7 442 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,61
  8 440 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,59
  9 436 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,38
  10 394 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,36
  11 390 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,34
  12 386 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
  13 382 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,31
  14 380 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,30
  15 378 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,22
  16 362 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,21
  17 360 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,17
  18 352 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,16
  19 350 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,14
  20 346 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,08
  21 334 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,97
  22 312 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,95
  23 308 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,76
  24 270 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,70
  25 258 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,59
  26 236 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2,45
  27 208 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

kogelstoten - 2 kg

7,40
1 488 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,93
2 462 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,84
3 456 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,39
4 430 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,25
5 421 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,24
6 421 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
6,01
7 407 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,63
8 383 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,31
9 362 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
5,26
10 359 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,98
11 340 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,96
12 338 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
4,67
13 318 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
3,32
14 215 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

vortexwerpen

35,54
1 505 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
32,20
2 469 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
24,87
3 382 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
23,26
4 362 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
22,18
5 347 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,60
6 340 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
21,27
7 335 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
19,52
8 311 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
16,80
9 270 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
15,66
10 253 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,79
11 222 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
13,27
12 213 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
12,06
13 192 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Vortex,Ver

2325
1 2325 Henry Nicolaas 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1793
2 1793 Pelle de Raad 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1747
3 1747 Samuel Post 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1745
4 1745 Daan Beeks 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1595
5 1595 Menno Tolen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1392
6 1392 Hielke van Gelder 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1317
7 1317 David Louwe Kooijmans 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1228
8 1228 Maarten Koop 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1188
9 1188 Nils Medema 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1154
10 1154 Beer Goense 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1147
11 1147 Roan Versteegen 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1003
12 1003 Ruben Kwakkel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
869
13 869 Bas van der Schriek 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4-kamp JPA 60m,1000m,Kogel,Ver

2212
1 2212 Dim Petrusma 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
2129
2 2129 Niels Karel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1840
3 1840 Tim van de Burgwal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1778
4 1778 Stijn Kroeze 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1742
5 1742 Mike Kragten 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1729
6 1729 Sijmen van der Harst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1652
7 1652 Quintin Landskroon 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1618
8 1618 Teun Heijerman 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1584
9 1584 Kai Swiebel 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1560
10 1560 Jonathan Bokhorst 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1514
11 1514 Jeppe Meesters 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1498
12 1498 Hidde Verdegaal 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1410
13 1410 Jurre Schoenmakers 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
1222
14 1222 Tom Westdijk 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest

4 x 60 meter estafette

35,26
1 649 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
36,74
2 582 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
37,94
3 531 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
41,26
4 405 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
42,07
5 377 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest
42,46
6 364 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 15-06-2019 3e pupillencompetitie regio 2&5, poule 3 Soest